Svadeni.cz | Dodejte svému projevu emoce | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Dodejte svému projevu emoce

Již víme, že ženy se spíše než na obsah sdělení orientují na to, jakým způsobem danou věc říkáme. Z našeho tónu hlasu a výrazu dokážou vyčíst více, než si většina mužů dokáže představit. Naučte se ovládat emoce, které svým vystupováním zprostředkováváte, a s jejich pomocí velmi jednoduše poté ženy zaujmete.

Každý z nás někdy na škole či na pracovním jednání zažil člověka, který ho dokázal zaujmout. Nebylo to jen tím, že dotyčný říkal zajímavé věci, hlavní roli zde také hrála forma. A na druhou stranu, ještě větší zkušenosti máme s lidmi, kteří nás téměř unudili k smrti. Jejich projev měl tyto charakteristiky:

 • téměř nepoužívali intonaci,
 • neměnili sílu hlasu,
 • neudržovali oční kontakt,
 • vypadalo to, jako že je ani nezajímá to, o čem mluví,
 • uspávali nás.

Když balíme ženu, naším cílem není unudit jí uspat, ale naopak ji zaujmout, zprostředkovat jí své emoce. Chceme, aby se s námi cítila dobře, a chtěla s námi trávit více času. Aby se nám to podařilo, měli bychom všechny vypsané body obrátit naruby. Tedy:

 • používejte intonaci (měňte výšku hlasu),
 • měňte sílu hlasu,
 • udržujte oční kontakt,
 • vciťujte se do tématu, o kterém mluvíte,
 • buďte energičtí.

Všimněte si, že pokud je někdo ve vašem okolí velmi oblíbený řečník a lidé jej rádi poslouchají, splňuje všechny tyto body. Kromě toho pravděpodobně ještě rád mluví o pozitivních tématech, takže se lidé v jeho přítomnosti smějí.

My už jsme si o těchto bodech říkali dříve. Nicméně mezi teorií (víme, jak bychom měli mluvit) a praxí (jak skutečně mluvíme) je rozdíl. Kdybychom uměli všechno převést okamžitě do praxe, bylo by celé svádění mnohem jednodušší. Bohužel pro nás, tak jednoduché to není.

Tohle zvládneš!Každý z nás podvědomě ví, jak se správně vyjadřovat a prosazovat. Dodávat svému projevu emoce jsme se učili už v dětském věku. Avšak poté přišel ke slovu rozum a emoční složku jsme začali potlačovat. Pokud běžně nemluvíte se ženami, máte pravděpodobně s emoční složkou komunikace problémy. To se týká zvláště lidí pracujících převážně s počítačem. Umíte mluvit, dokážete se bez problémů dohodnout. Ale ženu svým projevem zaujmete poměrně obtížně.

Emoční cvičení

Podíváme se na cvičení, které tento nedostatek odbourá. Vezměte si papír a napište si na něj deset emocí. Určitě by neměly chybět čtyři základní, kterými jsou hněv, smutek, radost a strach, dále je vhodné procvičovat zamilovanost (či lásku), zvědavost a překvapení. Zbývající tři si vyberte sami, například si můžete vybrat důvěru, znechucení, očekávání, stud, přátelství, závist, pohrdání atd. Konečný výběr je na vás.

Jakmile budete mít 10 emocí, stoupněte si před zrcadlo a vymyslete si příběh. Rozhodněte se, s pomocí jaké emoce příběh řeknete. Poté odložte papír a začněte za pomocí dané emoce příběh vypravovat. Používejte nejen hlas, ale také mimiku (pohyby obličeje) a gestiku (pohyby těla, rukou atd.). Pozorujte se při tom a experimentujte s různými výrazy.

Jakmile jednu emoci dokončíte, vrhněte se na jinou. Můžete zkusit jiný příběh, ale zajímavější určitě bude, pokud si vyzkoušíte jeden příběh s různými emocemi. Snadněji pak budete moci porovnat, nakolik jednotlivé emoce vyjadřujete.

Tímto způsobem cvičte denně alespoň týden. Poté již můžete vyrazit do terénu vyzkoušet nové dovednosti v praxi. Až budete někde příběh vyprávět, vciťte se do něj. Vaším cílem je, abyste emoci, kterou vkládáte do onoho příběhu, přenesl na ostatní lidi. Když to bude veselá příhoda, měli by se smát. Když smutná, měli by se zachmuřit. Pokud se to nepodaří, nevadí. Trénujte dál.

Jakmile se vám začne dařit, zjistíte, že v podstatě můžete podle sebe kontrolovat emoce žen okolo sebe. Když je budete chtít rozveselit, řeknete jim něco veselého. Když budete chtít, aby se k vám tulily, řeknete jim smutnou historku. Budete-li skutečně působit celistvě s emocemi, které se snažíte podat, ženy je od vás převezmou. Tato dovednost je pro ně neskutečně přitažlivá.

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Kolosální síla sebeprezentace
  Už toho máme hodně za sebou. Rozvíjeli jsme se, přicházeli jsme na způsoby, jak být silný a sebevědomý. Je na čase sklízet plody naší snahy. Být svůdníkem není pouze o tom umět balit ženy. Je to o tom ...

  Naučte se improvizovat
  Schopnost umět improvizovat je jednou z důležitých dovedností, kterou disponují úspěšní lidé. Dokážou si v každé situaci poradit díky tomu, že velmi rychle reagují. A je jedno, jestli to dělají ...

  Řeč těla (1) - Pravidla interpretace
  Řeč těla patří mezi jednu z nejdůležitějších dovedností, které by měl umět svůdník ovládat. Působit na dívku správně a zároveň i správně číst její signály je velmi důležité. ...

  Emoční inteligence (1) - Změna ...
  Představujeme vám nový seriál, ve kterém se budeme zabývat jednou z nejdůležitějších součástí našeho života – emocemi. Jak dokazují výzkumy i denní praxe, schopnost efektivně ovlivňovat svůj ...

80%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Dodejte svému projevu emoce"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak