Svadeni.cz | Prosaďte se svým projevem! | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Prosaďte se svým projevem!

Od pradávna máme v mozku zakódovanou informaci, že je nejlepší poslouchat toho nejhlasitějšího. A to bez ohledu na to, co vlastně říká. Pokud tedy budeme ve společnosti, kde jeden člověk řve hlouposti, zatímco druhý mluví chytře a potichu, automaticky se naladíme na řvouna.

Máte rádi dokumentární snímky? Já ano, tedy pokud jsou kvalitní. V jednom takovém snímku zabývajícím rozmnožováním zvířat jsem si všiml zajímavého úkazu, který platí i pro lidi. Samička při výběru partnera u většiny druhů preferuje buď toho nejsilnějšího, nebo toho s nejhlasitějším projevem. Některá zvířata si dokonce svým hlasovým projevem brání teritorium.

A jak je tomu u lidí? V průběhu našeho vývoje jsme se naučili podvědomě věnovat nejvíce pozornosti člověku s nejhlasitějším projevem. Všimněte si, že ve skupině zvláště ženy nejvíce poslouchají muže hovořícího nejhlasitěji, popřípadě nejhlubším hlasem. Je to zkrátka podvědomá reakce, kterou můžete ovlivnit tím, že dotyčného budete vědomě ignorovat. I když popravdě se vám to moc nepodaří.

Pokud jste někdy zažili schůzi nebo školní hodinu, při které hlavního mluvčího přerušoval posluchač s hlubším hlasem, víte, o čem mluvím. Snažili jste se poslouchat hlavního mluvčího a vyrušujícího člověka jste měli chuť zaškrtit. Kdyby místo něj vyrušoval někdo s výše položeným hlasem, tolik by vám nevadil.

Hlasové cvičení

Umět mluvit tak, aby vám ostatní věnovali pozornost, je velmi užitečná vlastnost. Mluvíte-li vysokým hlasem a ještě potichu jako správný ostýchavý chlapec, téměř nikdo ve skupině vás neposlouchá.

Existují v podstatě dvě cesty, jak se naučit mluvit hluboce a hlasitě. Tou první cestou je zvyšování sebevědomí. Sebevědomý muž, který se skutečně cítí jako vůdce a chce být slyšet, bude mluvit tak, aby mu ostatní věnovali pozornost. Nemusí se snažit, podvědomí to udělá za něj. Tato cesta je však složitá a zpravidla je k dosažení cíle potřeba přibližně rok práce na sobě (i když první výsledky lze vidět velmi brzy).

Druhá cesta je o poznání méně náročná, ale také povrchnější. Jde o hlasové cvičení, které budete po dobu jednoho měsíce dělat alespoň jednou denně. Budete k němu potřebovat přístroj na nahrávání zvuku, stačí mobil.

První den si připravte zařízení k ústům a řekněte větu: „Mluvím hlasitě a je mi dobře rozumět.“ Poté zařízení položte na stůl, stoupněte si asi metr od stolu a větu zopakujte. No a do třetice dejte zařízení do jednoho rohu místnosti, stoupněte si do protějšího a větu zopakujte. Všechno děláte svým normálním hlasem, kterým běžně mluvíte.

Nyní si pusťte, co jste nahráli. Až z vás opadne zděšení z toho, jak jste mluvili (většině z nás se náš nahraný hlas nelíbí), zkuste cvičení ještě jednou, ale tentokráte s drobnými úpravami. Pokud se vám na nahrávce zdál váš hlas příliš vysoký, zkuste mluvit o něco hlubším hlasem tak, aby to pro vás stále bylo přirozené. Opět nahrajte tutéž větu ze tří pozic, ale snažte se, ať jste na nahrávce ve všech pozicích slyšet stejně hlasitě. Tedy, bude-li mít mikrofon u úst, mluvte tiše, metr od vás mluvte normálně a až bude mikrofon v protějším rohu, mluvte tak, aby vás stále bylo slyšet stejně. Možná budete znít trochu naštvaně, toho se neděste.

Poté si záznam opět přehrajte. Budete-li mít k výsledku opět výtky, zkuste třetí nahrávku a hlas modulujte tak, abyste mluvili na všechny tři vzdálenosti přibližně stejně a při tom příjemně.

První týden doporučuji vždy dělat nahrávky minimálně dvě. Nahrajete jednu, poslechnete, nahrajete druhou (lepší) poslechnete. Po týdnu už můžete mikrofon odložit, pokud se již nechcete kontrolovat, a dále trénovat bez něj. Budete-li svědomití, postupně se naučíte ve společnosti mluvit tak, aby vás okolní lidé poslouchali.

Jak někoho přerušit a nebýt rušen

Pokud budete ve skupině a budete se snažit být i s pomocí hlasu středem dění, garantuji vám, že se najde muž, kterému se vaše pozice nebude líbit. Bude se vám snažit skákat do řeči či svádět téma jinam. Proti tomu existují dva druhy obrany, ideální je je kombinovat.

První obranou je nonverbální komunikace. Jste na výhodném místě, ideálně vedle nejpřitažlivější ženy skupiny, nejste nakročení do ani ven ze skupiny, vaše gestika a mimika jsou klidné. Pokud se ženou flirtujete, dotýkáte se jí či ona vás, jsou to body k dobru (pozor, pokud jde o neznámou skupinu a vy se ženu chystáte svádět, tohle nedělejte, muži zareagují negativně).

Druhou obranou je vlastní komunikace. Nacvičte si věty, kterými někoho přerušíte, nebo které naopak znehodnotí pokus přerušit vás.

„Hele, to mi připomíná…“ Nutné říct hlasitěji než původní řečník.
„Když o tom mluvíme…“ Opět navazujete na řečníka, ale upínáte pozornost na sebe.

„Hele, máš něco proti, že mě pořád přerušuješ?“ Agresivnější obranná pozice, když vám někdo skočí do řeči. Opět přidat na hlase.

Můžete také zkusit pouze zvýšit hlas ve svém projevu či gestem naznačit něco neslušného na člověka, který se vás snaží vyrušit. Některé muže už pouze toto odradí. No a v neposlední řadě také můžete narušitele úplně ignorovat, pokud nemluví hlasitěji než vy.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Řeč těla (1) - Pravidla interpretace
  Řeč těla patří mezi jednu z nejdůležitějších dovedností, které by měl umět svůdník ovládat. Působit na dívku správně a zároveň i správně číst její signály je velmi důležité. ...

  Pracujte na sobě!
  Všichni jsme si vědomi svých neduhů. Někdo má ochablou postavu, jiný je přehnaně hádavý, a někdo neumí oslovit ženu. Myslet si, že se to vše změní ráz na ráz, je bláhové. Plánujte!

  Konec zvýší váš výkon
  Všimli jste si, že dokážeme vyvinout obrovskou rychlost a energii, když se blíží konec? Rádi děláme věci na poslední chvíli ne proto, že bychom byli líní, ale zkrátka proto, že ve stresu je ...

98%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 6 (poslední ze dne 3. 6. 2010 18:22:58)
posledni komentare  "Prosaďte se svým projevem!"
OffTopic:)) 30.05.2010 00:36
Like it redhell 30.05.2010 01:03
Re: Like it 30.05.2010 13:15
Happy 30.05.2010 19:58
Re: 30.05.2010 23:35
Re: Leos_Mays_Hayes 03.06.2010 18:22
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak