Svadeni.cz | Feromony - magnet na chlapy? | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Feromony - magnet na chlapy?

Chci se s vámi podělit o své zkušenosti s feromony pro muže, které vyrábí a propaguje tento web. Prostudoval jsem si všechny možné návody a texty, poté jsem vyšel ven a sledoval reakce lidí. Pár pokusů mi ukázalo, že ony slavné feromony fungují opravdu zajímavě.

Pokus 1

Dneska mi dorazily. Nedočkavě jsem otevřel balíček, abych spatřil ten zázrak. Feromony jsou bezbarvé. Vypadají jako voda, ale při prozkoumání v ní něco plave. Otevřel jsem lahvičku, přičichnul si a téměř nic jsem necítil. Pouze velmi jemný odér. Stříkl jsem si na sebe voňavku a poté feromony, jak je to napsáno v návodu, a vyrazil jsem mezi lidi.

První pokus byl na ulici. Chodil jsem po náměstí a nic. Žádná ženská se na mě nelepila. Chození po ulici mě nebavilo, a tak jsem tedy skočil do McDonald´s. Čekal jsem ve frontě za několika chlapama, kteří se rozhodovali, co si dají. Dal jsem se s nima do řeči a doporučil jim cheesburger. Slovo dalo slovo a najednou jsem byl pozvanej na večírek do klubu.

Pokus 2

Na webu jsem se dočetl, že jsem asi použil moc feromonů, takže tentokrát jsem snížil dávku. Už jsem na sebe nestříkal celou dávku, ale pouze jsem na sebe rozetřel trochu feromonu. Vyrazil jsem na akci.

Večírek v klubu byl na nic. Lidí málo, nuda. Zeptal jsem se vyhazovače u vchodu, jestli se to rozjede, a prý měli lidi přijít později. Dal jsem si pivko a postavil se na stojáka. Za chvilku se ke mně přidal chlápek a dali jsme se do řeči. Pak přišli chlapi z mekáče a najednou už nás bylo nějak moc. Zdá se mi, že ty feromony přitahují akorát tak muže. Ten večer jsem si nezatancoval s žádnou ženskou, za to chlapi se mě drželi až moc. Aspoň jsem si dal zdarma pár drinků. Zvali mě.

Cítíš je?

Pokus 3

Tentokráte jsem ještě snížil dávku feromonů a vyrazil do klubu. Vzal jsem si s sebou winga. Dneska si snad zatancuju a nebudu mít kolem sebe víc chlapů než ženských.

Dorazili jsme do podniku a hned po vstupu na parket mě oslovil chlap. Představil se jako DJ Ozzy, vychloubal se, kde všude byl, a po pětiminutovém rozhovoru mě pozval na další akci. Pozvání na listopadovou akci s modelkami z časopisů bylo sice hodně zajímavý, ale já jsem přišel balit ženský dneska.

Tentokráte jsem nenechal nic náhodě. Prostě jsem šel s wingem za tancující holkou, chytnul si jí a začal s ní tancovat. Bylo z toho pár pěkných tanečků, jedno číslo (o víc jsem si neřekl) a plno nových známostí. No, tohle se mi líbí víc.

Pokus 4

Stejně malé množství feromonů jako v pokusu 3, tentokráte jsem ale zkoušel ve známém prostředí. Žádná akce, prostě normální studentský den.

Překvapivě se stalo pár hodně zajímavých věcí. Spolužačky mě najednou chtěli doprovázet, přestože obvykle jsme se rozloučili a každý šel svojí cestou. Největší překvapení mě ale čekalo před hodinou angličtiny. Máme tam opravdu krásnou holku, která je ale neskutečně namyšlená. Mluví tam jenom s jednou kamarádkou, s ostatními lidmi minimálně. Dneska jsem tam přišel a ona mě hned sama oslovila. Ptala se mě na různé věci, pořád se držela u mě. Pak si ke mně sedla a prostě se mnou flirtovala.

Závěr

Teda řeknu vám, tohle jsem fakt nečekal. Když jsem to s feromony přehnal, tak po mě jeli chlapi. Zvali mě na různý akce a chovali se strašně přátelsky. Normálně se s chlapama bavím normálně, ale aby mě někam zvali, to se mi moc často nestává.

Na ženský feromony taky účinkujou. Ale nesmí se to s nima přehnat. Na webu jsem četl, že když to přeženete s dávkováním, tak se ženám zdáte až příliš dominantní, takže se bojej. Na tom asi něco bude. Když si ale dáte na to dávkování bacha, tak ty účinky jsou. Já se osobně balením zabývám docela krátce, takže ještě moc úspěchy nemám. Bojím se za tou ženskou jít nebo jí říct o číslo. Ale s feromony to bylo jednodušší. Určitě jsem si užil víc než obvykle. A některý spolužačky se ke mně chovaly úplně jinak. Super účinek.

... a ženy po vás touží.Chcete také vyzkoušet feromony? Pořídit je můžete zde.

Související články...

    hitch
    Pomohou vám feromony?
    Někteří muži používající naše feromony říkají, že se k nim ženy začaly chovat viditelně příjemněji. Jiní naopak cítí pouze velmi malou či dokonce žádnou změnu v chování žen. Tyto ...

    Sladká vůně feromonů
    Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

76%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Feromony - magnet na chlapy?"
29.07.2013 14:46
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak