Svadeni.cz | Řeč těla (19) - Oční kontakty | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Řeč těla (19) - Oční kontakty

Délka očního kontaktu rozhoduje o tom, nakolik dokážeme druhého člověka zaujmout. Zároveň ale platí, že příliš dlouhý oční kontakt druhého znervózní. Jak dlouho se tedy dívat ženě do očí a jak dlouho níže?

Při psaní tohoto článku nemohu hned zezačátku nevzpomenout na historku, kterou mi vyprávěla má přítelkyně. Jistý kluk mluvil s dívkou a většinu času se díval na její poprsí. Posléze prohlásil: „Teda, ty máš tak krásné oči!“, přičemž ho ani nenapadlo zvednout hlavu a podívat se skutečně ženě do očí. Nojo, puberťák, řeknete si. Ale co když tento kluk nebyl fascinován poprsím, ale jednoduše se styděl podívat se dívce do očí? Do dneška se o něm říká, že je pěkné čuně.

Zmiňovanou krátkou historkou jsem chtěl ukázat, že většina lidí nebude chybějící oční kontakt považovat za známku stydlivosti. Většinou si budou o druhém myslet, že je nervózní, že nemluví pravdu nebo v podstatě cokoli jiného záporného. Oční kontakt při hovoru je nepostradatelný. V momentě, kdy mluvíte se ženou, byste si měli uvědomit, že oční kontakt zásadním způsobem ovlivňuje vaše hodnocení u dívky.

Brýle

Sluneční brýle v létě jsou doslova pohromou. V momentě, kdy jdete balit ženu bez brýlí, a sám máte nasazené neprůhledné brýle, má žena divný pocit. Neví, co si o vás myslet, nevěří vám. Jestliže žena nenosí sluneční brýle, sundejte si je i vy. Máte-li pěkné oči a čistou T-zónu (nos a čelo), sundejte si je až po oslovení ženy. Dáte jí tak najevo, že před ní nechcete nic skrývat. Jestliže máte na pleti nějaké nedokonalosti, sundejte si brýle raději ještě před oslovením.

A co když má sluneční brýle i žena? Nesundavejte si je dříve, než to udělá ona se svými. Když si žena během hovoru s vámi sundá sluneční brýle, znamená to, že jste ji zaujal. Jde o zřetelný signál zájmu. Po tomto signálu brýle rovněž odložte. Pokud brýle nesundá, nepropadejte panice. Rozhodně to není signál jejího nezájmu.

Dívej se mi do očí! :)

Kam směřovat svůj pohled a jak dlouho

Přirozené pro nás je dívat se druhému do očí více, když nasloucháme jeho slovům. Když mluvíme, máme tendenci dívat se asi 40 % času stráveného mluvením mimo. Pozor, rozhodně neplatí, že oněch 60 % jsou oční kontakty. Platí, že z celkového pohledu do očí zaujímají kontakty, tedy moment, kdy se pohledy střetávají, asi polovinu času.

Abyste vytvořil pozitivní dojem, měl byste se s druhou osobou udržovat oční kontakt asi 60 – 70 % z celkového času hovoru. Samozřejmě platí, že při naslouchání si můžete dovolit delší oční kontakty než při mluvení. Pokud s vámi bude žena udržovat delší oční kontakt, můžete to brát jako známku jejího zájmu nebo slušnosti (abyste si nemysleli, že by vás ráda svedla třeba vaše bankovní poradkyně).

Když se nebudete dívce zrovna dívat do očí, dívejte se do strany, případně na něco zajímavého. Nedívejte se do země (nesebevědomé), nedívejte se dívce na kořen nosu (je to nepříjemné), nedívejte se jí na krk či na ústa (oboje je za prvé neslušné a za druhé to dívka může brát jako sexuální touhu). Rovněž se dlouho nedívejte na nějaké zvláštnosti jako odstáté uši (pokud ji nechcete záměrně znervóznit a následně poškádlit). Můžete se jí podívat na sexuální znaky, je to přirozené. Jen tam nezírejte příliš dlouho, abyste nebyl za čuně. Vězte, že ona se vám také dávno podívala mezi nohy či na zadek, jen jste si toho nevšiml.

Z očního kontaktu můžete také rozeznat několik zajímavých věcí. Ten, kdo pohledem většinou uhne první, je submisivní. Proto by pohledem měla uhýbat jako první spíše žena. Pokud uhýbá očima neustále na jedno místo, buď má tik, nebo tam je něco zajímavého. Když jste například na schůzce v kavárně a žena neustále uhýbá očima směrem ke dveřím, pravděpodobně by už ráda odešla.

Trénujte

Oční kontakt je jedna z věcí, kterou je potřeba mít zafixovanou, abyste na ni během oslovování příliš nemysleli. Z toho důvodu doporučuji opět využít kamarádky. Zkoušejte si na nich oční kontakty a pak se jich zeptejte, jaký měly pocit. Když vám řekne, že se jí s vámi příjemně povídalo, jste na správné cestě.

Související články...

  hitch
  Pomohou vám feromony?
  Někteří muži používající naše feromony říkají, že se k nim ženy začaly chovat viditelně příjemněji. Jiní naopak cítí pouze velmi malou či dokonce žádnou změnu v chování žen. Tyto ...

  ctenar
  Feromony - magnet na chlapy?
  Chci se s vámi podělit o své zkušenosti s feromony pro muže, které vyrábí a propaguje tento web. Prostudoval jsem si všechny možné návody a texty, poté jsem vyšel ven a sledoval reakce lidí. Pár pokusů mi ...

  Řeč těla (1) - Pravidla interpretace
  Řeč těla patří mezi jednu z nejdůležitějších dovedností, které by měl umět svůdník ovládat. Působit na dívku správně a zároveň i správně číst její signály je velmi důležité. ...

  Řeč těla (17) - Kroky namlouvání
  Poté, co jsme zjistili, jakými partiemi se vábí muži i ženy, nás nyní čekají kroky namlouvání. Když chce žena navázat s mužem kontakt, dělá to prostřednictvím signálů. Muž na tyto signály ...

  Řeč těla (18) - Shrnutí
  Také jste si už všimli, že co žena říká, se nutně nemusí shodovat s tím, co si doopravdy myslí? Je to tím, že k celkové zprávě přispívá nezanedbatelnou měrou řeč těla. V ideálním ...

  Řeč těla (20) - Ženské pohledy
  Víte, jak z pohledu ženy rozpoznáte, zda o vás má zájem? Její oči prozradí mnohem více, než se zdá. Pojďme se podívat na to, jakými typy pohledů vás může žena obdarovat, a co tyto pohledy znamenají.

  Řeč těla (21) - Doteky
  Úspěšně svedení ženy není náhoda. Jde o zcela cílený postup složený z několika dílčích procesů. Všechny fáze však mají jednu věc společnou - musíte se ženy dotýkat.

80%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 6 (poslední ze dne 15. 11. 2009 15:00:46)
posledni komentare  "Řeč těla (19) - Oční kontakty"
dawe 12.11.2009 13:59
kul 12.11.2009 19:06
Re: Hlemy 12.11.2009 23:04
Re: Re: kul 15.11.2009 12:56
Re: Re: Re: kul 15.11.2009 13:37
Re: Re: Re: Re: Hlemy 15.11.2009 15:00
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak