Svadeni.cz | Řeč těla (27) - Sebevědomý postoj | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Řeč těla (27) - Sebevědomý postoj

Sebevědomý postoj je jedním z nejnápadnějších ukazatelů vašeho sebevědomí a vnitřní spokojenosti. Nyní se však přichází i na to, že váš tělesný postoj ovlivňuje přímo vaši náladu a opačně vaše nálada ovlivňuje tělesný postoj. Pokud jste smutní a nic se vám nedaří, budete chodit shrbeně a odevzdaně. Takže dáváte na desítky metrů daleko najevo, že jste neúspěšný samec, a i kdybyste se snažil sebevíc, ženu nesbalíte.

Když se vám nedaří a pochybujete o svém úspěchu, můžete toto negativní rozpoložení velmi jednoduše prostřednictvím postoje změnit. Narovnejte se, vypněte prsa, zatáhněte břicho. Ramena dejte mírně vzad. Pokud je pro vás obtížné chodit rovně, pomůže vám posilovna. Při správně sestaveném cvičebním plánu je jedním z nejužitečnějších nástrojů pro zpevnění opěrného svalstva. I když ji budete navštěvovat pouze jednou týdně, pomůže vám zlepšit váš fyzický vzhled. Pokud získáte pevné držení těla, bude to působit i na vaši psychiku. Jen tak vás něco nerozhodí. A když náhodou ano, stačí si opět zkorigovat postoj a máte po starostech.

Na co byste neměli při každém oslovování zapomínat, je úsměv. Velmi zlehka se usmívejte již při cestě k cíli. Stačí opravdu pouze náznak, nenuťte se do ukazování zubů na všechny okolo. Pokud byste se při balení žen přetvařovali ve své mimice, všimnou si toho. Ženy jsou na řeč těla mnohem citlivější než muži. Proto vás mohou odmítat, když se přetvařujete Jejich mozek jim o vás podvědomě vydal varování, že není něco v pořádku. Protože jsou ženy velmi emotivní, budou se touto informací řídit. Rada tedy zní - nikdy se nepřetvářejte. Se špatnou náladou máte velmi malou šanci uspět.

Takhle se stojí nejlépe

Jak efektivně využít postoj ke svádění

Stalo se vám někdy, že jste byli v podniku, dobře se bavili s dívkou, a ona najednou zničehonic pohlédla ke dveřím, odkud pomalu přicházel sebevědomě vyhlížející muž? Vy jste se ohlédli kolem sebe a zjistili jste, že toho muže takto pozoruje více žen. Čím to bylo? Dotyčný muž působil dominantně svým držením těla a chováním. Toho můžete také snadno docílit.

Výše jsem vysvětloval postup, jak si pomocí postoje udržet a zvednout náladu. V tomto případě sebevědomý postoj zkombinujte s mírným hereckým nadáním a hned jste pro všechny ženy muž číslo jedna. Před vstupem do podniku se zkontrolujte. Vypnutá prsa, zatažené břicho, ramena vzad. Narovnejte hlavu a ruce dejte podél těla. Až budete vstupovat, dveře otevírejte stylem, jako by vám celý podnik patřil. VY jste tu pán. U vchodu se na krátký okamžik zastavte a jedním pomalejším pohledem přejeďte celý sál. Hýbejte hlavou, očima pouze minimálně. Nezapomeňte na úsměv! Prohlédněte si přítomné slečny. Jakmile tento pohyb dokončíte, vydejte se pomalu do středu místnosti. Zde začněte diskutovat se svými známými. Pozor na přehnanou gestikulaci. Ruce v klidu ale také nejsou správné řešení. Ideální je něco mezi tím. Působte uvolněně. Poté jděte za svými známými či za ženou, která se vám líbí.

Během řeči v onom podniku se dívejte vždy na toho, s kým mluvíte. Žádné prohlížení okolí. To si můžete dovolit pouze v případě, že zrovna s nikým nehovoříte, nebo když hovoříte s kamarádem na balení a hodnotíte slečny okolo. Když by se náhodou stalo, že byste neměli s kým hovořit, běžte si baru pro nějaký drink. Můžete si popovídat s lidmi u baru nebo přímo s barmanem.

Jestliže se budete řídit radami z tohoto článku, čeká vás s dost velkou pravděpodobností úspěch. Ženy se na vás budou doslova lepit a při tom sami nebudou moci vysvětlit proč. Obrátili jste dopad jejich podvědomí ve svůj prospěch. Již jim neříká: „Pozor, nevíš, co můžeš čekat," jako v případě přetvařování se. Nyní jim říká: „Ten chlápek vypadá dobře. Musíš ho mít!" Nebudou vědět, proč je tolik přitahujete. Zkrátka to tak bude.

Článek vyšel původně 8. 4. 2008 pod názvem "Odzbrojte je řečí vašeho těla!". V rámci sjednocování obsahu webu byl zkorigován a zařazen do seriálu "Řeč těla".

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Řeč těla (26) - Správné ...
  Váš celkový fyzický vzhled je pro zaujmutí ženy velmi důležitý. Je natolik důležitý, že významně rozhoduje o tom, zda s Vámi žena bude chtít mít nějaký vztah či nikoliv. Váš zevnějšek ...

  Řeč těla (28) - Jak mluvit
  Během hovoru se ženou je velmi důležité umět ovládat svůj hlas. I když každá žena upřednostňuje jiné formy mluveného projevu, obecně se upřednostňují určité hlasové vlastnosti více než jiné.

  Řeč těla (29) - Ovlivnění mysli
  Řeč těla stejně jako jakákoli jiná forma komunikace dokáže ovlivnit mysl příjemce sdělení. Jak se však ukazuje, naše vlastní gesta dokážou ovlivnit i naši mysl. Skutečně tedy platí známá rada: ...

85%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 9 (poslední ze dne 6. 2. 2010 2:39:14)
posledni komentare  "Řeč těla (27) - Sebevědomý postoj"
Míra úsměvu? Katsushiro 04.02.2010 12:18
Re: Míra úsměvu? buchtar10 04.02.2010 14:48
Re: Míra úsměvu? ax 04.02.2010 14:56
Re: Míra úsměvu? Rodrigo 06.02.2010 02:39
Přečteno 8602 krát? antioidipus 04.02.2010 17:08
Re: Přečteno 8602 krát? OffTopic:)) 04.02.2010 17:14
Re: Re: Přečteno 8602 krát? 04.02.2010 18:13
Re: Re: Re: Přečteno 8602 krát? Treff 05.02.2010 01:19
Re: Re: Re: Re: Přečteno 8602 krát? 05.02.2010 09:17
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak