Svadeni.cz | Přeprogramujte své podvědomí | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Přeprogramujte své podvědomí

Náš mozek zpracovává každou vteřinu neuvěřitelné množství informací. Drtivou většinu z těchto informací ale nevnímáme, probíhají automaticky. Tento mechanismus nám umožňuje řešit to, co je pro nás skutečně důležité. Jenže kromě toho nám také občas znesnadňuje život.

Co v tuto chvíli váš mozek vnímá? Určitě řídí základní životní funkce jako je dýchání, teplota těla apod. Dále také ví, jaká je okolní teplota, pomocí uší slyší veškeré zvuky ve vašem okolí, vnímá velikost písmen na obrazovce, jejich barvu, čitelnost a samozřejmě také konečný význam textu.

Existuje zde tedy obrovské množství informací, avšak my vědomě vnímáme jenom tu část, na kterou jsme zaměřeni. Ostatní informace ovládají automatismy, tedy automatické nastavení mozku. Naše vědomí je upozorněno, jenom když není něco v pořádku, například když nám je zima.

Automatismy plní svoji funkci na výbornou, nezahlcují nás zbytečnými informacemi, a my se tak můžeme soustředit. Co když si ale podvědomě nastavíme špatný automatismus jako filtr pro naše vnímání?

Jistě si dovedete představit věčně nadávajícího stařešinu, který lamentuje nad tím, jak se svět zkazil. Ve skutečnosti není příčinou jeho nadávek změna světa, ale špatně nastavený automatismus spolu s dalšími psychologickými jevy. Důchodce nevidí na našem světě nic dobrého, protože nic dobrého nechce vidět. Má vytvořený automatismus, který vše dobré pohlcuje. Jeho vědomí je nastaveno pouze na vnímání špatných zpráv. Naladění vnímání tohoto důchodce by se dalo přirovnat k rádiu – existuje obrovské množství stanic, ale on zcela dobrovolně poslouchá pouze tu, na které se neustále přehrávají křivdy moderní doby.

Když již nyní chápeme podstatu automatismů a omezeného vnímání, podívejme se, jak tato skutečnost ovlivňuje naše vnímání žen.

Čas od času se v poradně vyskytne muž, který tvrdí, že všechny dobré ženy jsou už zadané, a on si proto nemůže žádnou najít. Samozřejmě jde opět o špatně nastavený automatismus. Vnímání tohoto muže je omezeno pouze na zadané ženy. Pravděpodobně se mu několikrát stalo, že ho žena odmítla kvůli příteli (což samozřejmě může být pravda nebo také výmluva žen). Proto tento muž již všechny dobré ženy vnímá jako zadané. V takovém případě je potřeba automatismus odstranit, například pomocí denního opakování jednoduché věty: „Ženy okolo mne jsou volné.“, nebo „Mnoho krásných žen čeká jen na mě“. Naordinujte si opakování jedné z věk 20x denně a za pár týdnů se váš stav zlepší.

Špatně nastavené automatismy mají mnoho podob. Můžete kvůli nim vnímat všechny cizince jako nepřátele, můžete vnímat ženy jako „lepší“ lidi než jste vy, můžete nedůvěřovat okolním lidem. Pokud trpíte podobnými pocity, které vám brání v prožívání života naplno, není nic jednoduššího, než si 20x denně opakovat větu, která automatismus odbourá.

Taková věta by měla být ideálně krátká, úderná a nejlépe bez záporu. Naše podvědomí špatně chápe zápory, takže když si budete chtít programovat podvědomí větou: „Nebojím se oslovovat ženy“, může se vám stát, že to nebude mít žádný účinek. Takovou větu můžete nahradit třeba: „Ženy se těší na mé oslovení.“ Taktéž se snažte, aby programovací věty v sobě neměly slova, která vnímáte negativně (bát se, chudák, ubohý…).

Každý náš automatismus ovlivňuje nejenom naše vnímání, ale také naše chování. Jestliže se bojíte oslovovat ženy, automatismus vám už jen při pokusu jít nějakou oslovit vystřelí z podvědomí varovný signál. Tomuto se chceme vyhnout.

Změna automatismu trvá u každého z nás jinak dlouho v závislosti na různých faktorech. Obecně lze říci, že se začínáte skutečně přeprogramovávat v momentě, kdy se vám vaše snaha začíná zdát zbytečná. Automatismy se tak chrání proti přeprogramování. Proto musíte vytrvat, a v momentě, kdy se u vás začnou objevovat pochybnosti, celé cvičení opakovat ještě minimálně týden či dva. Jedině tak dojde ke správnému přenastavení podvědomí a vaše snaha bude mít smysl.

Zdroj:

MOHR Barbel, MOHR Maria Clemens: Metoda M. 1.Vyd.,Český Těšín: TENNO 2006. 200 s. ISBN 80-903592-6-4

Související články...

    Sladká vůně feromonů
    Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

    Prosaďte se svým projevem!
    Od pradávna máme v mozku zakódovanou informaci, že je nejlepší poslouchat toho nejhlasitějšího. A to bez ohledu na to, co vlastně říká. Pokud tedy budeme ve společnosti, kde jeden člověk řve hlouposti, zatímco ...

91%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 9 (poslední ze dne 7. 7. 2011 23:00:09)
posledni komentare  "Přeprogramujte své podvědomí"
antioidipus 24.06.2010 14:56
Re: 24.06.2010 15:11
Re: Klára 24.06.2010 18:21
buddy 24.06.2010 18:39
Re: Klára 24.06.2010 18:59
Re: Re: Moon 24.06.2010 21:27
Re: Re: Re: 24.06.2010 23:46
tomaspo 07.07.2011 20:27
Re: 07.07.2011 23:00
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak