Svadeni.cz | Nebojte se udělat někomu radost | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Nebojte se udělat někomu radost

Svádění není jenom o tom dostat do postele co nejvíce žen. Ti nejúspěšnější vědí, že pravé kouzlo spočívá v tom dávat okolním lidem, co si přejí tak, aby vás to stálo co nejméně. Prokážete-li někomu laskavost správně, bude z toho mít užitek on i vy.

Když se občas setkávám s muži z oblasti svádění nebo s nimi jinak komunikuji, často se někteří rádoby baliči snaží za každou cenu vytěžit z každé situace maximum. A to bohužel nejen ve svádění, ale v celém svém životě. Přiznám se, že takový způsob uvažování je pro mě nejenom odpudivý, ale považuji ho i za značně neekonomický (v širším smyslu, tedy v celkovém užitku, nikoli pouze v penězích).

Jeden z takových lidí mi například vyprávěl, jak mu jeho kamarádka nabídla po akci přespání u sebe doma. I když mu jasně řekla, že jde jenom o přespání, protože je zadaná, pokusil se jí svést. To se mu nepovedlo, odmítla ho. Pokusil se podruhé, odmítla ho. Pokusil se po třetí, udělala ho rukou (alespoň to tvrdil). On to bral jako své vítězství a chlubil se, přes kolik odmítnutí se dostal. Já jsem se ho zeptal, kdy tu ženu naposled viděl. Od této události už „záhadně“ nikdy.

Z jeho hlediska se uspokojil. Z mého hlediska je to člověk dělající svůdníkům špatné jméno, který ztratil kamarádku kvůli svému uspokojení. S kolika jinými ženami ho mohla seznámit? Na kolik akcí ho mohla pozvat?

Existují situace, kdy je opravdu vhodné pokračovat dál. Postupujete se ženou, máte chuť na sex a ona taky. Klidně jí vezměte k sobě domu, proč ne? Ale na druhou stranu někdy je třeba opravdu vzdát se snahy o dosažení momentálního maxima a místo toho se zachovat jako gentleman či udělat někomu radost.

Pravý svůdce se podle mě pozná podle toho, že si je vědom, kam až může zajít, aniž by riskoval příliš mnoho. A stejně tak ví, co musí dát, aby dostal zpět minimálně odpovídající hodnotu. Psal o tom už Carnegie.

Představte si, že máte u každého vašeho známého emoční banku, do které dáváte vklady (něco dotyčnému poskytujete, třeba dobrou náladu), a zároveň občas vybíráte (něco po dotyčném chcete, jste na něj zlí apod.). Dokud je váš vklad kladný, má vás dotyčný rád. Rádoby svůdce z našeho příkladu v tomto ohledu hodně přestřelil.

Já bych osobně tuto poučku rozšířil. Totiž, každá pozitivní situace má své dopady. Dáte třicet korun na sbírku proti rakovině a dotyčný vybírající vám poděkuje. Co ale považuji za vyšší přínos, budete na sebe minimálně několik minut hrdí, že jste přispěli na dobrou věc. Zlepší se vaše nálada, budete průbojnější, a třeba vás napadne nebo přímo uděláte něco, co později zpeněžíte za mnohem více než za třicet korun.

Nicméně upřímně považuji podobné sbírky či příspěvky bezdomovcům jako již příliš sociálně zakořeněné příspěvky. Stejně tak, když pustíte starou ženu v tramvaji si sednout. Dáváte jí své místo, ona vaše místo chce. Ale nebudete z toho mít příliš velkou radost, je to zkrátka standardní situace.

Nyní tedy známe princip výnosu. To je naše stránka. Zkrátka něco směníme za něco jiného, tedy dobrou náladu či sebeuspokojení. Pamatujte ale, že na podobné směny jsou vždy potřeba dva lidé. A míra vašeho výnosu bude vždy záviset na reakci druhého člověka. Z tohoto důvodu se vyplatí dělat takové směny, kterému druhému přinesou největší radost, jež projeví, a tím vám dá váš výnos.

Z mých zkušeností vyplývá, že nejvyšší výnos dostanete v situacích, kdy někomu nečekaně pomůžete nebo uděláte něco, čeho si dotyčný váží. Zároveň si pohlídejte, aby vás to nestálo příliš námahy či prostředků, získaný výnos by nebyl rentabilní (dostali byste méně, než jste vložili). Uvedu dva příklady takových situací z nedávné doby.

1. V podniku je žena u baru a asi 15 minut se snaží říct servírce svoji objednávku. Já už chci s wingem odcházet, ale rozhodl jsem se v minutce ženě pomoct. Zajdu za ní, řeknu jí: „Musíš takhle“, lusknu na servírku a ta k nám hned přijde. Žena řekne svoji objednávku, já se rozloučím a odcházím.

 • vklad: 1 minuta času
 • okamžitý zisk: trochu nevěřícné poděkování, procvičení v přivolávání servírky, dobrá nálada
 • zisk s odstupem času: možnost použití jako příklad v tomto článku, uznání od kamarádů, kteří tuto situaci viděli (o tom jsem původně nevěděl, že tam byli) -> pozvání na spoustu dalších akcí a panák hruškovice

2. Prodávám nějaké věci, které už nepotřebuji a nevyužiji je. Jedna poslatelná po e-mailu se vydraží za 1,-. Napíšu výherkyni vzkaz, ve kterém jí poděkuji za účast a pošlu jí dotyčnou věc s tím, ať mi žádnou korunu neposílá.

 • vklad: 0,- kč (onu korunu by si stejně strhla banka), 5 minut času
 • okamžitý zisk: opravdu velmi vřelé poděkování, dobrá nálada
 • zisk s odstupem času: námět na tento článek, příklad v tomto článku

Obě tyto situace vyžadovaly naprosto minimální vklady, a přesto dokázaly udělat někomu radost či vyřešit něčí problém. Tím mi poskytly zpětnou vazbu, okamžitý a posléze dodatečný užitek. Nechtěl jsem z nich vytěžit krátkodobé maximum, protože v dlouhodobém horizontu by se mi to nevyplatilo.

Proto se i vy nebojte dělat někomu radost. Jak vidíte, stačí k tomu úplná maličkost. Navíc máte šanci získat z toho mnohem víc, než kdybyste chtěli dosáhnout okamžitého maxima.

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  testovane
  Konec zapáchajících nohou
  Také se vám stává, že si vyzujete nohy z bot a najednou ucítíte velmi nepříjemný zápach? Člověk si pak nemůže ani ulevit a vyzout se ve vlaku či někde u stolu. Mohou za to bakterie, které se na noze hromadí během ...

  Pomoc, jsem trapák
  Pravděpodobně každý z nás se někdy cítil trapně nebo o nás někdo jiný říkal, že jsme trapní. Myslíte si, že kvůli tomu nikoho nesbalíme? Naopak, trapák dokonce mnohdy získá ženu, na kterou nemá ani ...

  Svůdníkův úděl
  Takže ty chceš umět balit ženy? Dám ti přesný návod, ale za to mi budeš muset zaprodat svoji duši! Už nikdy si nebudeš o ženách myslet to, co si o nich myslíš teď. Staneš se jiným člověkem.

90%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 15 (poslední ze dne 5. 1. 2011 14:26:05)
posledni komentare  "Nebojte se udělat někomu radost"
OffTopic:)) 20.12.2010 01:36
Re: 20.12.2010 11:59
20.12.2010 08:06
Re: Starter 04.01.2011 13:00
The Sims Schuma 20.12.2010 13:24
Philisimo 20.12.2010 21:36
Re: 20.12.2010 22:47
Re: Re: Philisimo 21.12.2010 00:08
Re: Re: Re: 21.12.2010 09:25
Re: Re: Re: Re: Philisimo 21.12.2010 16:40
Pripominky k clanku HS 20.12.2010 22:15
Re: Pripominky k clanku 20.12.2010 22:53
Grinch 21.12.2010 11:21
Re: 21.12.2010 11:51
Re: Re: Sik 05.01.2011 14:26
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak