Svadeni.cz | Dostaňte se jí pod kůži | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Dostaňte se jí pod kůži

Chcete-li být úspěšní u žen, musíte se jim umět dostat pod kůži, překonat slupku či počáteční odpor. Existuje na to hodně názvů, ale všechny vyjadřují to samé. Žena se vám jednoduše musí z psychického hlediska otevřít. Podívejme se, jak toho docílit.

Ve svých článcích a tipech již poměrně dlouhou dobu pracuji se slovem „slupka“ či odbornějším termínem „alter ego“. Je na čase přesně si vyjasnit, co si pod tím vlastně představit a jak to zakomponovat do svádění. Tento koncept pochází z psychologie, a pokud chcete být ve svém balení co nejúspěšnější, je třeba s ním umět pracovat.

Slupku či alter ego má každý člověk již od puberty. Máte ho i vy, proto bude nejlepší vysvětlit si jeho podstatu právě na vás. Určitě jste si všimli, že s různými lidmi jednáte různě. Jinak se chováte ke svým rodičům, jinak ke své přítelkyni či kamarádům, a ještě jinak k cizím lidem. Každé této skupině osob říkáte jiné věci, některým lžete více, některým méně. A co je hlavní, přestože denně přicházíte do styku se spoustou lidí, jen o velmi malém počtu z nich můžete říct, „že vás opravdu znají“. Takové lidi byste spočítali na prstech jedné či dvou rukou.

Máme zde tedy spoustu lidí v různých kategoriích, ale jen některé z nich máte opravdu rádi. A shodou okolností se kategorie „mám je opravdu rád“ a „opravdu mě znají“ hodně překrývají (v ideálním případě se dokonce úplně překrývají). Tito lidé totiž znají vaše ego, vaši skutečnou osobnost.

Dostali jsme tedy ke dvěma pojmům:

 1. Alter ego, tedy vnější slupka naší osobnosti
 2. Ego, tedy naše osobnost

V naší osobnosti platí, že alter ego obestírá ego. Můžete si to představit třeba jako vajíčko. Skořápka a bílek je alter ego, žloutek, který je uvnitř chráněn tím vším chráněn, to je ego.

V praxi to tedy vypadá tak, že když se dáme do hovoru s neznámým člověkem, komunikujeme s ním prostřednictvím našeho alter ega. Když se nás zeptá na něco osobního, a my mu dostatečně nevěříme, neodpovíme mu pravdivě. Buď se vymluvíme, nebo mu přímo zalžeme. Nejlepšímu kamarádovi bychom ale stejnou věc pravděpodobně řekli.

Sakra, to je složitý. :(

Ženy to mají úplně stejně. Když jí oslovíte, oslovujte její alter ego. Její štíty jsou zapnuté a nebude s vámi vést intimní rozhovor, dokud se za ně aspoň trochu nedostanete. Pokud vám ale dotyčná věří a líbíte se jí, postupně se vám začne otevírat, začnete pronikat jejím alter egem. To je ta fáze, kdy se žena rozmluví a začne vám o sobě vyprávět. Postupně můžete přidat doteky, rande atd. a skončit s ní v posteli. Ani teď však nutně nemusíte být u jejího ega.

Alter ego má totiž poměrně velkou tloušťku. Badboy dokonce tvrdí, že čím je žena atraktivnější, tím je tloušťka jejího alter ega vyšší (vybudovala si jej jako ochranu před obrovským zájmem mužů). A kromě toho, zůstat v oblasti alter ega je přirozené. Žádný člověk si vás trvale nezakomponuje do svého ega, byl by poté velmi zranitelný.

Aby vás však žena opravdu milovala, musíte znát její ego, musí vás do něj pustit a ukázat vám ho. Poté se opět stáhne, ale ono vpuštění se občas opakuje. Pro snadnější názornost se podívejte na následující obrázek.

Ego

Vidíte hned tři muže usilující o ženu. Ten první se nedostane přes počáteční tvrdý obal, například ženu oslovil, ale jí se nelíbil, takže ho odmítla. Druhý muž byl již o něco úspěšnější. Dostal se pod tuhou slupku a postupoval alter egem. Mohl i se ženou spát. Jenže nikdy se nedostal ke středu, a proto jej žena za nějakou dobu odmítá.

Třetí muž se ke středu dostal. Poznal ego ženy a ta se do něj zamilovala. Nicméně ani on trvale v egu zůstat nemůže, pro zachování zdravého vztahu bude oscilovat mezi egem a alter egem. Vždy ale zůstane uvnitř osobnosti. Pokud by jí opustil, opustí ho i žena.

Pokud vás zajímá, co vlastně v egu ženy najdete, tak vězte, že to budou hlavně její osobní obavy, konflikty a nedořešené věci (to je úplně normální, ego je místem, kde se potkávají protichůdné síly a vznikají konflikty). Každý člověk se snaží na venek působit vyrovnaně. Ale pokud se dostanete hlouběji, uvidíte, že tomu tak není. Většina žen jsou v jádru dívky hledající ochranu.

Nyní už by vám mělo být jasné, jak funguje osobnost podle tohoto modelu. Teď se podíváme na praxi. Důležité je podotknout, že alter ego má různou velikost (tloušťku), tuhost (jinak řečeno, jak rychle skrze něj lze postupovat) a tvrdost (kolik snahy je potřeba k počátečnímu průniku).

U většiny žen je tvrdost poměrně nízká (snadno se s ní skamarádíte), tuhost poměrně velká (když nevíte, jak prostupovat, tak neprostoupíte) a velikost velmi individuální. Platí, že čím blíže jejímu egu jste, tím je k vám upřímnější.

Nedávno jsem hovořil s jistou dívkou o soukromém tématu. Odpovídala mi neustále vyhýbavě. Z toho se dá úplně jednoduše usuzovat, že jsem její kamarád, v jejím alter egu jsem spíše u kraje.

Čili jednoduše lze říci, že pokud vám žena odpovídá vyhýbavě, jste vzdálení od jejího ega. Je to dost zásadní zjištění, pokud si uvědomíme, že většina problémů ve vztahu začíná tím, jak jeden z partnerů odpovídá tomu druhému neupřímně. Roste-li vzdálenost od ega, klesá náklonnost, a máte pocit, že si nerozumíte a vlastně se ani neznáte.

Jak se dostat hlouběji

Před několika dny jsem ve zdejší poradně zahlédl několik dotazů, kde si lidé stěžovali, že jim vztahy vydrží pouze krátkou dobu, většinou měsíc či dva. Problém spočívá právě v tom, že tito lidé nikdy nepoznali osobnosti druhého člověka, a ani nevpustili toho druhého do svého ega.

Takže, jak docílit změny? Stačí se držet několika bodů:

 • Nebojte se s partnerkou hovořit upřímně.
 • Poslouchejte jí a její názory.
 • Chtějte znát podrobnosti.
 • Hledejte a budujte společné zážitky.
 • Budujte důvěru.
 • Dotýkejte se jí (žena se vám spíše otevře, pokud bude vnímat vaše doteky a bude jí příjemně).
 • Povídejte si s ní po sexu.

Jak vidíte, není na tom nic složitého. Zkrátka když se žena s vámi cítí příjemně a bezstarostně, spíše vás pustí hlouběji.

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Prokletí vaší rodiny
  Naše primární rodina do značné míry určuje, jak způsobem se budeme v životě chovat a prožívat svůj každodenní život. Nicméně kromě základních návyků a spousty užitečných předpokladů se v rámci ...

  Dávejte najevo své pocity
  Jedním z důležitých znaků silných mužů je, že se nebojí dávat najevo své pocity. Odlišují se tak od lidí, kteří svoji sílu pouze předstírají. Ženy tento rozdíl velmi dobře ...

93%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 9 (poslední ze dne 30. 11. 2011 16:46:59)
posledni komentare  "Dostaňte se jí pod kůži"
Kamarádka Hank 04.08.2011 18:55
Re: Kamarádka Juss 05.08.2011 09:39
Re: Re: Kamarádka Hank 05.08.2011 11:25
Re: Kamarádka 05.08.2011 09:41
Re: Re: Kamarádka Básník 09.08.2011 23:01
Re: Re: Re: Kamarádka 10.08.2011 00:07
Re: Re: Re: Re: Kamarádka Fox 30.11.2011 16:42
Re: Re: Kamarádka Fox 30.11.2011 16:46
neonsee 04.08.2011 22:07
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak