Svadeni.cz | Nejčastější dotazy z praxe část 2/2 | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Nejčastější dotazy z praxe část 2/2

 V předchozím článku jsme si rozebrali ty nejčastější situace, které nám mohou nastat během seznamování. V druhé části si rozebereme ty méně dotazované.

 6. Mám dlouholetou kamarádku, může z toho být vztah?

Tu šanci na sblížení jste měli při seznámení, teď se už dlouhodobými partnery však nestanete. 

Typickým znakem pro kamarády je svěřování se s problémy, odmítání plánování budoucnosti a absence sexu (teď nemluvíme o „kamarádech s výhodami“).
 
Jestli je takový vztah mezi vámi už x týdnů a nikam se to prakticky neposunulo, zůstane to tak už celý život.

S partnerem se problémy řeší, plánuje se budoucnost a žije se také intimní život. Mezi partnery je sexuální přitažlivost, která u kamarádů oboustranně chybí. Tu nelze vynutit, ta buď je nebo není. („ochladnutí“ časem je už jiná kapitola).

7. Seznámil jsem se sympatickou slečnou, ale je zadaná.

 
Pokud uslyšíte od slečny, že je šťastně zadaná, musíte reagovat ba naopak s nadšením, ačkoliv vás to může sebevíce trhat. Po detailech vztahu se nevyptávejte, jejich soukromí vás vůbec nemusí zajímat. 

Nevzdávejte se. Často se také stává, že ten jejich vztah není zase až tak vážný (zvlášť u krátkodobých vztahů a puberťaček) jak se na první pohled zdá, a dokonce nemusí být vůbec žádný přítel. Pokud jsou ale spolu už celkem dlouhou dobu a jsou šťastni, jsou vaše snahy marné a nebojte, určitě se to dozvíte.

 Můžete taky potkat slečnu, která je ve fázi mrtvého vztahu, kdy jsou spolu tzv. „ze setrvačnosti“. Tady máte zase naopak celkem výbornou šanci skórovat. Musíte ale zachovat jedno velmi důležité pravidlo – musíte jí dát to, co jí chybí, nesmíte se zajímat o jejich krachující vztah, v opačném případě se z vás stává kamarád a vaše šance jsou nulové. 


Stává se také, že narazíte na nešťastně zadanou či ženu čerstvě po rozchodu. To je ještě horší nebezpečí, neboť žena není srovnaná s předchozím vztahem a vy zároveň musíte plnit roli „psychologa“. Jakmile začne sama mluvit o něm, jak byl na ni zlý, že ji chybí, něco k němu cítí a přemýšlet nad návratem, okamžitě ji nechte být. 

Když od rozvedené ženy uslyšíte „nechci ještě vztah“, buď se smiřte s kamarádstvím nebo ji nechte být. Nemusí se nutně jednat o výmluvu, každopádně to znamená, že s vámi nic nechce mít.


8. Kdy a kam ji pozvat na rande a o čem si máme povídat?

 
Pokud jste se seznámili osobně a jste spolu v kontaktu, tak doporučuji co nejdříve. Počítejte také s odmítnutím, to ale neznamená definitnivní konec.
 
Ještě je ale varianta, že si píšete přes internet / SMS a reálně se neznáte. Než vyrazíte na schůzku, doporučuji tu holku „vyzpovídat“, vyměnit si fotografie a po určité době se sejít.
Buďte ale opatrní, internet je celkem dost plný „zoufalců“ a „fake-profilů“. 
 
Když chceme jít s ženou blíže poznat, tak zásadně navrhujeme nebo zveme (nikdy nežádáme, neprosíme, nerozkazujeme) setkání, schůzku, návštěvu, exkurzi nebo procházku.

Teď přichází ta klíčová chvíle a to zda ona chce či nechce. Ze zkušeností vyplývá, že když žena chce, odsouhlasí váš návrh nebo navrhne svůj. Když nechce, vymlouvá se.

Pokud ji výslovně zvete, tak platíte automaticky útratu. Lze se ještě dohodnout na kroku, kdy ji včas a s dostatečným předstihem řeknete, že každý půjdete na půl. Pokud bude navrhovat zaplacení poloviny útraty, přijměte to.

Jestliže je to vaše první společná schůzka, je vhodné mluvit o „volnějších“ tématech. Slečny rády mluví o sobě, první schůzku bude pravděpodobně mluvit více ona. 
 
Naslouchejte a dávejte jí protiotázky, za to máte plusové body. Zároveň ji také dejte prostor se zeptat na vás a v tu chvíli přichází vaše klíčová chvíle, kdy máte příležitost zapůsobit. Mluvte o sobě, až když se zeptá, dřív ne !!

9. Má smysl se vracet k bývalé?

 
Ze zkušeností mých i zkušeností mnoha mužů, z 99 % nemá smysl. Vy jste se rozešli z nějakých určitých důvodů a ty se nedají jen tak zničeho nic smazat. Ve filmech a v knihách se hodně toho o tom napíše, jak lidi za sebou udělali tlustou čáru a na všechno zapomněli, při dalším konfliktu však se ty problémy znovu vrátí a budete se opět hádat a celý proces se bude opakovat.

 
Jestliže vám partner/ka byl/a opakovaně nevěrná, objevilo se psychické i fyzické násilí, chronická žárlivost, nespolehlivost, alkoholismus a drogy, nemá smysl už ani nad návratem přemýšlet..
 


Na závěr bych dal ještě jednu 10. bonusovou radu – seznamování musíte vnímat jako hru a zábavu, nikoliv jako příklad z matematiky. I když to zní celkem složitě, tak celý tento proces by měl jít sám, bez větších komplikací.  Je potřeba taky vnímat intuitivně, jakmile máte pochybnosti nebo vám něco vadí, nemá smysl celou situaci „hrotit“ a začít u jiné slečny..

 

82%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Nejčastější dotazy z praxe část 2/2"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak