Svadeni.cz | Proč to nejde hned | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Proč to nejde hned

Čas od času se nám stává, že narazíme na výborné informace, které mohou změnit náš život od základů. Těmito informacemi může být třeba návod na balení žen. Přečteme si s chutí stovky článků a najednou víme, jak přesně sbalit ženu. Vyrazíme tedy do ulic plni očekávání a ejhle, bez ohledu na nově získané informace uděláme spoustu chyb a ženu nezískáme.

Začněme s trochou psychologie v kombinaci s anatomií. V našem mozku existují určité dráhy, vzorce chování. Podle nich se neustále podvědomě řídíme, ať jsou tyto dráhy nastavené dobře nebo špatně. Když odhalíme, že jsou tyto nervové dráhy špatné, chceme je samozřejmě změnit. Jenže k čemu by byl podvědomý vzorec chování, když by se dokázal okamžitě měnit? Nefungoval by. Proto vyžaduje změna značné úsilí.

Nervovou dráhu si můžete představit jako koryto řeky. Budovalo se mnoho let a teď je již jeho tok víceméně neměnný. Vy najednou zjistíte, že potřebujete řeku vést úplně jinudy. Potřebujete obživit utopenou agresivitu a naopak zatopit důl marnosti, vesnici očekávání či zavlažit pole sexu. Postavíte tedy řece zátarasu z nových informací. Řeka jí obteče a vrátí se vesele do starého koryta. Když to necháte být, vybudovaná překážka se časem zase odplaví a vy budete pokračovat ve svém bývalém životě.

Jestliže ale začnete cvičit a budovat nové koryto vlastní námahou, řeka se začne pozvolna přelévat směrem, který po ní požadujete. Čím bude koryto hlubší, tím více vody v něm proteče. A pokud vytrváte dostatečně dlouho, staré koryto postupně vyschne. Vznikne nová řeka, nová nervová dráha, nový vzorec vašeho chování.

Řeku jsem si jako příklad změny nezvolil náhodou. Pohyb vody totiž ukazuje jednu důležitou zákonitost, na kterou často zapomínáme.

I když víme, že to co děláme, je špatně, stejně se nemůžeme od původních špatných informací najednou oprostit. Naše psychika to nedovolí.

I když řece vybudujeme nové koryto v rekordním čase, bude ještě dlouho trvat, než staré koryto vyschne, a to nové se zpevní.

Pokud tedy máme o ženách například představu, že to jsou vyšší bytosti, ke kterým se musíme chovat velmi úslužně, abychom si zasloužili jejich pozornost, toto přesvědčení nezmizí po přečtení několika článků. Zmizí teprve poté, co budeme dlouho pracovat na své vlastní osvětě. A takto to je se vším.

Hvězdou večírku se nestanete za den...

Cesta změny

Naše změna probíhá skrz několik stádií. Teprve v tom posledním stádiu ale dochází k fixaci změny. To znamená, že pokud ve svém úsilí skončíte kdekoli jinde než na konci, bude mít vaše podvědomí tendenci vracet se do starých kolejí. V lepším případě bude vaše změna alespoň částečná, což se ale také dá považovat za úspěch.

Krok 1: Objevení

Vykonáváme nějakou činnost a najednou zjistíme, že bychom mohli pracovat mnohem lépe, když se změníme. Nebo také objevíme něco úplně nového, co bychom chtěli zapojit do svého života. To je fáze objevení.

„Když budu chodit cvičit, budu mít svaly.“ Gratuluji, právě jste objevili princip posilovny.

Krok 2: Chybování

V každé činnosti existuje nějaký způsob, díky kterému dosáhnete nejlepších výsledků. Jenže sami od sebe tento způsob neznáme, a tak se snažíme využít intuici. Některé věci budeme dělat dobře sami od sebe, některé ne. Ale získáme informaci, jak je dělat lépe. V druhém kroku si tedy začínáme uvědomovat své chyby, ale stále je děláme.

Pokud jsme s posilováním právě začali, jednoduše odstraníme chyby, když nás na ně někdo upozorní. Jestli ale už chodíme do posilovny pět let a celou dobu jsme cvičili špatně, velmi obtížně nyní začneme správný postup včleňovat do svého tréninku.

Krok 3: Správný postup

Nyní již začínáme postupovat správně. Chyby už neděláme. Ale stále se musíme soustředit. Občas nás musí někdo i upozornit na to, že se při tom cvičení zase hrbíme. Nicméně správné reakce již převažují a chybovost jde stále dolů.

Krok 4: Fixace

V tuto chvíli již nepotřebujeme pomoc, protože se nám do podvědomí zaryl správný postup. Naše řeka již nyní teče správným směrem, naše cviky jsou již bezchybné. Už se nemusíme soustředit na to, abychom vše vykonali správně. Podvědomí to udělá za nás.

Shrnutí

Problém většiny lidí tkví v nedostatku motivace a následně i v nedostatku snahy. Máme tendenci skončit se cvičením v druhém či v třetím kroku. Tedy pokud raději v obranné reakci neodmítneme všechny změny předem. „Ale oni mi stejně neporadí.“ „Vždyť to nefunguje.“ „Jsou to kraviny.“

Skončíme-li s naší snahou dříve, než se nové informace zafixují, byla naše snaha k ničemu. Svoji energii jsme tak vydávali zbytečně, zbylo nám akorát zklamání a nechuť do dalšího sebezdokonalování.

Související články...

  hitch
  Pomohou vám feromony?
  Někteří muži používající naše feromony říkají, že se k nim ženy začaly chovat viditelně příjemněji. Jiní naopak cítí pouze velmi malou či dokonce žádnou změnu v chování žen. Tyto ...

  Sebevědomí a vnímání reality
  Všimli jste si rozdílu mezi vnímáním úspěchu a neúspěchu? Když se nám něco podaří, jsme zkrátka borci. Udělali jsme dobrou práci, jsme na sebe hrdí. Ale když se nám něco nepodaří, tak to ...

  Chceme být Někdo
  Naše přirozenost nám velí neustále hledat se s někým srovnávat či hledat vzory. Chceme být jako někdo známý, někdo úspěšný. Často si tímto postupem budujeme falešnou identitu namísto ...

  Trvalé štěstí je nesnesitelné
  Všichni toužíme po tom být šťastní s úžasnou partnerkou nebo partnerem. Chceme nejlépe pořád zažívat úžasné pocity lásky a sexu, chceme život bez starostí. Jenže ono to není tak ...

98%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 10 (poslední ze dne 8. 12. 2009 13:13:26)
posledni komentare  "Proč to nejde hned"
:) Jiri 07.12.2009 09:43
Re: :) 07.12.2009 10:08
Archeopteryx 07.12.2009 11:27
RaSh buddy 07.12.2009 22:48
Re: RaSh Jiri 07.12.2009 23:14
super článek JendoslaF 07.12.2009 23:03
Re: super článek 08.12.2009 08:55
Re: Re: super článek JendoslaF 08.12.2009 12:24
ax 08.12.2009 08:10
Něco na tom bude sve..na 08.12.2009 13:13
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak