Svadeni.cz | Jak na dívky v pubertě (2) | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Jak na dívky v pubertě (2)

Sbalili jste svoji vysněnou chichotající se puberťačku, ale nějak vám to s ní nehraje. Někdy se jí nemůžete dovolat, jindy musíte půl hodiny čekat, než své kamarádce sdělí své nejnovější drby. Vztah s nezkušenou puberťačkou se více než klidné jízdě podobá řádění na mechanickém býkovi. Hází to s vámi na všechny strany, padáte ze sedla a přece si to užíváte.

Vzpomeňte si sami na sebe, jací jste byli v pubertě a jací byli lidé ve vaší třídě. Nechovali jste se všichni stejně, a přece vás všichni házeli do jednoho pytle s nálepkou „puberťáci“. Posmívali jste se autoritám, ať už rodičům či učitelům, a na druhou stranu jste se ne vždy dočkali pozitivní reakce. Občas letěla facka, občas pětka.

Puberťačky, se kterými chcete chodit, se v tomto období právě nacházejí. Nemusí si vědomě připadat jako ty nejkrásnější a nejlepší holky široko daleko, ale chovají se, jako kdyby tomu tak bylo. Hledají potěšení, posilují si své ego a vysmívají se přirozeným autoritám. Klid a vyrovnanost je to, co je prakticky nezajímá. Z toho důvodu s nimi zkrátka nelze vést vyrovnaný vztah. Pokud se o to pokusíte, nejenom, že neuspějete, ale ještě si budete připadat jak osel.

Abyste si puberťačku udrželi, musíte s ní úmyslně vést nevyrovnaný vztah a částečně ji manipulovat. Pod tím si nepředstavujte nic nelidského, drtivá většina vztahů je nevyrovnaná a plná manipulací. Důvodem však není snaha si někoho udržet, ale emoční neuvědomělost většiny české, potažmo i světové populace.

Podívejme se nyní na konkrétní techniky, které vám pomohou vztah s puberťačkou udržovat.

Dominance

Dívky v pubertě vyhledávají muže, který je dominantní a dokáže ženě dát řád. Puberťačka, to jsou převážně poblázněné hormony. Proto hledá někoho, kdo jí dokáže urovnat, kdo si bude stát za svým i navzdory jejím protestům. Nemusíte být superdominantní muž, abyste v sobě takové charakteristiky nalezl. Většina dívek v pubertě je velmi submisivní, proto jim postačí muž, který ví, co chce a je si jistý svým cílem. V tomto bodu nezáleží na tom, zda jste třicetiletý zkušený muž nebo sedmnáctiletý pubescent, pro kterého je jeho kapela středem vesmíru. Oba mohou vést s puberťačkou vztah.

V podstatě nezáleží na tom, o kolik jste ve vztahu dominantnější než ona mladá dívka. Vztah lze vést v každém případě. Jediné, co je zapovězeno, je násilí. Můžete jí dávat na zadek, pokud na vás bude drzá. Ale víc si bez ohledu na dominanci nedovolujte.

Dominanci ženy poznají už při jejich balení. Dominantní muž se nebojí dělat ve vztahu kroky vpřed. Zve ženu na schůzky, dotýká se jí, svádí ji. Ve vztahu pak takový muž prosazuje především své zájmy. Vybírá film, na který se budou dívat, dovolenou, na kterou v létě pojedou. Nebo také může dominantně říci, ať vše vybírá dívka, že on na takové kraviny není. Je to o přístupu, nikoli o konkrétních krocích.

Na mě jsou všichni krátcí!Prosazování vlastního smyslu pro spravedlnost

Každý z nás má vlastní smysl pro spravedlnost. Můžete ctít zákony České republiky, prosazovat rčení „oko za oko, zub za zub“ či cokoli jiného. Ve vztahu s puberťačkou není důležité, jaké zákony ctíte, ale jak je prosazujete. Mladé dívky potřebují vědět, co mohou a co nesmí. A protože nerespektují přirození autority, musíte jim to říct. Vštěpte jim svou vizi o našich zákonech, o nevěře a dalších věcech. Spojíte-li to s dominantním přístupem, poslechne vás.

Na tomto bodě ztroskotává mnoho vztahů s puberťačkami. Muži si totiž neuvědomují, že mladé ženy nectí obecné zákonitosti vztahu. Jednoduše o nich nevědí a nechtějí o nich vědět. Musíte jim je vštěpit.

Puberťačky často nevědí, jaká je ve vztahu hranice styku s jinými muži. Jakmile začne opadávat prvotní zamilovanost (cca 3 měsíce) a vy s ní budete chtít pokračovat, musíte jí vysvětlit, co ano a co ne. „Klidně si piš s klukama na ICQ, ale když s nima někam půjdeš, budu taky randit s kamarádkama.“

Pamatujte si, že vlastní pravidla musíte oba dodržovat. Pokud je dívka bude úmyslně porušovat a vy s tím nic neuděláte, opět ze sebe děláte osla.

Tolerance vůči chybám a ochota je řešit

I když ženě řeknete sebepodrobnější návod, jak udržovat spokojenost ve vztahu na obou stranách, stejně občas udělá dívka chybu z nezkušenosti. Její kamarádka ji vyláká ještě s neznámým klukem ven a pak je opustí (snaží se ty dva dát dohromady). Vaše přítelkyně místo aby odešla, zůstává a seznamuje se. Je to sice její chyba, ale pokud k ničemu nedošlo, je zbytečné dělat si s ní zle. Pokud se vám takové chování ženy nelíbí, postačí jí vynadat a vysvětlit jí svůj pohled. Mstít se opravdu nemusíte.

Zábava

Mladé dívky často rozčleňují veškeré činnosti do dvou skupin – zábavné a nudné. Zábavné jsou například dovádění s kamarádkami, návštěva kina, procházka v nákupním centru, pošťuchování, sex. Za nudné dívky považují nicnedělání, učení či školu obecně. Obě skupiny jsou samozřejmě individuální, nicméně zmíněné příklady sedí na většinu žen.

Vaším cílem je dělat se ženou co nejvíce zábavných věcí. Zezačátku vztahu to není problém, protože prakticky všechny činnosti s novým objevem jsou zábavné. Ale pokud trávíte společný čas pořád stejně, například u televize, stáváte se postupně nudní. Proto je během vztahu s puberťačkou velmi důležité neupadnout do stereotypu. Mladé dívky potřebují neustále nové a nové podněty. Při tom jsou velmi nenáročné. Třeba staré dobré „Člověče, nezlob se!“, může posloužit jako jednorázové vtipné rozptýlení, pokud jej nehrajete pořád.

Ve skupinách zábava a nuda víceméně soupeříte s kamarádkami a dalšími lidmi vaší přítelkyně o její čas. Pokud zjistíte, že začíná dávat přednost kamarádkám, přestože jste původně byli na prvním místě vy, symbolizuje to buď problém, nebo posun ve vztahu. V každém případě je vhodné hledat příčinu.

Tělesný kontakt

Doteky, doteky, doteky. Uvědomte si, že pro vaši přítelkyni jste pravděpodobně jeden z prvních či dokonce první muž, který se jí dotýkal na intimních místech. Časem si sice na vaše doteky zvykne a nebude ji vzrušovat každý váš dotek mezi jejíma nohama, ale jisté výsadní postavení si udržíte prakticky po celý vztah. Jste jediný muž, který se jí v době vašeho vztahu smí dotýkat všude. Využijte toho. Hlaďte jí, drbejte jí, mazlete se s ní. Mladé dívky to mají velmi rády. A upřímně, pokud se s vámi chce mazlit a viditelně jí to dělá dobře, tak se s vámi jen tak nerozejde.

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  ctenar
  Feromony - magnet na chlapy?
  Chci se s vámi podělit o své zkušenosti s feromony pro muže, které vyrábí a propaguje tento web. Prostudoval jsem si všechny možné návody a texty, poté jsem vyšel ven a sledoval reakce lidí. Pár pokusů mi ...

  testovane
  Konec zapáchajících nohou
  Také se vám stává, že si vyzujete nohy z bot a najednou ucítíte velmi nepříjemný zápach? Člověk si pak nemůže ani ulevit a vyzout se ve vlaku či někde u stolu. Mohou za to bakterie, které se na noze hromadí během ...

  Jak na dívky v pubertě (1)
  Puberťačky jsou zvláštní kategorií žen. Nejsou ještě dostatečně psychicky vyspělé, ale ani životem zklamané. Teprve se postupně osamostatňují od svých rodičů, budují svoji osobnost. Ale co především, ...

92%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 8 (poslední ze dne 3. 11. 2010 23:19:18)
posledni komentare  "Jak na dívky v pubertě (2)"
OffTopic:)) 31.10.2010 08:16
Nesmělý 31.10.2010 13:14
Re: 31.10.2010 18:21
Re: HS 31.10.2010 21:53
31.10.2010 22:33
HS 31.10.2010 22:45
blind 31.10.2010 22:46
the1 03.11.2010 23:19
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak