Svadeni.cz | Najděte si svoji lásku | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Najděte si svoji lásku

Svátek svatého Valentýna nemusí být pro všechny šťastným dnem. Jste-li sami, možná na vás přijde smutek. Nepropadejte ale panice, máme pro vás návody, jak se seznámit. Stačí jen chtít a věnovat tomu trochu času.

Zajímá vás, kde máte nejvyšší šanci na získání partnera a jak ho získáte? Připravil jsem shrnutí základních poznatků, které vám pomohou ve vašem úsilí. Věnujte pozornost i článkům, na které odkazuji. Dozvíte se z nich spoustu užitečných informací, které se do tohoto článku nevešly.

Základem všeho je rozdíl

Nebojte, nebudu vás zahlcovat zbytečnými matematickými teoriemi. Rozdílem mám na mysli odlišnosti mužského a ženského uvažování při výběru partnerů.

Muže na první pohled zaujme vzhled ženy a její vůně. Chování, charakterové vlastnosti či vystupování také hrají svoji roli, avšak vzhled je na prvním místě. Nemusíte být pařížské modelky, stačí vám slušné oblečení, úprava vlasů, jemné líčení, parfém a především úsměv. Chcete vědět více? „Sbalte ho!

Ženy na mužích zaujímá osobnost. Muž musí u ženy umět vyvolat emocionální odezvu, aby se stal pro ni přitažlivý. Ideální je naučit se techniku škádlení, viz miniseriál „Škádlete ji“. Aby byl muž úspěšný, potřebuje vystupovat sebevědomě. Základem je nebát se oslovit ženy okolo sebe. „Překonejte strach z oslovení“ a „Ovládněte svoji bolest!“ Bez tréninku to zkrátka nepůjde. Navíc, čím více trénujete, tím větší šanci na sbalení té správné ženy máte. Muži, kteří nemají zájem o trvalý vztah, si udržují více potenciálních partnerek. Tím pádem mají vždy dostatek sexu a nepůsobí zoufale.

Hledali se a našli.

Koho mám sbalit?

Ženy mají v balení nespornou výhodu – šance, že je nezadaný muž odmítne, je nesrovnatelně menší, než když muž balí ženu. Muži zkrátka nejsou zvyklí odmítat nabídku k potenciálnímu vztahu a sexu. Takže jestli máte ve svém okolí muže, kterého byste chtěla, nebojte se ho oslovit a vést s ním vztah. Získáte tak muže, který by se sám na vás možná ani neodhodlal. Oslovovat můžete téměř kdekoli a kohokoli. Pouze doporučuji zvážit případný vztah na pracovišti či ve škole.

Muži jsou na tom opět hůře. Ženy jsou zvyklé muže odmítat, a tak jim to nedělá velký problém. Je na vás, abyste v sobě probudili instinkty lovce. Když vás jedna odmítne, není to konec světa. Je to příležitost oslovit jinou. V balení vám pomůže „Pozitivní hodnocení společnosti“.

Často nám píší do poradny muži, kteří si chtějí něco začít s kamarádkou. Problém tkví v tom, že kamarádka je nejhorší objekt, na který se můžete zaměřit (nepočítám-li snahu sbalit rodinného příslušníka). Šance, že se z kamarádky stane partnerka, klesá přímo úměrně tomu, jak dobře se spolu znáte. Setkáváte-li se častěji než dvě hodiny týdně po dobu tří měsíců a komunikujete spolu, nemá cenu se o ni pokoušet. S největší pravděpodobností neuspějete. Takže, pokud chcete jít na vztah přes kamarádství, sami se připravujete o své šance.

Kde se nejlépe seznámím?

Zde platí stejná pravidla pro muže i pro ženy. Dají se shrnout do jediného slova – všude. Seznámit se lze všude, kde jsou osoby opačného pohlaví. Každé místo má však své určité specifikum, což vám potvrdí seriál „Kde a jak se seznámit“.

Máte raději internet? Tak v tom případě je pro vás povinnou četbou seriál „Seznamujeme se na chatu“. Na internetu platí pro muže dvě zlatá pravidla. Za prvé je důležité toho o sobě nenapsat moc, aby o vás žena neztratila zájem. Za druhé musíte pozvat ženu na rande poměrně brzy, protože jinak se z ní stane vaše kamarádka.

Jak na ně

Pro ženy i pro muže platí, že k úspěšnému navázání vztahu jsou potřeba doteky. Protože muži nejsou zvyklí dotýkat se mimovolně svých kamarádů v rámci komunikace (většina žen naopak je), měli by doteky do své konverzace se ženami začít zapojovat. O tom pojednává článek „Řeč těla (21) - Doteky".

Další návody získáte v mnoha článcích, které jsou na tomto webu zveřejněné. Rovněž doporučuji projít sekci „Tipy, triky svůdníka“, kde naleznete spoustu podnětných myšlenek.

Dnešní večer

Svátek svatého Valentýna přímo vybízí k tomu jít do podniků a balit ženy. Mnoho z nich věří v osud. Proto dnes budete mít o něco snazší seznamování než obvykle. Na závěr jedno speciální oslovení, které se hodí pro osamělou ženu v baru. „Ahoj. Posílá mě Amor, že prý tě mám rozveselit.“

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Jak být familiární (1)
  Jednou ze strategií jak se prolomit ženským bezpečnostním systémem je přimět ji, aby se s vámi cítila familiérně tak brzy, jak to jen bude možné.

  Jak být familiární (2)
  Dalším způsobem jak použít jazyk k vybudování familiárnosti je použití drobných úniků, které byste v rozhovoru s někým, s kým se ještě necítíte tak pohodlně, nepoužili.

  Kde a jak se seznámit - Ulice
  Svůdci mají takové úsloví: „Kdo nebalil na ulici, ten nikdy není pravý balič.“ Ulice je nejlepším místem pro oslovování už pouze z toho důvodu, že na ní potkáte nejvíce žen. ...

  Ukažte svoji hodnotu
  Oslovit ženu není nic těžkého. Pokud víte, jak správně působit, máte jistotu, že ji zaujmete. Podíváme se na to, jak správně dát ženě najevo, že jste ten, kterého chce.

  gin
  Seznamujeme se na chatu (1)
  Internetové seznámení a svádění mnoha lidem nic neříká, neboť nepovažují internet za prostředek k nalezení vztahu. Osobně se však domnívám, že při využití možností chatu naleznete ...

  Zjistěte, co v životě postrádá
  Každému z nás v životě něco chybí. Tuto mezeru se pak obvykle snažíme naplnit prostřednictvím osoby opačného pohlaví. Schopnost objevit toto místo u ženy a využít ho ve svůj prospěch je základ ...

  Překonejte strach z oslovení (1)
  Každý člověk, který se někdy pokusil oslovit dívku na ulici, měl strach z odmítnutí. Bohužel historický vývoj tomu chtěl, že je tento strach neskutečně silný. Díky němu končí naprostá většina pokusů o ...

  Ovládněte svoji bolest!
  Tuto zimu jsem byl na snowboardu a potkal jsem na hotelu partu adolescentů. Všiml jsem si, že jeden z nich má na sobě tričko s nápisem. Ta zpráva na tričku byla krutě upřímná a jasná: „Bolest je pocit, že nemáme sílu ...

  Pozitivní hodnocení společnosti
  Pozitivní hodnocení společnosti znamená, že je muž ve společnosti vítán nebo že lidé v okolí ocení nějaký jeho nápad. Když si toho všimnou i ostatní ženy, pak toho muže rády přivítají ...

  Proč se se mnou nechce milovat?
  V naší diskuzi se poměrně často vyskytují popisy toho, jak žena postupně ztrácí o muže sexuální zájem. Proč se tomu tak děje? Tento článek vám to vysvětlí!

  Zásady správného psaní e-mailu
  Dostali jste od ní e-mail a ne číslo? Neházejte flintu do žita! Správně napsaný e-mail vám může cestu k ní ulehčit v některých případech více než telefonní rozhovor. Podíváme se, jak na to.

64%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 4 (poslední ze dne 2. 3. 2009 20:36:52)
posledni komentare  "Najděte si svoji lásku"
Kamarádky sbalit jdou! Básník 01.03.2009 12:25
Oprava: RaShCZ Básník 01.03.2009 12:44
Re: Kamarádky sbalit jdou! 01.03.2009 20:26
anyone 02.03.2009 20:36
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak