Svadeni.cz | Působte přirozeně | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Působte přirozeně

Přečetli jste si spoustu článků a zjistili jste spoustu zajímavých informací a návodů. Je jich ale tolik, že ani nevíte, co vyzkoušet dříve. Nakonec si to nějak rozmyslíte a vyjdete lovit ženy s víceméně přesným návodem svého postupu. A hned první vás ignoruje. Druhá taky, třetí a desátá taky. Kde je chyba?

Na tomto webu jsme za celou dobu existence shromáždili spoustu rad a postupů týkající se balení žen. Naleznete zde spoustu příkladů oslovení a dalších materiálů, které můžete ve svém balení využít. Problém je, že většina technik vyloženě vyžaduje nějaké základy a jednoduše není univerzální pro všechny muže a ženy. Pokud nejste zkušení a naučíte se něco nazpaměť, moc vám to nepomůže.

Bez ohledu na to, jakou techniku na ženu zkoušíte, byste totiž měli dodržovat jednu věc, působit přirozeně. Trochu s tím souvisí takové ty ženské rady typu „hlavně nic nepředstírej“, „chovej se normálně“. Ženy, které toto radí, vám v podstatě dávají do rukou ten správný nástroj k zahrání árie. Ale většina mužů na něj neumí zahrát.

Přirozený a nepřirozený přístup

Balící strategie nejsou zkrátka šité na míru každému muži. Nemůžete využít strategii založenou na tom, že dáváte najevo svůj majetek, pokud ho příliš nemáte. Chlápek s Lamborgini může využívat postup založený na prezentaci majetku, protože k tomu má zkrátka předpoklady. Ale když vy přijedete s Felicií k ženě a budete se snažit působit jako člověk s Lamborgini, budete akorát pro smích.

Zmiňovaná balící strategie je tedy založena na rozdílech v majetku. Mohl jsem z ní udělat krásný příklad, protože rozdíl majetným a průměrným člověkem je jasně vidět. I další balící strategie jsou ale zaměřeny vždy na konkrétní předpoklady. Tak například je otázkou, zda se k aplikování určitého postupu musíte celí změnit či dokonce něco hrát, nebo stačí rozvinout vaše stávající schopnosti.

Krásně je to například vidět na DVD z CSD konference 2009. Několik lektorů radí v zásadě stejnou věc – jak se dostat se ženou k sexu či do vztahu. Každý ale volí trochu jinou strategii. Můžete se k ženám chovat podle určitých schémat, můžete k nim přistupovat galantně, můžete je balit přes kamarádky. Pokud tato DVD vlastníte, podívejte se na ně znovu. Každý z lektorů jinak vypadá, každého ženy vnímají jinak. Jejich úspěchy jsou mimo jiné dané tím, že jejich technika balení vychází z jejich přesvědčení. Srostli s ní, působí přirozeně.

Jsem supersvůdník. :)Proč působit přirozeně

Teď si dáme dohromady dvě věci. Je zde tedy mnoho přístupů, jak se dostat se ženou tam, kam chcete. A zároveň existuje spousta typů mužů. Byli jinak vychování, mají jinou povahu, jinak vypadají, jinak se oblékají. Ženy jakožto osoby přirozeně velmi empatické dokážou na první pohled vycítit základní rysy vaší povahy. Muži to samozřejmě dokážou také, ale ženy mají v tomto ohledu evoluční výhodu.

Takže jakmile váš žena spatří, udělá si o vás nějaký obrázek, první dojem. Vy ji nyní budete chtít balit a začnete aplikovat nějaký postup. První dojem si na základě vašeho vystupování žena vzápětí zpravidla opraví a bude s vámi jednat podle toho, jak na ni budete působit (příjemně, nepříjemně).

A teď se podíváme na druhou stranu, do vašeho nitra. Příjemně na ženu budete působit, pokud jste sám se sebou smířený. Vaše vnitřní složka je v rovnováze, necítíte žádný rozkol. Víte, co chcete udělat, a zdá se vám to přirozené. Do ničeho se nenutíte. Nicméně toto je ideální stav, kterého mohou dosáhnout možná tak buddhisti. My se musíme smířit s tím, že nás nějaký ten rozpor bude. Co je však důležité, tento rozpor se nebude týkat toho, co právě děláme, tedy balení žen.

Budete-li v sobě cítit rozpor mezi stávajícím balením ženy a svojí osobností, zbytečně ztrácíte svoji energii, kterou byste mohli investovat do balení. V konečných důsledcích tak na ženu působíte tak, jako byste na ni „něco zkoušel“.

Pro snadnější představu uvedu hodně známý příklad člověka, který v takovém rozporu alespoň seriálově žije. Je jím Howard Wolowitz z Teorie velkého třesku (BBT). Všimněte si, že je to mladý židovský muž žijící se svojí matkou, který není vyrovnaný. Protože není spokojený sám se sebou, zkouší různé balící postupy, které jdou ale vždy zásadně proti jeho přirozenosti. Výsledkem je, že nikoho nikdy sám nesbalí. Bernadett, se kterou mu to ve třetí sérii klapne, je natolik empatická, že prohlédne tento rozpor, a vidí v něm jeho skutečné já.

Jak působit přirozeně

Otázkou tedy je, jak působit přirozeně. Jak si užívat se ženami, když jste třeba od přírody stydlivý či jednoduše nemehlo. Můžete se naučit konkrétní postup, třeba Mysteryho metodu krok po kroku, a jednoho dne se vám díky vysokému počtu pokusů zadaří. Ale rozhodně nebudete působit přirozeně a je otázkou, zda budete vůbec šťastní.

Co já navrhuji na první pohled složitější, ale zároveň z dlouhodobého hlediska pozitivnější. Čtěte různé techniky, zkoušejte různé postupy, ponořte se do sebevzdělávání, kombinujte a hledejte svoji cestu. Teprve když váš postup bude v souladu s vaší přirozeností, budete na ženy působit mnohem pozitivněji a zlepší se vaše výsledky nejen v balení, ale i ve všech ostatních částech života. A budete odolnější a spokojenější, i když se vám třeba nebude zrovna dařit.

Související články...

  ctenar
  Feromony - magnet na chlapy?
  Chci se s vámi podělit o své zkušenosti s feromony pro muže, které vyrábí a propaguje tento web. Prostudoval jsem si všechny možné návody a texty, poté jsem vyšel ven a sledoval reakce lidí. Pár pokusů mi ...

  testovane
  Konec zapáchajících nohou
  Také se vám stává, že si vyzujete nohy z bot a najednou ucítíte velmi nepříjemný zápach? Člověk si pak nemůže ani ulevit a vyzout se ve vlaku či někde u stolu. Mohou za to bakterie, které se na noze hromadí během ...

  Prokletí vaší rodiny
  Naše primární rodina do značné míry určuje, jak způsobem se budeme v životě chovat a prožívat svůj každodenní život. Nicméně kromě základních návyků a spousty užitečných předpokladů se v rámci ...

  Kolosální síla sebeprezentace
  Už toho máme hodně za sebou. Rozvíjeli jsme se, přicházeli jsme na způsoby, jak být silný a sebevědomý. Je na čase sklízet plody naší snahy. Být svůdníkem není pouze o tom umět balit ženy. Je to o tom ...

91%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 6 (poslední ze dne 12. 5. 2011 23:06:14)
posledni komentare  "Působte přirozeně"
11.05.2011 13:17
Re: 11.05.2011 22:23
Re: Re: beatle 12.05.2011 23:06
Pochvala Nesmělý 11.05.2011 13:40
Re: Pochvala 11.05.2011 22:24
Hank 11.05.2011 16:24
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak