Svadeni.cz | Základy balení tancem | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Základy balení tancem

Diskotéky, music kluby, různé párty či oslavy. Tam všude lze sbalit ženu pomocí tance. Nepředstavujte si pod tím ale situaci, kdy na několik úžasných kreací oslníte všechny lidi okolo, kouzlo tance spočívá v něčem úplně jiném.

Tanec je jedna z věcí, o které má většina mužů velmi zkreslené představy. Často si jej představují jako prostor pro možnou prezentaci zvláštních dovedností (break dance apod.). Přiznejme si, že lví podíl na tom mají reklamy, které se tímto způsobem snaží propagovat jisté produkty. Takže když přijde běžný muž do music clubu, má dvě možnosti. Buď začne předvádět něco, o čem si myslí, že je to fakt dobré, nebo postává okolo.

Cílem tance však není primárně předvádět sám sebe, ani vypotit litr potu, ale sblížit se samičkou. Tanec je namlouvací rituál, který by měl být realizován v páru jako součást flirtování. To lze provézt ale pouze v případě, že budete vědět, jak na to.

Nejdříve se podíváme na tři základní pravidla, která zvýší vaší úspěšnost.

Pravidlo 1: Nikdy netancujte sami bez účelu

V rozjetém klubu naleznete spoustu žen tančících zdánlivě osamoceně a zdánlivě bez účelu. Nesnažte se je napodobit, tento tanec ve skutečnosti účel má, jak se dozvíte níže. Muž tančící sám je však na první pohled buď hodně namol, nebo neskutečně zoufalý. Pokud jste si přišli dát sólo výstup, je to vaše rozhodnutí. Ale ženy na to nesbalíte.

Pravidlo 2: Na kreace zapomeňte

Ano, v té reklamě či na Youtube jim to vyšlo. Ale ve skutečnosti většina kreací nikoho neosloví. Maximálně budete ženám okolo připadat nejenom zoufalí, ale ještě k tomu blázni.

Pravidlo 3: Nedotýkejte se sami sebe

Někteří muži mají problém s tím, že při tanci (ať už sami, ve skupince či se ženou) dotýkají sami sebe. Dejte si na to pozor, je to znak zženštilosti. Opět s tím nikoho neohromíte, ale spíše nikoho nesbalíte.

Taky ze Svadeni.cz? Jojo...

Postupy v klubu

Po třech základních pravidlech se podíváme na vlastní postup při balení tancem. Víme, že osamocené tancování nefunguje. Mrkneme se tedy na postupy, které fungovat budou.

Postup 1: Do klubu či na akci jdete sami

Jdete-li do klubu sami, je vaším prvořadým úkolem zapadnout buď do prostředí, nebo do některých skupinek. Začněte se bavit s lidmi okolo sebe, najděte si takové skupinky, ve kterých vás dobře přijmou, a po tanci se ženou se do nich budete moci vracet prohodit několik slov. Ideální je mít jich více, v průběhu večera si najděte alespoň 3. Klidně je střídejte.

Když budete v nějaké skupince přijatí, máte dvě možnosti. Buď můžete k tanci vyzvat ženu ze skupinky, ale to riskujete negativní reakci celého okolí. Mnohem lepší je jednoduše se odpojit a jít si pro ženu, se kterou budete tancovat.

Druhou možností, pokud klub znáte, je nesnažit se zapadnout do skupinek, ale postávat okolo, občas s někým prohodit několik slov a vyhlížet kořist. Abyste byli v tomto postupu úspěšní, musíte ale být dostatečně přitažliví a zároveň sebevědomí, nebo mít hodně peněz a zvát ženy na drinky.

Postup 2: Do klubu jdete s kamarádem na balení

Kamarád na balení má tu výhodu, že s ním můžete vyzvat k tanci i ženu, která je v klubu s jednou kamarádkou (a těch je hodně). Jakmile dorazíte, navažte konverzaci s několika lidmi z klubu, vyhlídněte ženu a jděte s ní tancovat. Kamarád bere kamarádku nebo jinou ženu.

Postup 3: Do klubu jdete ve skupince

Jdete-li do klubu ve více lidech, máte ušetřenou práci se zapadnutím do prostředí. Jinak se postup příliš neliší od postupu č. 1.

Jakou ženu vyzvat a jak

Jakou ženu vyzvat se odvíjí primárně od dvou věcí – od toho, zda je s kamarádkou či s více lidmi, a od toho, zda se zrovna baví či nikoli. Jednu kamarádku jsme už vyřešili kamarádem na balení. Pokud ho nemáte, musela by se žena opravdu hodně nudit, aby pozvání k tanci přijala. Je to skutečně velký oříšek.

To, jestli se žena baví, musíte odhadnout. Buď je v přímé interakci s lidmi okolo, a v tom případě se baví, nebo jen tak postává, posedává, či tancuje, protože „se to tak nějak chce“, a v tom případě ji vyzvete poměrně snadno.

Pozor si dejte na již výše zmíněné ženy tancující samy zdánlivě bezúčelně, nejčastěji ještě někde na vyvýšeném bodě. Taková žena vás odmítne, pokud nevypadáte jako Brad Pitt či jiný její oblíbený herec. Ona se předvádí. Chce, aby jí muži skládali komplimenty, platili jí drinky atd. Na tanec to většinou není.

Když už si nějakou vhodnou kandidátku, vyzvěte jí k tanci jednoduše a sebevědomě. Osobně nejčastěji zkrátka ženu chytím za ruku a beze slova natočím k sobě, občas řeknu: „Pojď“. Někdy jde většina, jindy skoro žádná.

Pozor, nikdy nevybírejte ženu k tanci příliš dlouho. Nechoďte kolem ní 3x, než se odhodláte, a už vůbec neprocházejte parket zoufale vyhlížejíc nejsnazší „oběť“.

Základy tance

Hned jak ženu vyzvete k tanci a ona neodmítne, chytněte jí za boky. Pokud se vám to nepodařilo a vy jí držíte za ruce, naveďte ji na otočku, a hned z ní si jí chytněte za boky. Nedržte se s ní pouze za ruce během celého tance, z toho nemáte zážitek vy ani žena.

Mějte na paměti, že během celého tance jste to vy, kdo vede, a kdo určuje rytmus. Je jedno, že jste mimo, je jedno, že tancujete tanec zvaný „šlapák“ na polku. Pokud se žena baví, děláte vše správně.

Během tance se nebojte se ženou tancovat tělo na tělo, pokud se od vás nebude příliš odtahovat.

A to je poslední rada dnešního nahuštěného článku. Další mé speciální rady se dozvíte z jiných mých materiálů.

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  testovane
  Konec zapáchajících nohou
  Také se vám stává, že si vyzujete nohy z bot a najednou ucítíte velmi nepříjemný zápach? Člověk si pak nemůže ani ulevit a vyzout se ve vlaku či někde u stolu. Mohou za to bakterie, které se na noze hromadí během ...

  Působte přirozeně
  Přečetli jste si spoustu článků a zjistili jste spoustu zajímavých informací a návodů. Je jich ale tolik, že ani nevíte, co vyzkoušet dříve. Nakonec si to nějak rozmyslíte a vyjdete lovit ženy s víceméně ...

  ayam
  Dejte jí ruku do kalhotek
  Každý muž během svádění přemýšlí, zda už je čas položit ženu do postele nebo musí ještě zkoušet stupňovat erotické napětí. Náš šéfredaktor má v tomto jasno. Dejte jí ...

86%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 12 (poslední ze dne 12. 6. 2011 22:21:44)
posledni komentare  "Základy balení tancem"
hezky_hondy 21.05.2011 21:49
neonsee 21.05.2011 22:43
22.05.2011 09:25
Alkohol Mára 21.05.2011 22:48
re: alkohol neonsee 21.05.2011 22:55
22.05.2011 11:08
Re: plné ruce neonsee 22.05.2011 22:33
Re: Re: plné ruce 23.05.2011 07:26
Společenské tance Moon 23.05.2011 14:25
Re: Společenské tance 23.05.2011 15:07
Re: Re: Společenské tance Moon 23.05.2011 17:22
Tanec s babou Peter 12.06.2011 22:21
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak