Svadeni.cz | Zaujměte ji vyprávěním | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Zaujměte ji vyprávěním

Při balení ženy často narazíme na situace, ve kterých se nám hodí použít historku. Zkrátka ženě něco řekneme, aby se uvolnila. Není to moc složité, a zároveň vás to hlavně na začátku vztahu dokáže doslova katapultovat ve vašem postupu. Nač odstraňovat vzájemné bariéry dvě hodiny, když k tomu stačí deset minut?

Když jste s neznámou ženou na prvním rande, hodně se vzájemně vyptáváte. Oťukáváte se a snažíte se zjistit o tom druhém co nejvíce informací. Tento postup je zbytečně dlouhavý a nudný. Kromě toho vám žena toho o sobě zaručeně moc neřekne, protože vás nezná. Nemá důvod odhalovat se před někým, komu ještě moc nevěří. Vládne mezi vámi nedůvěra.

Svůdníci již dávno zjistili, že nejlepším způsobem, jak prolomit ledy mezi vámi a ženou, je vyprávění. Vtáhněte ji do svého náhledu na svět a ona se vám tím otevře. Velmi brzo, klidně za již zmíněných deset minut.

Kromě toho historky a vyprávění použijete v postatě kdykoli, kdy potřebujete se ženou postoupit, nebo hrozí trapné ticho. Žena se zklidňuje, když slyší příjemný mužský hlas. Líbí se jí to, doslova se nechává unášet na vlnách vašeho tónu. Tedy když víte, jak na to.
Podívejme se tedy, jak správně vyprávění zakomponovat do vašeho balení.

Kdy použít vyprávění

Většina zkušených svůdníků se shodne na tom, že prvních několik minut setkání s neznámou ženou byste měli mluvit vy. Řekněte jí zajímavou historku, která se vám stala po cestě, a připojte svůj náhled na danou situaci. Parta náctiletých zablokovala dveře tramvaje? Popište jí to. Potkali jste cestou na rande bezdomovce hrajícího na kytaru? Řekněte jí to. Stačí použít naprosto jednoduchý námět, nad kterým ani nemusíte přemýšlet. Vždy se něco najde, když si všímáte svého okolí. Po jedné či dvou příhodách se žena začne sama rozmlouvat a komentovat váš názor či danou situaci.

Nebudeš věřit tomu, co se mi stalo...

Vyprávění dále použijete ve chvíli, kdy se chystáte učinit nějaký postupový krok. Chcete se jí dotknout či jí políbit? Není nic přirozenějšího, než to udělat během vyprávění vaší historky.

„Teda musím říct, že se krásně usmíváš. Všiml jsem si, že máš pěkně rovný zoubky. To jsi nosila rovnátka? Jedna moje kamarádka mi říkala, že je nosila tři roky a skoro se jí ty zuby nenarovnaly. Za to se jí prý udělalo pár kazů. Chudák holka. Ale ty je máš fakt pěkný. Ukaž...“ A šup, hned jí dejte první polibek. Jednoduché a rychlé.

Ženě můžete taktéž říci historku v momentě, kdy se mezi vámi „rozhostí trapné ticho“. To je ale spíše záložní varianta, já osobně jí spíš něco okomentuji ještě dříve, než k onomu tichu dojde. Je to jen o praxi.

Co říkat

Historky jsou fajn, ale spousta mužů jednoduše neví, co by měla ženě říct. Určitě si můžete něco připravit dopředu a napsat na papírek tahák, ale pak se vám nebude moc dařit navazovat se ženou na témata, která jste načali. Lepší je vzpomínat či vymýšlet věci přímo na místě. Schválně píši „vymýšlet“, protože ne všechno, co jí řeknete, musí být tak úplně pravda. Je-li historka uvěřitelná, moc nezáleží na tom, zda je pravdivá. A i kdyby vás žena odhalila, lehce můžete všechno obrátit ve vtip.

Osobně rozlišuji tři typy historek:

1) „Po cestě se stalo...“

Jak jsem již zmínil výše, tento druh historek nejvíce využijete při setkání na prvním rande. Nezapomínejte přidávat vlastní názor.

„Ahoj. Teda máš štěstí, že jsem sem dorazil včas. Někde se stala nehoda a celý město je ucpaný. Ach jo, špička je prostě špička. Kdybychom všichni jezdili na kolech, hned by se nám dýchalo líp a nebylo by tolik nehod, co? Jenže to by zase (...). A jaká byla tvoje cesta?“

2) „Teď mě napadlo...“

Této kategorii říkám minihistorky a jsou to v podstatě pouze výroky, pomocí nichž vyjadřuji své myšlenky. Často je začínám slovy jako: „Hele...“, „Teď mě napadá...“, „Mimochodem...“, popřípadě „By the way...“. Soudě podle reakcí žen toto moc mužů nedělá, i když jde o velmi přínosný nástroj. Hlavně, když vidíte, že se téma již vyčerpává a vás něco napadne během mluvení.

„(...) No myslím si, že máš asi pravdu. By the way zrovna mi docvaklo, že už čekáme na to kafe patnáct minut. Asi jsem si neměl dávat dvojitý presso. Už se mi párkrát stalo, že jim to ucpalo kávovar...“

3) Klasická historka

Zde si můžete vybrat z nepřeberného množství témat, nevyhýbejte se ani těm sexuálním. Jen o nich musíte mluvit alespoň v rámci možností slušně. Tyto historky mohou být různě dlouhé, ale zároveň nesmí ženu unudit k smrti. Také by měly mít pointu, určitě není vhodné něco říkat jen tak do větru.

Obecně se radí vyhýbat se historkám o fotbalu, počítačích, autech a dalších spíše mužských tématech. Na druhou stranu najdou se i ženy, které tato témata zajímají. Takže je to vždy spíše na vašem vyhodnocení jejího zájmu o dané téma, než na obecných pravidlech.

Nasaďte příjemný tón a gestikulujte

Naučte se mluvit příjemným tónem, když jste se ženou a něco jí vyprávíte. O něco snižte výšku vašeho hlasu a mluvte pomaleji. Občas můžete udělat malou pauzu, trochu se pousmát nebo přímo zasmát – dělat v mluvě pomlky je přirozené. Svůj projev doplňte lehkou gestikulací. Ideální je projev natrénovat před kamarádkami či jinými lidmi, pokud nejste moc zvyklí mluvit.

Jak poznáte, že se jí to líbí

Jestli se ženě líbí váš projev, bude mít sama tendenci vás přerušovat svými doplněními či na vás reagovat. Naopak, pokud domluvíte a ona bude bez reakce, někde je chyba. Často si sami hned po domluvení uvědomíme, že jsme plácli pěknou hloupost. V takové situaci pohotově zareagujte a něco dodejte. Třeba i to, že si děláte legraci a nemysleli jste to vážně. Však na tom není nic špatného.

Související články...

    Sladká vůně feromonů
    Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

    Jak na první rande
    Chystáte se na první rande a první rande a nechcete nic pokazit? Tak to je velmi pravděpodobné, že už se s dotyčnou neuvidíte. Muži totiž berou první rande často velmi vážně, snaží se vyvarovat chyb, a ve svém důsledku jsou ...

94%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 6 (poslední ze dne 24. 5. 2012 12:34:17)
posledni komentare  "Zaujměte ji vyprávěním"
historky lunnkas 23.05.2012 16:16
Re: historky 23.05.2012 17:40
Re: Re: historky Rodrigo 23.05.2012 23:17
Re: Re: Re: historky 24.05.2012 12:33
JohnX 24.05.2012 00:18
Re: 24.05.2012 12:34
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak