Svadeni.cz | Konec zvýší váš výkon | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Konec zvýší váš výkon

Všimli jste si, že dokážeme vyvinout obrovskou rychlost a energii, když se blíží konec? Rádi děláme věci na poslední chvíli ne proto, že bychom byli líní, ale zkrátka proto, že ve stresu je jednodušší využít svůj potenciál.

Představte si, že vám nyní zadám úkol. Máte vyzpovídat 10 slečen, zeptat se jich na jejich zkušenosti s muži. Na celý projekt máte dva měsíce, abyste nemuseli pospíchat. Garantuji vám, že většina z vás na úkol okamžitě zapomene a probudí se týden, možná dva týdny před odevzdáním. Většinu ze zbylého času strávíte přemýšlením nad tím, jaký má tento úkol vlastně smysl, popř. jaký trest by vás čekal, kdybyste se na něj vykašlali. Podle výše trestu či odměny byste se pak rozhodli, zda úkol uděláte. Na vlastní zpracování byste si vyhradili přibližně dva dny před odevzdáním.

Na celém postupu jsou důležité dva časové úseky. Oněch 58 dní, kdy je produktivita vaší práce na tomto úkolu téměř nulová, a zbývající 2 dny, kdy byste se v případě dostatečné motivace mohli přetrhnout, abyste úkol splnili. Všimněme si tedy, že produktivita stoupá s blížícím se koncem. A stejně s ní stoupá stres a emoční nestabilita.

Takový postup je v lidské přirozenosti. Trest z úkolu, který máme dokončit až za hodně dlouhou dobu, nás v tuto chvíli neohrožuje. Proto nás nic nenutí spěchat na jeho dokončení. Oproti tomu jasně stanovený konec, zvláště pokud se blíží, nás nutí zrychlit či zkvalitnit naší práci. S oblibou tento princip pozoruji na seriálech, které se potýkají se snižováním sledovanosti.

Například Simpsonovi se dlouhodobě potýkali se sníženou kvalitou i sledovaností, dokud na ně domovská stanice Fox nezačala tlačit. Buď se zlepšíte, nebo vás po 22. sérii zrušíme. Výsledek? Simpsonovi v polovině 20. série přešli na HDTV. Současná 21. série pak svojí vtipností překonala několik předchozích sérií a ukázala, že seriál ještě stále nevyčpěl. Obdobně na tom byli třeba Lost, Ztracení, po druhé, divácky neúspěšné, sérii. 

Náš výkon má zjednodušeně podobu exponenciály. Dlouho se držíme u nuly a v závěru je prudký růst (naštěstí v našem případě bez nekonečna pouze do hodnoty, které potřebujeme dosáhnout). Kdybychom ale svůj úkol rozdělili na několik menších a ke každému závěru si dali vlastní konečný termín, nemusíme na konci prožívat takový stres a honičku. Matematicky to můžeme vyjádřit například sinusoidou, kde nás zajímá pouze nezáporná část grafu.

V praxi bychom si tedy rozdělili šedesát dní na vypracování deseti žen tak, že bychom každých šest dní udělali jednu ženu. Nebo třeba bychom si úkol rozdělili pouze dvě části po pěti ženách. Polovina teď, polovina poté.

Popravdě řečeno existuje nespočet způsobů, jak si úkol rozdělit tak, abyste jej zvládli rychleji, kvalitněji a s menším stresem. Svůj způsob vymyslí určitě každý. Horší ale je donutit se k vykonání i těchto menších částeček úkolu. Poradím vám svoji metodu – na ploše PC mám textový dokument, do kterého si vždy napíši datum a částí úkolů, které musím udělat. Pokud něco nestihnu, přesunu to do dalšího dne. A pokud to přesouvám již potřetí, omezím všechny rušivé či odpočinkové činnosti, dokud úkol neudělám. Když se takto naučíte, že každý úkol nebo jeho část musíte splnit, jinak omezí vaše pohodlí, budete dělat věci včas. A nejenom to. Také zjistíte, že s touto metodou stihnete mnohem více věcí. Samozřejmě je při tom jedno, jestli si úkoly budete psát na papír, do poznámkového bloku nebo do speciální aplikace.

Tuto metodu, která představuje takový základ organizace našeho času, můžete využít i ke zlepšení svých výsledků v balení žen. Pokud máte problémy s oslovováním žen, uveďte se pomocí stanovení si dílčích úkolů do časového stresu. „Dneska musím oslovit 3 baby, a neodejdu odtud, dokud to neudělám.“ Je to v podstatě takové rozšíření techniky popsané v článku „Pracujte na sobě!, kdy přidáváte negativní motivaci.

Kouzlo této metody spočívá v tom, že ji můžete využít na cokoliv. Nejenom na práci, ale i na organizaci svého života, na vyřešení svých problémů nebo jen zkrátka na to, abyste nezapomněli, co jste chtěli udělat. Pokud si každý den prohlédnete svůj osobní rozpis činností, do kterého napíšete vše, co potřebujete udělat, nemůže se vám stát, že byste na něco zapomněli.

Související články...

    hitch
    Pomohou vám feromony?
    Někteří muži používající naše feromony říkají, že se k nim ženy začaly chovat viditelně příjemněji. Jiní naopak cítí pouze velmi malou či dokonce žádnou změnu v chování žen. Tyto ...

    Pracujte na sobě!
    Všichni jsme si vědomi svých neduhů. Někdo má ochablou postavu, jiný je přehnaně hádavý, a někdo neumí oslovit ženu. Myslet si, že se to vše změní ráz na ráz, je bláhové. Plánujte!

91%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 5 (poslední ze dne 17. 6. 2010 8:59:47)
posledni komentare  "Konec zvýší váš výkon"
OffTopic:)) 19.05.2010 19:51
Re: 19.05.2010 21:08
Re: emu 23.05.2010 18:16
Re: Re: lesnijelen 17.06.2010 00:40
Re: Re: Re: Mischelangelo 17.06.2010 08:59
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak