Svadeni.cz | Vyjímečnost či zoufalství? | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Vyjímečnost či zoufalství?

Někdy chceme udělat něco, abychom se odlišili, byli výjimeční. Jenže když to s vyjímečností neumíme, staneme se lehce zoufalci snažící se odlišit od něčeho, co nám nevyhovuje. Kde je hranice mezi přitažlivou výjimečností a zoufalstvím?

Před nějakou dobou jsem byl se svojí přítelkyní pozvaný na akci s tancem. Chvíli po příchodu jsem si všiml muže se slunečními brýlemi, čelenkou a dalším oblečením, vše v černé barvě. Ten muž svým oblečením nezapadal mezi ostatní, byl výjimečný. Přestože si ho každý musel všimnout, nikoho jeho odlišnost nezaujala.

Během tanců se lidé postupně spárovali. Tento muž však zůstal sám. On se ale nevzdával a pokoušel se o taneční piruety. Nejdřív uprostřed parketu, pak se postupně přesouval na kraj. Nakonec skončil opřený o zeď a jen se díval na ostatní, kteří tancovali v páru. I když se pak páry rozpadly a na parketu zbylo mnoho slečen bez partnerů, on si s nimi víc jak jeden tanec nedal. Když jsem odcházel, opět se pokoušel o nějaké piruety. U zdi. Aby nikomu nepřekážel.

Udělal jsem mezi účastnicemi akce menší průzkum ohledně onoho muže. Nejčastější odpověď byla: „Je divnej“, či „Je to blázen“.

Po skončení akce jsem se zeptal na názor své přítelkyně. Její odpověď byla podobná jako odpověď ostatních žen. Po mém dalším vyptávání jsem však měl již jasno, že pod konstatování „Je divnej“ si ženy představovaly spíše „Je to zoufalec“. To mě motivovalo k tomu ujasnit si, kde je vlastně hranice mezi výjimečností a zoufalstvím.

Výjimečnost? V jakém směru?

Není výjimečnost jako výjimečnost. Když přijdete na diskotéku v obleku, budete pravděpodobně výjimeční. Určitě upoutáte pozornost okolí. Lidé si o vás budou myslet, že jste z vyšší společnosti. Pokud tento předpoklad podpoříte také svojí řečí těla a svým jednáním, budou vás ženy považovat za přitažlivé. Jakmile pak budete jednou úspěšní, tedy například si zatancujete s opravdu nádhernou ženou, zvýší se u ostatních žen ještě více vaše sociální hodnocení. Nyní tedy budete výjimečný, přitažlivý a úspěšný k tomu. Můžete si tak při tanci dovolit cokoli, a pokud to ženu nepřinutí k obranné reakci, sklidíte v okolí úspěch.

Nyní se podíváme na situaci muže v černém na taneční akci, který situaci nezvládl. První chyba byly sluneční brýle. Pokud nesvítí slunce, mají ženy pocit, že si muž se slunečními brýlemi na něco hraje, nebo že něco skrývá. Druhou chybou bylo jednobarevné oblečení. Černá je sice výborná barva, ale být celý v černém nepůsobí příliš pozitivně. Muž byl tedy také výjimečný. Ale jeho vizáž, zvláště sluneční brýle, se k charakteru akce nehodila.

Podobně můžete být výjimeční, když přijdete do divadla v pracovním oděvu, ideálně ještě se skvrnami od barvy a dírami. Také se po vás ženy nepřetrhnou.

Obecné pravidlo: Výjimečnost je výborná věc. Ale musí vést k vyššímu společenskému statusu.

Jo, tak ten umí

Sám nebo s někým?

Lidé mají tendenci hledat ve všem nejjednodušší řešení. Z toho důvodu označí slovem „blázen“ skutečného blázna z psychiatrické léčebny, odvážného člověka, člověka, který se ztrapňuje, zoufalce nebo kohokoli jiného (jde o zjednodušení vyjadřování). Všimněte si ale, že „bláznem“ označujeme většinou jednoho člověka. Jakmile je více lidí stejně podivných, už hledáme jiné vysvětlení.

Jestli se tedy chystáte jít do baru v převleku Kačera Donalda, přemluvte kamaráda, ať jde v kostýmu Rampy Mc´Kváka či Strýčka Skrblíka. Sám byste byl za blázna. Když vás půjde víc, lidé budou hledat jiné vysvětlení, například akci v baru. Kromě toho se také budete mnohem lépe cítit, pokud tam s vámi bude někdo známý.

Vraťme se ale opět k onomu nešťastnému zoufalci předvádějícímu taneční piruety. Pravděpodobně doufal, že svým tancem někoho zaujme. Bohužel se diskvalifikoval už svým oblečením a neměl u sebe ani nikoho jiného, kdo by mu s představením pomohl. Jeho neúspěch tedy pokračoval.

Obecné pravidlo: Pokud máte pochyby, že vaše výjimečnost vede k vyššímu společenskému statusu, zapojte více lidí.

Úspěch

Jakmile jste jednou skutečně úspěšní, mají lidé tendenci napodobovat vás nebo se k vám přidat (či naopak vás zlikvidovat). Chtějí na svoji stranu také získat něco z vaší práce.

Pozor však na to, že úspěch musí být opravdový. To, že si náš zoufalec skutečně s nějakou dívkou zatančil jeden tanec, není úspěch. Úspěch by byl, kdyby s ním ona žena chtěla tancovat stále, dávala mu signály zájmu, nebo kdyby s ní onen muž úspěšně dělal taneční piruety.

Obecné pravidlo: Zoufalec zůstane zoufalcem, i když se mu chvíli daří o něco lépe.
Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  hitch
  Tenga - Zažijte tu rozkoš!
  Dostaly se mi do ruky produkty značky Tenga určené především pro muže. Rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s těmito zajímavými pomůckami. Za poměrně slušnou cenu získáte velmi zajímavý produkt, ...

  Řeč těla (1) - Pravidla interpretace
  Řeč těla patří mezi jednu z nejdůležitějších dovedností, které by měl umět svůdník ovládat. Působit na dívku správně a zároveň i správně číst její signály je velmi důležité. ...

  Řeč těla (17) - Kroky namlouvání
  Poté, co jsme zjistili, jakými partiemi se vábí muži i ženy, nás nyní čekají kroky namlouvání. Když chce žena navázat s mužem kontakt, dělá to prostřednictvím signálů. Muž na tyto signály ...

77%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 10 (poslední ze dne 3. 11. 2009 16:34:26)
posledni komentare  "Vyjímečnost či zoufalství?"
OffTopic:)) 26.10.2009 01:13
Re: 26.10.2009 08:59
Re: El_Amante 26.10.2009 10:19
Re: Re: Jirka 26.10.2009 22:19
ax 26.10.2009 09:14
antioidipus 26.10.2009 21:30
vec nazoru tarzn 28.10.2009 08:44
RaSh buddy 02.11.2009 23:01
Re: RaSh Lvíče 03.11.2009 00:25
Lvíče buddy 03.11.2009 16:34
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak