Svadeni.cz | Krásné ženy se oslovují lépe | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Krásné ženy se oslovují lépe

Když začínáme oslovovat ženy, často se zezačátku zaměřujeme na ty méně krásné a předpokládáme, že máme vyšší šanci uspět. Chyba lávky. Praxe totiž ukazuje, že krásné ženy reagují na naše oslovení lépe. Ať už ve škole, v práci či na ulici, krásná žena na vás bude reagovat spíše pozitivně.

Nedávno se mi stala zajímavá příhoda. Potkal jsem u automatu na kávu ženu, jež připomínala vzhledem kamarádku, kterou jsem asi půl roku neviděl. Pozdravil jsem jí a dotyčná se lekla tak, že na sebe málem vylila obsah kelímku. Pak se rozhlédla kolem sebe, přičemž já jsem již mezitím zjistil, že to není má kamarádka. Řekl jsem jednoduše: „Ježíš sorry, s někým jsem si tě splet.“ Ona jen zavrtěla hlavou a doslova odběhla pryč. O deset minut později se mi to stalo znovu, tentokráte s jinou ženou. Reakce byla naprosto odlišná. Takhle se na mě usmála a prohlásila. „Promiň, ale já tě neznám.“ A dalších několik minut jsme se pobavili o tom, jak se mi ten den všichni pletou.

Nyní zkuste odhadnout vzhled oněch žen. První byla zavalitá s váhou odhadem 90kg a byl to ten typ ženy, kterou bych nikdy sám od sebe neoslovil. Druhá byla drobnější blondýnka, kterou zákonitě po večerech v klubu obskakují lovící muži.

Díky této příhodě jsem si uvědomil dost podstatnou věc, a sice, že když oslovíte ženu, která obvykle oslovována není, rozhodně vám za to nebude sama od sebe vděčná. Pátral jsem tedy ve své paměti, zda jsem se s tímto setkal již v minulosti, a nakonec jsem musel konstatovat, že krásné ženy reagují na oslovení lépe, než ženy méně krásné. Tento paradox se nyní pokusím vysvětlit.

V zásadě lze říci, že se nám tu kloubí dvě věci, a to vaše působení na jedné straně, a emoční zpracování ženy na straně druhé. Neboť, jak všichni víme, drtivá většina naší komunikace se odehrává na emoční rovině. Ta do značné míry předurčuje, jakým způsobem na sebe lidé reagují. U žen toto platí dvojnásob.

Vaše působení

Co myslíte, budete lépe působit na méně nebo více přitažlivou ženu? Zde není odpověď úplně jednoduchá, hodně záleží na vašich zkušenostech. Ti méně zkušení zpravidla při oslovení ženy pociťují velkou nervozitu přímo úměrnou kráse ženy. Čím krásnější žena v jejích očích je, tím více jsou nervózní. Zde tedy platí, že lepšího působení docílíte u méně krásných žen.

Jakmile však jednoho krásného dne vaše podvědomí zjistí, že vám oslovené ženy nic neukousnou ani vás jinak nenapadnou, pocit nervozity se nejenom sníží, ale především transformuje. Nyní již nepociťujete strach, ale odhodlání, výzvu. Ta vás doslova nabíjí energií a nutí vás usmívat se. A to už chceme vyvolávat. Pro zkušenější muže tedy platí, že čím krásnější žena je, tím energičtěji muž působí. Proto je lepší oslovovat krásné ženy.

Oslovíš mě?

Reakce ženy

Začneme u těch méně krásných. Jejich životní cesta často nebyla jednoduchá. U žen hraje krása velmi podstatnou roli v tom, jak dotyčnou vnímá její okolí. Méně krásná žena vždy záviděla svým kamarádkám. Možná si z ní kvůli jejímu vzhledu dokonce dělali ve škole legraci. Aby se žena uchránila před zraňujícím okolím, uzavřela se do sebe a ozbrojila se. Je zvyklá plivat oheň, kdykoli se cítí ohrožena. Proto ženy, které se během dospívání potýkaly s nadváhou, mají dost často tendence být ostřejší na své okolí. Zkrátka se brání. Vlivem vývoje je u nich rovněž vyšší předpoklad psychických poruch. Dokonce se na základě svých zkušeností domnívám, že ženy, které měly v pubertě nadváhu, mají vyšší sklon k tomu být ve vztahu dominantní. Nicméně toto je pouze hypotéza, rozhodně to neberte jako výlučnou pravdu.

Pokud tedy oslovíte méně pěknou ženu, a nemusí být jenom s nadváhou, konfrontujete se s jejím obranným štítem. Ona neví, co od vás může očekávat, nezná vás a není zvyklá na to být oslovována od mužů. Proto může mít odmítavé reakce, oslovení v ní vyvolává negativní emoce.

Na druhé straně jsou tu atraktivní ženy. Ty již ve svém dospívání byly obklopeny muži, kteří jim lichotili. Pro atraktivní ženu není nic neobvyklého, že ji oslovují muži, někteří dokonce velmi drze. Taková žena má zájem na tom, aby jí muži oslovovali i nadále. Líbí se jí to, zvyšuje jí to sebevědomí. Proto o sebe pečuje a ráda se byť podvědomě vystavuje na obdiv. Když jí oslovíte, její reakce bude pozitivní, pokud zrovna nemá špatnou náladu, někam nespěchá, nebojí se vás apod. Nicméně tyto ženy mají díky tomu, že poznaly mnoho desítek či stovek mužů majících o ně zájem, také dostatečně vyvinutý obranný mechanismus. Snáze se dostanete k hovoru s ní, těžce se dostanete do jejích kalhotek.Tedy, pokud nejste svůdník znalý tohoto webu.

Závěrem

Jak tedy vidíme, krásné ženy se skutečně lépe oslovují. Ale musíte být dostatečně zkušený v oslovování, abyste toho dokázal náležitě využít. Méně krásné ženy bývají odtažité při pokusu o přímé oslovení. Na druhou stranu, pokud se jim líbíte, určitě se vám to nebudou bát dát najevo. Pamatujte ale na to, že v tomto článku popisuji spíše krajnější hodnoty. Najde se nejedna žena, která bude někde u středu.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Dostaňte se jí pod kůži
  Chcete-li být úspěšní u žen, musíte se jim umět dostat pod kůži, překonat slupku či počáteční odpor. Existuje na to hodně názvů, ale všechny vyjadřují to samé. Žena se vám jednoduše musí z ...

  Dodejte svému projevu emoce
  Již víme, že ženy se spíše než na obsah sdělení orientují na to, jakým způsobem danou věc říkáme. Z našeho tónu hlasu a výrazu dokážou vyčíst více, než si většina mužů ...

96%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 13 (poslední ze dne 18. 3. 2012 1:02:30)
posledni komentare  "Krásné ženy se oslovují lépe"
Není mi moc jasný White 02.03.2012 09:05
Re: Není mi moc jasný 02.03.2012 09:35
Majco 02.03.2012 10:34
big-alik 02.03.2012 13:54
Re: 02.03.2012 16:14
Re: Kaze 02.03.2012 19:12
souhlasím, ale emu 06.03.2012 02:07
Re: souhlasím, ale wanteds 13.03.2012 20:27
15.03.2012 16:51
Re: jesus 15.03.2012 19:49
Re: 15.03.2012 20:18
HS 18.03.2012 00:58
HS 18.03.2012 01:02
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak