Svadeni.cz | Štěstí je ve vás | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Štěstí je ve vás

V podstatě celý život se snažíme hledat slast a štěstí. Jdeme za svým cílem, ať je to vydělat co nejvíce peněz, mít spokojenou rodinu, sbalit co nejvíce žen či cokoli jiného. Ve skutečnosti se většina z nás stále honí za štěstím nebo naříká, že právě je nikdy nepotká. Zastavte se a přestaňte hledat to, co máte před nosem.

Co to je štěstí? Ono slovo lze chápat v mnoha významech. Pro hráče rulety je to splnění nízké míry pravděpodobnosti - zrovna padlo číslo, na které měl vsazeno. Stejně tak většina z nás bude považovat za štěstí, když zrovna spěcháme a provází nás stále zelená barva na semaforech. To také chápeme jako štěstí, či možná dokonce znamení, že to, co se chystám udělat, je správné. Chyba. Obojí je výhradně splnění určité míry pravděpodobnosti. Pokud jezdíte často autem, tak se vám to zkrátka někdy stane. A stejně se vám někdy možná stane, že řidič za vámi nedobrzdí a budete mít po nárazníku. Inu, pravděpodobnost hraje pro vás i proti vám.

V tomto článku budeme štěstí chápat jinak. Nikoli jako šanci, že se stane to, co chceme, ale jako vnitřní pocit uspokojení. Nejsme spokojení, protože nám zrovna vyšla sázka. Jsme spokojení, protože se nám líbí náš život. Líbí se nám, jak žijeme, máme z toho radost. To je onen vnitřní pocit, kterého chceme dosáhnout.

Problémem je, že ono rozhodně nelze říct: „Ode dneška budu šťastný.“, aby to fungovalo. Je na to potřeba komplexní práce a změna podvědomého nastavení. Tento princip jsem ve svých článcích již několikrát zmiňoval, proto ho zopakuji pouze stručně. Veškeré negativně zabarvené věty či věty se zápory, které si denně říkáte, je třeba převést na pozitivní. Tedy, když dostanete obtížný úkol, nebudete si říkat: „Tohle nemohu nikdy zvládnout.“ Místo toho si pomyslíte: „Konečně mám šanci se pořádně předvést.“, či „Wow, tohle bude super výzva.“ Pakliže tento princip neznáte, pročtěte si článek „Přeprogramujte své podvědomí“.

Druhou podmínkou pro dosažení vnitřního štěstí je odbourání našich frustrací (stavů nepohody), či jinak řečeno, saturace (uspokojení) našich potřeb. Toto nejlépe vyjadřuje Maslowova pyramida potřeb, viz obrázek.

Vidíme pět druhů potřeb, přičemž platí, že pro spokojenost na vyšší úrovni je třeba mít vyřešenou úroveň nižší. Tedy můžete být šťastně zamilovaní (potřeba lásky), ale pokud vás vyhodí z práce, dojde k ohrožení na prvním (nebudu mít na nájem a jídlo) a druhém (nevím, co se mnou bude) stupni. Tento fakt ve vás vyvolá frustraci a donutí vás řešit nižší úrovně i za cenu, že o svoji lásku nakonec přijdete.

Jistě už tušíte, že skutečně šťastný člověk by měl mít stabilně splněno všech pět stupňů této pyramidy. Zde je velká výhoda v tom, že vy sami jste svým soudcem.

 • Fyziologické potřeby máme splněny všichni. Máme co jíst, kde spát apod.
 • Potřebu bezpečí a jistoty máte také splněnou, pokud žijete ve stabilním prostředí.
 • Potřeba lásky nesouvisí pouze s partnerkou, ale také s kamarády, rodiči a podobně. Tedy, i když nemáte partnerku, nemusíte cítit nedostatek lásky.
 • Uznání vám poskytují lidé, kterým se líbí vaše práce. Můžete jí dosáhnout kdekoli – doma, ve škole, v práci…
 • Seberealizace znamená, že akceptujete sama sebe takového, jaký jste, snažíte se prosazovat a zároveň si vytváříte svůj vlastní náhled. To je ona úroveň, na kterou se potřebuje každý úspěšný muž dostat.

Vidíte, že splnit všech pět úrovní není příliš těžké. Jakmile se vám to podaří, spolu s pozitivním myšlením se vám doslova otevírá nový svět. Svět, ve kterém držíte své štěstí pevně v rukách. Jste silní a ostatní to na vás vidí.

Nyní je již zřejmé, že pozitivní naladění je v podstatě jednoduché. A taky velmi přitažlivé. Všimněte si, že všichni vrcholoví svůdci napříč světem jsou smíření se svým životem a šťastní. Proto na ně ženy jdou často samy. Vidí to na nich a velmi je láká být součástí toho úžasného světa, který osoba šťastného člověka zprostředkovává.

We feel happy! :)

Nedávno jsem letěl na dovolenou a měli jsme tu smůlu, že se náš let o šest hodin zpozdil, a ještě jsme si museli kvůli změně letadla přesednout na jiná místa. Celou jednu řadu takto přesunuli a k tomu ještě pomíchali sedačky. Nehodlal jsem se tím zabývat, chtěl jsem si užít dovolenou. Takže jsem se jednoduše posadil, kam jsem chtěl, a ostatním jsem ukazoval, kam si mají sednout.

Po chvíli nastoupila žena a začala potichu říkat, jak všechno zase vyžrala ona, že to vždycky dopadne takto apod. Celý let, pokaždé když se něco přihodilo (například do ní letuška omylem ťukla kelímkem, aniž se cokoli vylilo), dotyčná začala přehrávat tu samou písničku v roli oběti. Stále a stále dokola jako gramofon. Upřímně jsem měl co dělat, abych nevyprskl smíchy.

Je to paradoxní, jak jednu a tu samou situaci mohou dva lidé s jiným náhledem na svět snášet.

Pamatujte si, že vaše štěstí je pouze ve vás. Odpovědnost za váš úspěch a nazírání na svět leží výhradně na vašich bedrech. Nedejte na lidi, kteří se vás snaží přesvědčit, že znají jiný zaručený způsob, jak najít spojenost ve svém životě. Koupí krásného nového auta se nestanete šťastní, byť si to možná první týden pomyslíte. Stejně jako se z informatika nestane koupí sady nářadí kutil. Takhle to zkrátka nefunguje.

Ženy hledají šťastného muže, protože doufají, že pak budou šťastné i ony. A jak to tak vidím na ženách okolo sebe, tato logika má něco do sebe. 

Poznámka: Pokud vás Maslowova pyramida potřeb zaujala a nevíte o ní, informace si jednoduše dohledáte na internetu.

 

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Přeprogramujte své podvědomí
  Náš mozek zpracovává každou vteřinu neuvěřitelné množství informací. Drtivou většinu z těchto informací ale nevnímáme, probíhají automaticky. Tento mechanismus nám umožňuje řešit to, ...

  Nebojte se udělat někomu radost
  Svádění není jenom o tom dostat do postele co nejvíce žen. Ti nejúspěšnější vědí, že pravé kouzlo spočívá v tom dávat okolním lidem, co si přejí tak, aby vás to stálo co ...

99%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 19 (poslední ze dne 6. 12. 2011 11:06:21)
posledni komentare  "Štěstí je ve vás"
Alastria 23.11.2011 00:23
Re: 23.11.2011 12:16
Re: Re: Alastria 23.11.2011 13:04
23.11.2011 13:52
Re: Alastria 23.11.2011 22:51
Re: Re: kandidát 05.12.2011 14:31
Re: Re: Re: 05.12.2011 15:14
Re: Re: Re: Re: kandidát 05.12.2011 16:22
Re: Re: Re: Re: Re: 05.12.2011 20:53
Re: Re: Re: Re: Re: Re: kandidát 05.12.2011 22:44
T kandidát 06.12.2011 00:31
Re: T 06.12.2011 00:41
Re: Re: T kandidát 06.12.2011 01:06
Re: Re: Re: T 06.12.2011 11:06
Brana Arnalll 23.11.2011 01:33
Re: Brana 23.11.2011 12:21
Ano Oogway 26.11.2011 20:59
ta piramida lže Defqon 02.12.2011 17:43
02.12.2011 18:28
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak