Svadeni.cz | Vytvořte si sexy image | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Vytvořte si sexy image

Všichni chceme vypadat tak, abychom se líbili okolním lidem. Ale v obchodech najdete obrovské množství stylů, a k tomu se do nás snaží prodejci vtlačit módní výstřelky. Jak tedy vybrat skutečně slušivé oblečení? Záleží na tom, jakou skupinu holek chcete balit.

V dnešní době jsou na náš kladeny poměrně vysoké nároky na dobrý vzhled. Obchody nás masírují neustále novými a novými modely. Podle reklamy byste snad měli měnit celý šatník minimálně jednou měsíčně, abyste udrželi krok s módou. To je sice pěkné, ale vůbec to není třeba. Pokud chcete vypadat dobře, cítit se dobře, a zároveň zapůsobit na svou vyvolenou, stačí si odpovědět otázku: Opravdu každá holka ocení poslední výstřelky módy v podobě průsvitných růžových triček s knoflíky, kalhot s rozkrokem až u kolen, nebo změť značkového oblečení a doplňků, které k sobě ani příliš nesedí?

V tomto článku se zaměřím na mladé muže, jejichž objevem je náctiletá dívka. Jde o nástin a upřesnění toho, co mladé slečny dnešní doby preferují. Neberte to jako návod, jak se kvůli některé z nich začít oblékat. Byla by hloupost měnit radikálně svůj styl kvůli holce, kterou skoro neznáte. Stále platí, že každému se líbí něco jiného, na to nesmíme zapomínat.

Dívky ve věku zhruba 15-20 let se dají dle stylu oblékání rozdělit do čtyř kategorií: bárbínky, skejťačky, vyznavačky určitých stylů a sportovně oblékané holky.

1. Bárbínky

Bárbínky jsou holky, které se vyznačují nošením bot na podpatku, popřípadě balerínek, sukní, legín, upnutých džín, romantických topů hlavně v retro stylu, elegantních svetříků a podobně. Jejich šatník se převážně skládá ze značkových oděvů (Gucci, Benetton, H&M, aj…). Bárbínky rozhodně nešetří na parfémech, doplňcích a špercích – právě naopak.

Největší šanci na úspěch u nich mají tzv. „šamponi“. Ti většinou upřednostňují delší nagelované vlasy, oblíbený je u nich i melír. Kalhoty nosí ne příliš upnuté, ani volné, ale čím více různých oděrek a šisování, tím lépe. Navrch volí buď trička s knoflíky a límečkem, nebo košile – u obou variant je bohatý potisk vítán. Co se týče obuvi, převládají u nich sportovní botasky nejlépe světlé barvy, v létě žabky. Pokud jste typický šampon, sbalit bárbínku vám nebude dělat problém.

To samé však paradoxně platí i pro skejťáky a hiphopery.

Nekoukej tak blbě a pořádně se ohákni. :)2. Skejťačky

Skejťačku poznáte lehko: Nosí výhradně volné značkové oblečení – mikiny, kalhoty a boty značek Billabong, Vans, DC, Adio, Horsefeathers atd. Tyto holky o sebe dbají, i když šperkům a různým pozlátkům se většinou spíše vyhýbají. Nejsou až tak zásadové, co se výběru partnera týče. Ale výše zmíněný šampon by u nich s největší pravděpodobností neuspěl.

Skejťačkám se na klucích líbí různé kombinace značkových mikin a vkusných triček veselých barev. Kalhoty vedou spíše ty méně výrazné, tmavší – buď klasické volnější rifle, nebo kapsáče, nejlépe doplněné značkovým páskem. Ke zbytku oblečení se nejlépe hodí boty s rovnou podrážkou, čím širší, tím lepší. Na hlavě zapůsobí buď tenká čepice a přes ni kapuce od mikiny, nebo kšiltovka.

3. Vyznavačky určitých stylů

Nejčastěji jde o metalistky, emařky, scene girls a punkerky. Ty mívají na svého partnera hodně vysoké nároky, co se vzhledu týče. Téměř vždy chodí jen s kluky, kteří vyznávají to, co ony, a oblékají se stejně. Nebudu zde zdlouhavě vypisovat charakteristické znaky odívání vyznavačů jednotlivých stylů, vše si můžete lehko zjistit i kdekoliv jinde a aspoň přibližnou představu o metalistech nebo punkáčích má snad každý.

U takovéto holky je vhodné zjistit si a ujistit se o tom, co vlastně vyznává (tyto styly se často podobají a nezasvěceným se mohou plést), a pokud vám o ni vážně jde, můžete se podle toho lehce zařídit. Toto řešení je ale spíš pro jedince, kteří buď nemají svůj vyhraněný styl, anebo mají k některému z nich alespoň trochu blízko. Pro ty ostatní to víceméně nemá smysl, jelikož většinou nejde jen o způsob oblékání, ale o celkový životní styl.

4. Sportovně oblékané holky

Takovýchto holek chodí po světě asi nejvíce. Oblékají se do toho, co je jim pohodlné, a zároveň to vypadá dobře. Na nic si nehrají – mohou nosit jak oblečení značkové, tak i od vietnamců nebo ze sekáčů. Často kombinují vše výše zmíněné: rifle, kapsáče, sukně, trička, tílka, mikiny a různé druhy bot. Neoblékají se tak, aby na sebe poutaly pozornost, doplňky nosí většinou jen velmi střídmě. Mohou a také nemusí chodit upravené a nalíčené, to už je opravdu hodně individuální.

Tyto holky nemívají žádné extra nároky na vizáž svého partnera – můžou chodit jak se šampónem, tak se zapřísáhlým gótem. Nejblíže k nim však mají asi skejťáci a kluci, co mají taktéž svůj vlastní styl.

Doufám, že vám můj článek pomohl utvořit si představu o tom, co se které holce na klukovi líbí. Závěrem bych chtěla dodat: Snažte se především být sami sebou a věřit si, protože to kolikrát udělá mnohem více, než přehnaná snaha zapůsobit „úžasným lookem“.

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  testovane
  Konec zapáchajících nohou
  Také se vám stává, že si vyzujete nohy z bot a najednou ucítíte velmi nepříjemný zápach? Člověk si pak nemůže ani ulevit a vyzout se ve vlaku či někde u stolu. Mohou za to bakterie, které se na noze hromadí během ...

  killer
  Tvorba image
  Ať chceme nebo nechceme, ať si to uvědomujeme nebo ne, každou chvilku o sobě dáváme najevo spoustu informací. Těmto informacím se říká image a je to jakýsi obraz našeho vnitřního světa. Přes image vede jediná cesta, ...

  Přitahujte pozornost
  Jedním z prvotních cílů svůdníků je přitahovat pozornost okolních žen, nejlépe těch, které o nás poté budou jevit zájem. Způsobů, jak docílit situace, že se stanete středem pozornosti na první pohled, je ...

61%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 7 (poslední ze dne 24. 5. 2011 12:50:12)
posledni komentare  "Vytvořte si sexy image"
článek totálně white 19.05.2011 16:32
Re: článek totálně 19.05.2011 19:39
To jako fakt..? Cherry 20.05.2011 09:36
Překrucování Alyx 20.05.2011 16:30
Gucci a HaM Carlos 23.05.2011 09:59
Moon 23.05.2011 14:22
mazaný Filip 24.05.2011 12:50
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak