Svadeni.cz | Z kterého města jsou nejlepší holky | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Z kterého města jsou nejlepší holky

Každého z nás ovlivňuje místo, ze kterého pochází. U českých holek to samozřejmě také platí. Pražačka se chová jinak než Brnačka, stejně tak jako Ostravačka či holka z jiného města. Měl jsem tu možnost strávit velmi dlouhou dobu s ženami z různých lokalit a poznal jsem jejich specifika. Podívejme se na ně.

Naše republika patří rozlohou sice k těm menším, ale i tak tu máme víc než dost prostoru na to, aby se vyvinuly poměrně zásadní rozdíly mezi náturou žen z jednotlivých měst. Já jsem měl tu možnost poznat holky z různých měst ČR, chodit s nimi a trávit s nimi čas. Proto jsem získal poměrně dost informací o rozdílech v chování žen podle toho, odkud pocházejí.

Hned na úvod musím říci, že vlastnosti českých žen jsou v základu podobné. Všechny jsou milé a rády se staví do submisivní role. Jsou hodně ženské a vyjadřují se nepřímo, takže je občas těžší se s nimi domluvit. Rovněž bezesporu platí, že Češky patří k nejkrásnějším ženám na světě. Od puberty o sebe hodně pečují. Zároveň si svým vývojem v sobě nosí poměrně dost psychických neduhů, poruch a zlozvyků. Na druhou stranu není problém u nás najít holku, která je krásná a chytrá zároveň.

Nyní se zaměřím na specifika jednotlivých oblastí, ze kterých ženy pochází. Předem upozorňuji, že jde o mé poznatky, které rozhodně neplatí pro všechny ženy na daném místě. Neberte to tedy zákonitosti, spíše jako možnost poznat rozdíly u jednotlivých skupin.

Pražačky

Pražačky se rády separují od zbytku republiky, vidí v sobě něco více. Mají vyloženě odpor k mužům, kteří na první pohled působí venkovským dojmem. Rády randí a pečlivě si vybírají partnera. Jsou skutečně znalé a některé věci vidí jinak než holky v jiných městech. Rovněž si dovolí více, než jiné ženy, jsou drzé. Kde se holka z menšího města raději třikrát zeptá, to dívka z Prahy udělá vcelku automaticky bez jakéhokoli zádrhelu. Jsou samostatnější a mají spíše větší okruh přátel.

Pražačky mají v zásadě dva neduhy. Prvním je již zmiňovaná drzost, druhým je fakt, že si ženy z tohoto města rády idealizují svět kolem sebe. Snaží se navenek působit velmi celistvě a bezproblémově, až to je někdy pro muže komické. Samozřejmě, že toto není nic jiného než schránka. Jakmile dostanete Pražačce pod kůži, vyvalí se to na vás. Sporným bodem pak je, že ženy z Prahy bývají až příliš ukecané.

Čili, shrnu to. Pražačka je sebevědomá holka, která si ráda hraje na něco víc. Je hodně znalá, kamarádská a emocionální. Snadno se s ní navazuje hovor. Taktéž o sebe umí pečovat a opravdu ví, že líčením se má holka zkrášlit, a ne ze sebe dělat omalovánky.

Uhodněte, odkud jsem :)Brňačky

Brňačky jsou holky parádivé. Rády se vymezují vůči Praze, a to svým zjevem a také mluvou. Některým vyloženě trhá uši pražská nespisovná čeština (s čímž se dá výborně pracovat, pokud ovládáte více nářečí). Brňačky hodně lpí na svém vzhledu, snaží se líčit a kupovat si značkové doplňky. Od mužů poté chtějí to samé, čili čím pěknější budete, tím máte větší šanci.

Holky z Brna jsou na venek hodně uzavřené. Zatímco Pražačka vám po chvilce hovoru nabídne svůj ideální svět, Brňačce déle trvá, než si vás pustí k tělu. Zkrátka je těžší dostat se těmto holkám pod kůži. Když se tam dostanete, často zjistíte, že jsou tyto navenek dospělé ženy ve skutečnosti duševně nevyspělé.

V Brně tedy naleznete parádivé holky, které se nebojí ukazovat, ale zároveň jim déle trvá, než si někoho pustí k tělu. Jsou tak výzvou pro svůdníky, protože se na nich dají lépe trénovat různé techniky.

Ostravačky

Ostravačky jsou holky od rány. Rády se baví, rády se kamarádí, ale zároveň si nenechají jen tak něco líbit. Jsou zvyklé chodit do klubů a vyzývavě se oblékat, rovněž jsou přístupnější sexu na jednu noc. Míra líčení je u nich individuální, ale v takový pátek večer byste nenalíčenou Ostravačku hledali poměrně dlouho. Mírou parádění se blíží spíše Brňačkám.

Holky z Ostravy se opět vymezují vůči Praze. Už od puberty jsou zvyklé chodit do klubů, minimálně na pokec s kamarádkami. Navázat kontakt se skupinou žen z Ostravy, když ani jednu z nich neznáte, je poměrně těžké, na parketě už to jde o něco snadněji. Stejně tak můžete lehce navázat řeč se skupinkou dvou holek, pokud balíte s kamarádem. Jsou na to zvyklé.

Ostravačky mají poměrně lehce překonatelnou počáteční bariéru, rády se kamarádí. Na druhou stranu, další postup už je poměrně těžký, pokud dotyčná nechce nic více a vy se viditelně snažíte, velmi rychle si s vámi poradí.

V Ostravě se lze tedy poměrně jednoduše seznámit, možná si užijete i nějaké žhavé chvilky s krásnou a vyzývavou holkou. Nicméně další postup je už náročnější, hodně záleží na vašem vzhledu a míře alkoholu. Ostravačky rády chodí pařit s kamarádkou, se kterou se navzájem hlídají. Takže to určitě chce kamaráda na balení.

Ženy z Olomouce

Olomouc považuje řada mužů za výborné místo k balení. Důvod je v podstatě jednoduchý – jde o studentské město, ve kterém ve školním roce naleznete přibližně 15 tisíc žen v ideálním věku pro balení z různých koutů České republiky. Je to takový mix, ve kterém naleznete hodně holek z menších měst, jež jsou samy často v balení aktivní. Jsou přátelské a usnadňují vám váš postup.

Ženy z Olomouce nejsou příliš parádivé. Přes den potkáte na ulici spoustu téměř nenalíčených žen, a co je zajímavější, občas je naleznete i večer v klubu. Jsou přátelské, takže jim nedělá většinou problém jen tak se začít bavit na ulici. Na druhou stranu, lovit v Olomouci ženy na jednu noc není dobrý nápad, protože vhodných žen je málo. Spíše se výborně hodí na delší vztah.

V Olomouci hodně záleží na tom, zda se znáte s tamějšími studenty. Pokud ano, stačí vám chodit ven s kamarády a přes nové kontakty se postupně dostanete do vztahu se ženou. A to bez ohledu na to, že jste na počátku mohli být sebeostýchavější. Na druhou stranu, sbalit ženu na jednu noc bez přátel je zde poměrně složité.

Ženy z menších měst

Ženy z menších měst mají v balení několik specifik. Především jsou často více aktivní v balení než ženy z jiných měst. Dokonce, i když vypadáte průměrně, ženy si vás často sbalí samy, když se necháte. Samozřejmě to má i své proti. Žena z malého města je zvyklá na méně sebevědomé muže (či muže, kteří se předvádějí, což je znak nepravého sebevědomí). Takže pokud jste sebevědomý, nemusí vám to příliš klapat.

Dalším problémem žen z malých měst je množství psychických poruch, kterými trpí. Jsou zakomplexované a můžete se s nimi dostat do velmi nepříjemných hádek. Často trpí hostilitou (chorobnou agresivitou) či depresemi.

Žena z menšího města je poměrně snadnou kořistí, často jste dokonce vy ta kořist. Preferují dlouhodobé vztahy. Problémem je jejich nevyrovnanost a poruchy, často řeší naprosto nesmyslné problémy a mají přehnané reakce.

Kde je nejlepší balit

Stručně si to shrňme. Pokud jste méně sebevědomý či vůbec nemáte zkušenosti se ženami, budete to mít lehčí u holek z menších měst. Ty kromě jejich bydliště často naleznete i ve větších městech a s trochou praxe je od obvyklých obyvatelek dokážete rychle rozlišit.

Ostravačky preferujte, pokud si chcete užít především zábavu. Zajeďte si s kamarádem na Stodolní, a pokud jste alespoň trochu zkušení, zažijete zajímavou noc a získáte nové kamarádky. Možná i něco více.

Do Brna se vyplatí jet, pokud chcete trénovat oslovování a techniky pickupu. Po počátečních neúspěších s trochou sebekritiky odhalíte své nedostatky a zdokonalíte se velmi rychle. Určitě můžete také zažít příjemné zážitky.

Jste-li vyrovnaný muž a chcete sebevědomou a cílevědomou ženu, která je smířená se svým životem, volte Prahu. Kromě toho, co jsem napsal výše, je třeba také vzít na vědomí, že se v Praze setkávají ženy z různých koutů republiky. Takže tam máte relativně největší výběr.

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Balení v Čechách
  Většina návodů k balení žen pochází z USA. Mezi naší zemí a Amerikou jsou však v sociální oblasti značné rozdíly, a proto není možné u nás s úspěchem aplikovat ...

  Romantici nejsou v kurzu
  Spoustu z nás v mládí učili, že máme být k ženám hodní, ctít je, plnit jim jejich přání, skládat jim básně. Jenže když tohle všechno zkusíme, zjišťujeme, že ono to příliš ...

53%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 15 (poslední ze dne 16. 10. 2011 1:42:33)
posledni komentare  "Z kterého města jsou nejlepší holky"
Regent 18.08.2011 16:58
Re: 18.08.2011 18:52
buddy 19.08.2011 00:13
HS 18.08.2011 22:47
19.08.2011 08:27
HS 18.08.2011 23:02
Laetus 19.08.2011 10:06
Dobrý článek Tygr 23.08.2011 12:36
Doplnění pro Šímu:-) Básník 24.08.2011 12:32
Re: Doplnění pro Šímu:-) 24.08.2011 12:33
Nejkrásnější? Alfator 24.08.2011 18:12
Re: Nejkrásnější? enjay 16.10.2011 01:41
Re: Re: Nejkrásnější? enjay 16.10.2011 01:42
jouda 03.09.2011 09:52
eh enjay 16.10.2011 01:37
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak