Svadeni.cz | Pečujte o svůj obličej | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Pečujte o svůj obličej

Jistě si občas říkáte, co pozitivního byste mohli udělat pro svůj vzhled. Kromě posilování a zlepšování postavy se nabízí i hodně způsobů, jak se starat o tvář. Povíme si, které záležitosti by měly být samozřejmostí v péči o váš obličej.

Snad žádná žena ani dívka nestojí o zženštělého manekýna, to je jasné. Ale ani druhý extrém není zrovna nejlepší volbou. Tajemství je umět se starat o obličej takovým stylem, abyste působili udržovaně a mužně zároveň. Nebojte, není to tak zas tak složité.

Pleť

Zde je to jednoduché – pokud nemáte s pokožkou nějaké výraznější problémy, postačí vám bohatě jen voda a krém po holení. Nemusíte kůži několikrát denně drhnout a následně na sebe plácat hromady přípravků, když to není potřeba, tím byste jen narušovali přirozené pH. Pokud však máte pleť problémovou (vysušenou, s akné, nebo naopak příliš mastnou), je třeba jí věnovat více pozornosti. V první řadě je dobré si ujasnit, jaký typ pleti máte a podle toho si vybrat patřičnou kosmetiku, která vám pomůže zredukovat s tím související problémy.

Typy pleti:

 1. Normální - hebká, jen zlehka mastné čelo a nos, póry jsou jemné a nevýrazné
 2. Mastná - mastné čelo, nos, brada i tváře, póry mohou být rozšířené a ucpané
 3. Suchá - napnutá, citlivá, slabě zarůžovělá, může se slabě olupovat
 4. Smíšená - na různých místech obličeje převládá nestejnoměrné zmaštění

Na jednotlivých přípravcích určených pro pleť je většinou stručně a přehledně vypsáno, pro který typ je který z nich nejvhodnější. Například na suchou kůži nejlépe pomáhají hydratační krémy, na mastnou zase zklidňující a vyživující.

Návštěva kosmetičky? Proč ne

Pokud si se svou pletí a obličejem celkově nevíte rady, rozhodně se nestyďte zajít za kosmetičkou. Nikdo o tom přece nemusí vědět. Je jen na vás, co všechno se sebou necháte udělat, nemusí to být dokonce nic. Kosmetička vám poslouží klidně i jen jako poradce ohledně přípravků a péče.

Obočí a chloupky v nose

U obočí platí jedna věc: Když už jej chcete vytrhávat, nezasahujte do přirozené linie chloupků. Špatně vytrhané obočí vám z fleku může zkazit jinak dobrý look. Zaměřte se tedy jen na ty chloupky, co nějak výrazně vybočují z linie, nebo na ty, díky kterým vám obočí srůstá. Ovšem podle mě není něco takového vůbec potřeba, mužské obočí většinou vypadá perfektně už od přírody.

Chloupky v nose je vždycky lepší vytrhávat nebo zastřihávat. V dnešní době už k tomuto účelu existují i speciální depilační strojky, které vám ušetří mnoho zbytečné bolesti. Existuje i možnost nechat si chloupky odstranit laserem, ovšem podle mě je tato metoda zbytečně drahá.

Jsem lamač srdcí!

Oči

Nejběžnějšími obtížemi bývají kruhy/váčky pod očima a oteklé oči, převážně po ránu. K jejich vyřešení existuje speciální kosmetika, kterou ovšem nedoporučuji. Nejen z vlastní zkušenosti vím, že není zrovna nejlepším řešením, jako spíše jen zbytečnou investicí. Na oteklé oči nejlépe pomáhá led, nebo cokoliv zmrzlého, co se dá zabalit do kapesníku a přiložit na oční víčka. Kruhy pod očima jsou z velké části dědičnou záležitostí, nejdou tedy příliš ovlivnit. Dostatek spánku a pravidelný pitný režim jsou dva hlavní faktory, kterými můžete tento problém zredukovat na minimální míru.

Vousy

Tohle je už spíše otázkou vkusu. Je jasné, že pokud máte vousy řídké a rostou na každém místě jinak, je lepší holit se úplně. Pokud vám však tvář zdobí hustější porost, zapojte fantazii a vyzkoušejte, co vám sedne nejlépe. Ženy hodně preferují hladce oholenou tvář nebo udržované strniště s bradkou i knírem, ovšem jen bradku anebo samostatný knír už většina v oblibě nemá. Bradka je na tom o něco lépe, knír je v dnešní době už hodně mimo, a opravdu jen málokomu sluší, stejně tak plnovous.

Ústa a zuby

Rty jsou jedna z částí obličeje, o kterou by se bezesporu měli starat nejen ženy, ale i muži. Popraskané, nebo rozkousané rty mohou působit velmi odpudivě, proto byste jim měli věnovat aspoň drobnou péči. Vám mužům bohatě postačí dostatečně pít, rozpraskané rty bývají často známkou dehydratace organismu, proto na to nezapomínejte. Dále používejte střídmě balzám na rty, nebo lépe jelení lůj bez výraznější vůně a zabarvení – rty budou správně vyživené a hydratované, a i polibky budou pro vás i váš protějšek příjemnější.

Základní zubní hygienu snad zmiňovat nemusím. Avšak co se bělení týče, s tím opatrně. Každý člověk má danou svou barvu zubů a ta k němu většinou sedí nejlépe. Zuby, které vypadají jako z porcelánu, působí hodně nevkusně a hlavně nepřirozeně. Pokud je však máte od přírody hodně zažloutlé, nebo zabarvené od dlouhodobého kouření, můžete vybělení chrupu zvážit, rozhodně tím nic nezkazíte.

Uši

Rozhodla jsem se je taktéž zmínit, i když jako takové nepatří přímo k obličeji. I z uší mohou vyrůstat chloupky, které vůbec nepůsobí přitažlivě, je tedy víc než vhodné je taktéž vytrhávat. Další věc, co může hodně pokazit dojem, jsou špinavé uši. Něco takového by sice mělo patřit do základní hygieny, ale mnoho mužů si to bohužel neuvědomuje a příliš se o ně nestará. Není potřeba strkat si vatové tyčinky až někam do hloubky, něco takového se ani nedoporučuje. Stačí si hlídat, abyste měli čisté boltce a na první pohled v nich nebyl vidět maz a špína.

Na závěr

Jak vidíte, většina z těchto „úkonů“ nezabere příliš času, ani nestojí moc peněz. Takže pokud jste něco z výše uvedeného opomíjeli, zkuste se na to zaměřit. Pravděpodobně zjistíte, že čas strávený rychlou péčí o obličej vám za výsledek a ohlasy rozhodně stojí.

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Přitahujte pozornost
  Jedním z prvotních cílů svůdníků je přitahovat pozornost okolních žen, nejlépe těch, které o nás poté budou jevit zájem. Způsobů, jak docílit situace, že se stanete středem pozornosti na první pohled, je ...

77%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 3 (poslední ze dne 2. 10. 2011 21:05:43)
posledni komentare  "Pečujte o svůj obličej"
Kosmetika kaldera 19.09.2011 14:48
Re: Kosmetika Alyx 29.09.2011 18:25
kosmetika pro muze D.A.H 02.10.2011 21:05
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak