Svadeni.cz | Zaútočte na její emoce | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Zaútočte na její emoce

Muži a ženy myslí jinak. Zatímco muži logicky kalkulují své postupy, ženy se mnohem více řídí svými emocemi. Naučte se používat emoce při svém svádění!

Je známým faktem, že muži používají k myšlení logické postupy, zatímco ženy myslí spíše emocionálně. Je to dáno pravěkým vývojem společnosti, kdy muži museli při lovu mamutů taktizovat, zatímco se ženy v jeskynních staraly o své potomky. Dnes je jiná doba. Místo mamutů lovíme ženy a doma na nás v jeskyni čeká akorát tak pěkný nepořádek. Pravěké myšlení však dnešním lidem zůstalo.

Největší rozdíly mezi myšlením jednotlivých pohlaví nalezneme v mluvené komunikaci. Jak by vypadalo vyjádření stejné situace u jednotlivých pohlaví? Vezměme si jako příklad podařené oslovení.

Mužská verze

Viděl jsem pěknou ženu, jak stojí u zastávky. Řekl jsem si, že na ní zkusím trik s Colou, kterou držela v ruce. Přišel jsem za ní a zeptal se jí, kde tu Colu koupila, že bych ji taky chtěl. Popsala mi cestu. Pak jsem se jí zeptal, jestli by někdy šla na tu Colu se mnou, když ji máme oba rádi. Ona souhlasila a dala mi telefonní číslo. Ještě jsem s ní asi 5 minut mluvil a pak jsem šel dál.

Ženská verze

Když jsem stála u zastávky, spatřila jsem muže, který za mnou šel. Byl mi sympatický. Pěkně se usmíval a vypadal pohodově. Přišel ke mně a zeptal se mě na Colu, kterou jsem držela. Bylo mi trochu divné, proč se ptá zrovna na tohle, ale on mi to hned vysvětlil, že si jí chce také koupit. Měl příjemný hlas a pěkné oči. Cítila jsem se s ním příjemně, opravdu se mi líbil. Pak z něj vylezlo, že by mě na tu Colu rád pozval. Trochu jsem se zarazila, protože to je přece cizí člověk. Ale číslo jsem mu dala. Ptal se mě poté, kam jedu. Prý studuje zdejší vysokou školu jako já. Takže bude chytrý. Navíc i příjemný. Moc ráda se s ním znovu setkám. Jen tam se mnou mohl počkat na moji tramvaj. Jedna mi během hovoru s ním ujela.

Na tomto příkladu lze vidět, jak se poměrně jednoduché a přímé oslovení může změnit na změť pocitů. Onen balič byl viditelně zkušený, neboť oslovení provedl skutečně bravurně.

Proč si nerozumíme?

Abyste byl pro ženy více přitažlivý, měl byste se naučit používat jejich styl mluvy. Je potřeba uvědomit si rozdíly mezi logickým a emotivním myšlením a následně vyjadřováním. Vyjadřujte se prostřednictvím emocionálního cítění. Ženy to uvítají. Budou mít pocit, jako kdyby mluvily s někým, koho znají a kdo jim rozumí.

Jak toho docílit? Zkuste se dohodnout s kamarády a kamarádkami, aby s vámi procvičovali ženskou mluvu. Hlavně musíte oněm kamarádkám dát vědět, co od nich chcete. Jinak se budou v mužské společnosti vyjadřovat více mužsky. Druhou možností je sáhnout po červené knihovně. Dívčí čtení pro vás může být sice velmi nezáživné, ale uvidíte v něm sáhodlouhé popisy emocí.

Nyní je potřeba rozlišovat pozitivní a negativní emoce. V prvních deseti vteřinách oslovení byste neměli na ženu zapůsobit negativně, pokud to není vaší strategií. Jakmile to uděláte, prohráli jste.

Vraťme se zpátky k onomu dívčímu popisu oslovení. Už jenom to, jak se k ženě blížíte, jí dává tušit vaše charakterové vlastnosti. Vyvolá to v ženě nějaké pocit. Pokud se usmíváte, nejste nervózní a působíte nenuceně, bude onen pocit zaručeně kladný. Otázkou na Colu vyvoláte její zájem a současně zvědavost. Tu však musíte okamžitě ukojit, neboť nezodpovězená otázka může mít negativní dopad. Čili jí vysvětlete, proč jste se ptal. Tím u ní vzbudíte pocit důvěry, neboť před ní nic neskrýváte. Teď už je připravena na výměnu telefonních čísel. Až se tak stane, tak není dobré hned odejít. Rozhovor trvající alespoň pět minut razantně zvyšuje šanci na úspěch v následném pozvání, i když už máte číslo dávno v kapse. Poslední věc, která byla na oslovení dokonalá, je společná obliba Coly a studium vysoké školy. Máte něco společného, a proto vám může věřit. Během tohoto rozhovoru jste vyvolal spoustu kladných emocí.

Ženy se v emocích velmi vyžívají. Líbí se jim komplikované a mlhavé situace, napětí či strach, ale také humor a zábava. Už víte, proč si dívky velmi rády chodí na poutě „zavřískat" na atrakce?

Zkuste na ženy emocionálně působit. Mají to rády. A to nejenom při balení, ale následně i ve vztahu.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Co žena říká a co tím opravdu ...
  Představte si jednoduchou scénku: Vaše přítelkyně či žena přijde z nákupu domů a začne se vám předvádět v novém oblečení. Běhá po pokoji a sleduje vaše reakce. Připadáte si zmatený, přitom je to docela ...

87%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 4 (poslední ze dne 14. 4. 2008 22:58:45)
posledni komentare  "Zaútočte na její emoce"
Pesan 29.03.2008 22:31
Re: Síťofka 07.04.2008 23:22
Kean 30.03.2008 23:59
niki 14.04.2008 22:58
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak