Svadeni.cz | Objevte sílu přesvědčení | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Objevte sílu přesvědčení

Náš život nejvíce ovlivňují věci, kterým sami věříme. A to v dobrém i ve špatném smyslu. Často tak nastává situace, která je sice z hlediska statistiky nepravděpodobná, ale za to plně odpovídá našemu přesvědčení. Pokud tento princip začnete využívat ve svůj prospěch, může vám to obrátit naruby celý dosavadní život.

„Podobné se přitahuje.“ „Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.“ „Vrána k vráně vždycky sedá…“ Existuje mnoho pořekadel, písniček či lidových moudrostí, které vyjadřují v podstatě to samé. Lákáte k sobě věci, které k sobě chcete lákat. A to úplně jednoduše svým chováním. Jaká je podle vás například pravděpodobnost, že potkáte ženu, která bude chtít pouze sex bez vztahu? Procentuálně vyjádřeno, poměrně nízká. Přesto znám muže, který právě na takovéto ženy neustále narážel, přestože údajně hledal vztah. Jenže ženy zralé na vztah ho „záhadně“ nechtěly.

Naše chování totiž z drtivé většiny ovlivňují procesy, které můžeme pouze velmi omezeně ovlivnit. Všechny se odehrávají v podvědomí či předvědomí, pro zjednodušení budu uvádět pouze podvědomí. Možná si vzpomenete na obrázek ledovce na moři, který se ve spojitosti s touto problematikou často uvádí. My vnímáme jen naprostý zlomek celé masy ledu plující nad hladinou. Většinu sice tušíme, ale víme o něm jen velmi málo. To je podvědomí.

Pro nás je důležité, že právě podvědomí nejvíce ovlivňuje naše chování. Věci, které kvůli němu děláte, si vědomí samo ospravedlňuje. Tedy poškrábali jste se, protože vás svědila ruka. Ale už nevnímáte, že vás ta ruka svědila, protože vaše podvědomí vykonalo mnoho procesů vedoucí ke svědivému pocitu. Nic po vás nelezlo, nic vás nelechtalo. Ruka vás svědila „sama od sebe“. (To je samozřejmě nesmysl, svědivý pocit podvědomí vyvolá z nějakého důvodu, například protože jste právě vytěsnili nepříjemnou vzpomínku.)

Vidíme, že tyto procesy jsou velmi komplikované a nám většinou neznámé. My je ale s trochou snahy můžeme částečně ovládat. A hodně nám to pomůže.

Vraťme se ještě na chvilku k muži, který narážel stále na ženy preferující pouze sexuální vztah. Pokud si vzpomínáte na můj článek „Facebook ji prozradí“, víte, že ženy s vysokým počtem přátel jsou otevřené sexu. Ono to kupodivu funguje i na muže. Dotyčný má na Facebooku něco přes 700 přátel. Co z toho plyne? Dotyčný vědomě říká: „Chci ženu na vztah.“ Ale podvědomí na to: „Kdepak, chceš nezávazný sex.“ A protože podvědomí ovlivňuje naše chování, dotyčný je nastaven na svádění žen a chová se podle toho. Jen si to neuvědomuje.

Hledám ženu na vztah. :)

Podvědomí ovlivňuje chování. To je jedna z důležitých věcí, kterou byste si měli odnést z tohoto článku. Ta druhá je: podvědomí lze ovlivnit. Můžeme tak říct, že máme tu moc ovlivňovat své chování, pokud si dáme tu práci. Já tomu říkám síla přesvědčení. A je to podle mě velmi trefný název.

Možná si teď říkáte, že své chování přece řídíte vědomě a víte moc dobře, co děláte. To je samozřejmě pravda, nicméně ovlivňujete pouze menšinu všech procesů. Představte si obyčejnou chůzi. Vědomě víte, že někam jdete, vidíte cestu atd. Vaše podvědomí pak ovládá vše ostatní, co děláte, ale nevnímáte to – dýchání, rychlost chůze (všimněte si, že veselí či nedočkaví chodíte rychleji), další pohyby vašeho těla (záškuby v mimice, v ostatních částech těla, váš postoj…), veškeré dění okolo (takto nás chrání před nebezpečím), dokonce vnímá i věci, které máte na sobě, cíl vaší cesty apod. Je toho opravdu hodně, kompletní výčet by zabral několik stránek.

Když začnete ovlivňovat své podvědomí, budete mít možnost všechny tyto procesy ovlivňovat ve váš prospěch. To změní nejenom vaše chování, ale i vaše vnímání svého okolí. Můžete si tak třeba vštěpit, že jste výborný řečník, a postupně se odbourá váš strach z konfrontace a z vystupování před lidmi.

Jak toho docílit

Vaše podvědomí můžete ovlivnit pouze usilovnou prací v kombinaci s alespoň nějakým tréninkem. Uvědomte si, že přesvědčení je od slova přesvědčit. Proto to, čeho chcete docílit, musí být tak silné, že tím přesvědčíte nejenom sebe, ale i lidi ve svém okolí.

Základem je opakování. To jsme si nastínili již v článku: „Přeprogramujte své podvědomí“. Věřte tomu, co je vaším cílem, a přesvědčte své podvědomí o tom, že to opravdu chcete. Měli byste to nejenom chtít, ale doslova tím žít. Hledat si různé informace, hledat, zkoušet. Zkrátka dělat vše pro to, aby se ve vašem mozku vytvořily potřebné nervové dráhy.

Například náš muž nacházející neustále ženy na sex by si měl pročíst knihu o vztazích a opakovat si, že hledá trvalý vztah. Ideálně si založí i profil na nějaké seznamce, ve kterém toto napíše. Domnívám se, že by mu netrvalo dlouho docílit změny.

Člověk, který chce být výborný řečník, si toto opět musí opakováním vštěpit. Bude hledat informace o rétorice, přečte si o tom materiály, bude zkoušet, hledat výzvy a pracovat na sobě.

Teď se vám to možná zdá jako příliš namáhavé, ale vězte, že jakmile se opravdu přesvědčíte o tom, co chcete dokázat, budete mít sami motivaci hledat si informace a pokračovat. Sami si vybudujete motivaci tím, že to budete chtít.

Opakování je jednodušší

Celý proces přesvědčení sama sebe má ještě jednu obrovskou výhodu. Jakmile jednou docílíte změny, každá další už bude mnohem jednodušší. Je to dáno tím, že na sobě pracujete, váš mozek se učí efektivně přijímat a zpracovávat ty správné informace. Když pak budete chtít něčeho dosáhnout, už si to nebudete muset opakovat. Bude úplně stačit, pokud si to opět vštěpíte do svého podvědomí a najdete si o tom nějaké informace. Mimochodem, pokud si o něčem začínáte sami od sebe hledat podrobnosti, je to jeden ze znaků toho, že jste dostatečně motivovaní.

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Přeprogramujte své podvědomí
  Náš mozek zpracovává každou vteřinu neuvěřitelné množství informací. Drtivou většinu z těchto informací ale nevnímáme, probíhají automaticky. Tento mechanismus nám umožňuje řešit to, ...

  Facebook ji prozradí
  Už od začátku rozvoje Facebooku svůdníci přemýšlí, jak s jeho pomocí balit ženy. Do dnešního dne se rozvinulo hned několik teorií, snahou získat co nejvíce žen do přátel počínaje a lehkým ...

99%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 5 (poslední ze dne 24. 2. 2012 23:00:46)
posledni komentare  "Objevte sílu přesvědčení"
Anonym 08.12.2011 23:02
Philisimo 10.12.2011 02:20
Re: 10.12.2011 14:06
Re: Johny 11.12.2011 19:13
jen na sex Baty 24.02.2012 23:00
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak