Svadeni.cz | Nedopusťte, aby ženy ovládaly váš život | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Nedopusťte, aby ženy ovládaly váš život

Všimli jste si, že lidé, kteří jsou opravdu skvělí v jedné oblasti, mají ve svém životě poměrně zásadní problémy? Hudebníci, malíři, ale třeba i světově uznávaní odborníci na konkrétní problematiku. Pokud jste v něčem skutečně dobří, obětujete tomu spoustu svého času a energie. A na běžný život vám jej už tolik nezbývá.

V každé oblasti existují či existovali výjimeční lidé, kteří neustále prohlubují naše poznání a přináší stále nová a nová vylepšení. Učíme se o nich ve škole, občas se o nich bavíme, připodobňujeme se k nim. Jsou to lidé, kteří dosáhli úspěchu, naše vzory. Až už to je Einstein, Zuckerberg či Casanova. A pak existuje spousta lidí, kteří se sice snažili úspěchu dosáhnout, což se jim nejenom nepovedlo, ale v konečném součtu skončili hodně špatně. Vše totiž obětovali své vizi. Možná to pro vás bude novinka, ale těch neúspěšných je sto- či tisícinásobně víc, než těch úspěšných. O drtivé většině z nich ale vůbec nic nevíme, zůstali zapomenuti.

Každý z nás se v jistém období svého života (nejčastěji v pubertě) rozhoduje, čeho vlastně chce v životě dosáhnout. Spousta mužů si v této době řekne, že chtějí být skvělí se ženami. Je to logické, protože vztahy jsou pro muže v pubertě něco nového. Závidí kamarádům, kteří už mají zkušenosti, a zkouší to také. Jejich hodnotu ve třídě či v kolektivu často určuje počet a vzhled partnerek.

Ti, kteří úspěchy se ženami nemají, poté často pátrají po různých informacích. A dříve či později skončí na tomto webu. Naleznou zde velké množství nápadů a návodů. Vyzkouší je a zjistí, že to funguje. Najednou mohou mít nejenom pěknou ženu, ale hned tři najednou, jestliže jsou dobří. Pocit úspěchu, který se dostaví, je opojný. A nastane problém.

Jak totiž píši již v úvodu, čas a energii lze investovat pouze jednou. Pokud jste obojí investovali výhradně do balení žen, téměř nemůžete být v životě úspěšní. Protože zatímco v patnácti je pro muže žena středem světa, ve třiceti už je to takříkajíc samozřejmost. Středem světa je místo toho kvalitně vybudované zázemí a dobré pracovní uplatnění. A toho těžko dosáhnete, pakliže na to nemáte vzdělání a rozvinuté dovednosti.

Najděte rovnováhu

V životě muže existuje několik oblastí, ve kterých bychom měli být dobří, abychom byli spokojení se svým životem.

 1. Měli bychom mít partnerku podle svých představ.
 2. Měli bychom mít zaměstnání podle svých představ.
 3. Měli bychom mít dostatek kamarádů.
 4. Měli bychom mít vyrovnané vztahy se svým okolím (rodinou atd.)
 5. Měli bychom se umět dostatečně prosazovat.

Pozor na mě!Pokud se zaměřujete výhradně na balení žen, zaměřujete se pouze na první bod. O druhý se sami ochuzujete kvůli nedostatku času na studium. Třetí vypadá lákavě, dokud nezjistíte, že si s většinou vašich kamarádů na balení v běžném životě moc nerozumíte. Čtvrtý vztahový bod původní učení svádění spíše rozvrací. Co se týče pátého bodu, tak vás bohužel také zklamu. Tím, že se budete snažit vystupovat tvrdě, se spíše než v prosazování zdokonalujete v tom, že jste snadněji manipulovatelní.

Zde na Svadeni.cz se snažíme muže upozorňovat na všechny body. Nicméně opravdu vás nemůžeme provést celým životem, to neumí nikdo. V rubrice „Sebezdokonalování“ se zaměřujeme na body 4 a 5, v ostatních především na 1. Bod 2 a 3, tedy zaměstnání a kamarádi je na vás. Nezapomínejte na ně, v pozdějším životě byste toho mohli litovat.

Naše přirozenost proti nám

Zaměřovat se výhradně na balení žen je hodně lákavé, protože po dlouhou dobu našeho vývoje to bylo prvotním cílem muže. Přirozeně úspěšný muž (někdy se mu říká „naturál“) je dominantní a velmi promiskuitní, protože jeho přirozeným cílem vždy bylo, je a bude mít co nejvíc dětí s co největším počtem žen. Každý muž má toto v sobě zakódované. Jenže vývojem společnosti jsme dospěli do fáze, kdy tento cíl v podstatě ztratil smysl. I kdybyste měli styk s tisícovkou žen, stejně vaše geny vyhynou, pokud všechny tyto ženy budou brát antikoncepci. A kromě toho vám svádění těchto žen zabere tolik času, že po sobě nezanecháte nic, co by vás připomínalo.

Zkrátka a jednoduše, cíl mít co nejvíce žen a točit svůj život kolem nich, nepřinese v životě úspěch. Naše společnost již je jinde a vyžaduje od mužů něco jiného.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  ayam
  Dejte se do kupy během minutky
  Znáte tu situaci, kdy jste celý den v jednom kole a najednou se po vás chce, abyste působili energicky? Přinášíme vám jednoduché cvičení, které vám zabere pouze několik vteřin a budete se díky němu ...

  Prokletí vaší rodiny
  Naše primární rodina do značné míry určuje, jak způsobem se budeme v životě chovat a prožívat svůj každodenní život. Nicméně kromě základních návyků a spousty užitečných předpokladů se v rámci ...

90%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 1 (poslední ze dne 14. 7. 2011 2:26:31)
posledni komentare  "Nedopusťte, aby ženy ovládaly váš život"
style 14.07.2011 02:26
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak