Svadeni.cz | Řeč těla (9) - Řeč nohou | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Řeč těla (9) - Řeč nohou

Nohy jsou hned po obličeji druhou částí těla, která nejlépe prozradí naše skutečné úmysly a myšlenky. Většina lidí se totiž zaměřuje pouze na pohyby horní poloviny těla. Obličej však neřekne vše, a proto nám mohou ujít důležité signály, když se zaměříme pouze na něj. Nohy nám pomohou odhalit správnou interpretaci.

Hned na úvod musím poznamenat důležitou věc. Nohy mají pouze omezenou hybnost. Z toho důvodu nemůžeme očekávat, že signály nohou budou stejně dobře čitelné jako signály jiných částí těla.

Nohy dokážou krásně odhalit nervozitu. Podupávání či jakékoli jiné pohyby nohou jsou známkou vnitřního neklidu. Když budete lhát, budete u toho více pohybovat chodidly i nohou jako celkem. Totéž ale budete dělat, když budete potřebovat na záchod nebo když budete očekávat negativní reakci. Nohy zkrátka nejsou ve smyslu interpretace jednoznačné, a proto je vždy nutné hledat další signály na daném člověku.

Hlavní funkce nohou spočívá v tom, že se díky nim pohybujeme. Z toho důvodu nám, v případě, že daný člověk stojí, mohou hodně povědět o jeho vnitřním rozpoložení. Podíváme se na čtyři hlavní postoje, se kterými se denně setkáváme.

1. Nohy těsně u sebe

De facto by se tento postoj mohl jmenovat „v pozoru“, protože tento postoj vyjadřuje neutrální, avšak bdělý stav. Osoba s tímto postojem se ještě nerozhodla, co chce udělat, a tak dává pozor. Může také na něco čekat.

Nohy těsně u sebe mají také často podřízení při komunikaci s nadřízeným. Níže společensky postavení při komunikaci s výše společensky postaveným. Pozor na to, že u žen může ten to postoj také znamenat tiché „bez komentáře“. Pokud ho žena zaujme po nepovedeném vtípku, začínáte jí pomalu vadit.

2. Nohy od sebe (rozkročení)

Rozkročený postoj mají v oblibě především muži, kteří tak zvýrazňují svůj rozkrok. Je to znak dominance a pevného rozhodnutí. Právě tato poloha nohou je výborná pro balení. Rozkročení by mělo být přibližně na šířku ramen.

Pokud uvidíte film, ve kterém hraje „drsňák“, všimněte si jeho postoje. Aby skutečně působil dominantně, rozkročí se právě na šířku ramen a postoj doplní ještě gestem zvýrazňujícím mužnost (strčení palců za opasek, za pás kalhot…). Doporučuji shlédnout výborné spaghetti westerny „Hodný, zlý a ošklivý“ či „Tenkrát na Západě“.

Copak asi tyhle nohy říkají o včerejší noci? :)

3. Váha na jedné noze

Jde o uvolněný postoj, kdy jedna noha směřuje mírně do strany a druhá dopředu. Přirozené pro tento postoj při tom je mít váhu na zadní noze, přední je odlehčená. Tento postoj mají hodně rády ženy, někdy ho kombinují s mírným pokrčením nohy. Tím se zmenší a dají tak najevo svoji submitivitu.

Důležitá je u tohoto postoje přední noha. Ukazuje totiž tam, kam směřují naše myšlenky. V partě bude špička směřovat u žen pravděpodobně k nejvíce dominantnímu muži, u mužů také k dominantnímu muži nebo k pěkné ženě. A zde vyvstává problém tohoto postoje. Jakmile jste takto zvyklí stát, bezděčně natáčíte přední nohu k ženě, o kterou máte zájem. Pak vám nepomůže ani sebelepší záminka, protože žena hned pozná, že vám jde o ni. Pokud zjistíte, že v tomto postoji často stojíte, změňte ho na mírně rozkročený postoj uvedený výše. Budete působit sebevědoměji.

Ženy v tomto postoji často vysílají náznaky. Pokud o vás má zájem, bude vaším směrem natáčet přední nohu. Důležité je, že ta noha nebude směřovat přímo na vás (to už by byla velká výzva), ale skutečně pouze vaším směrem. Dobře to lze demonstrovat na jednoduchém příkladu.

Jdete s wingem balit ženu, ona zaujme postoj s váhou na jedné noze a směřuje mezi vás. V tuto chvíli je to neutrální. V momentě, kdy ji stojí trochu na vaši stranu, už u ní začínáte vést. V momentě, kdy by žena úplně změnila postoj a dala nohy k sobě nebo je překřížila, je jí vaše přítomnost nepříjemná. Tím se dostáváme ke čtvrtému postoji.

4. Překřížené nohy

Překřížené nohy vyjadřují obavy, neznámo. Často nohy překříží lidé, kteří se právě seznámili, a neudělali na sebe výborný dojem. Tento postoj rozhodně nevyjadřuje dominanci. Naopak, vyjadřuje obavy. Zajímavé je, že toto pravidlo je v podstatě univerzální a neplatí jenom vestoje. I sedící člověk s překříženýma nohama vyjadřuje obavy (což však neplatí pro americký způsob překřížení nohou, kdy koleno jedné nohy směřuje do strany).

Pokud začnete vy nebo žena křížit nohy, je to špatné. Je dokázáno, že tento postoj negativně ovlivňuje vnímání a hodnocení druhé osoby. Proto je nejlepší ženu, která překříží nohy, pobídnout, ať jde kousek s vámi. Při chůzi se nohy kříží špatně.

Ještě malá poznámka na závěr. U překřížených nohou vždy hledejte další signály či příčinu nezájmu. Je možné, že dotyčná třeba pouze potřebuje na záchod.
 

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  hitch
  Pomohou vám feromony?
  Někteří muži používající naše feromony říkají, že se k nim ženy začaly chovat viditelně příjemněji. Jiní naopak cítí pouze velmi malou či dokonce žádnou změnu v chování žen. Tyto ...

  Řeč těla (1) - Pravidla interpretace
  Řeč těla patří mezi jednu z nejdůležitějších dovedností, které by měl umět svůdník ovládat. Působit na dívku správně a zároveň i správně číst její signály je velmi důležité. ...

  Řeč těla (5) - Nuda a hodnocení
  Již víme, že ruku ve spojitosti s obličejem většinou neznamená nic dobrého. Abychom však rozeznali, co si daný člověk skutečně myslí, je potřeba rozlišovat mnohdy podobná gesta. Tak co? Nudí se, nebo vám ...

  Řeč těla (6) - Typy úsměvů
  Existuje základních 6 typů úsměvů, se kterými se většina z nás setkává každý den. Každý z těchto úsměvů říká něco trochu jiného. Od tajnůstkářství, přes sarkasmus po ...

  Řeč těla (7) - Komunikace dlaní
  Jedním z méně nápadných nonverbálních signálů je poloha dlaně. Nicméně fakt, že vědomě nevnímáme, co nám daná osoba polohou dlaně naznačuje, neznamená, že je toto gesto vhodné podceňovat. ...

  Řeč těla (8) - Signály nervozity
  Řeč těla velmi jednoduše odhalí vnitřní rozpoložení člověka. Když vám někdo bude říkat, že se nebojí, a při tom bude uhýbat pohledem, potit se a ještě se třást, většina z nás se nenechá ...

  Řeč těla (10) - Nepřístupnost
  Jeden z nejhorších pocitů, který během komunikace můžete zažít, je pocit, že vás vlastně nikdo neposlouchá. Myslíte si, že mluvíte o zajímavé věci, ale posluchači (či posluchačka) vypadá, jako by ji vaše ...

  Řeč těla (11) - Brýle
  Veškeré oblečení a doplňky, které nosíme, o nás něco vypovídají. Podvědomě přisoudíme vyšší společenské postavení muži, který nosí sako, před mužem v záplatovaném ...

  Řeč těla (12) - Pozornost
  Budete se možná divit, ale málokterou ženu oslovíte, aniž by vám sama dala signál. Ženy jsou na signály zkrátka mistryně, a i když to tak nevypadá, většinou si samy často říkají o to, abychom o ně projevily ...

96%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Řeč těla (9) - Řeč nohou"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak