Svadeni.cz | Dávejte najevo své pocity | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Dávejte najevo své pocity

Jedním z důležitých znaků silných mužů je, že se nebojí dávat najevo své pocity. Odlišují se tak od lidí, kteří svoji sílu pouze předstírají. Ženy tento rozdíl velmi dobře vnímají a odhalí díky němu člověka, který si na něco hraje.

„Buď silný, buď chlap!“ Tak by se jednoduše dalo shrnout to, čím se spousta mužů snaží řídit. Pominu-li budoucí čas, který sám o sobě našemu podvědomí trochu komplikuje přijetí tohoto přesvědčení, je tu ještě druhý problém: Většina mužů si silného člověka představuje jako člověka bez emocí. Terminátor, to je panečku samec a mužský vzor. Škoda, že tento nadchlap není ve skutečnosti ani tak člověk, jako spíše počítač.

Když se muž snaží zdokonalovat a zlepšovat své sebevědomí, vidí se často právě jako Terminátor či jiný superhrdina, který téměř nedává najevo emoce a pocity, za což jej ženy zbožňují. Vytvoří si pak silné alter ego, vnější slupku, a vystupuje dominantně. Jenže tato pozice není vždy udržitelná, a poměrně často se bortí pod návalem okolních událostí. To jsou pak ti siláci, kteří se po prvním odmítnutí zahrabou v klubu do kouta a svalují vinu na všechny okolo.

Kde je problém

Už v seriálu Emoční inteligence jsem upozorňoval na to, že každý člověk má rozumovou a emoční složku. A obě tyto složky reagují na okolí. Pokud úmyslně budujete rozumovou složku a stavíte výhradně na ní, potlačujete emoce. To ovšem vede k tomu, že ve vypjatých situacích reagujete nesmyslně. Nevíte proč, ale vaše dobrá nálada je v tahu. Jste nestabilní a velmi ovlivnitelní.

Muž, který se pokouší působit za všech okolností výhradně dominantně bez ohledu na okolí, potlačuje emoční složku. Svoji osobnost vybudoval rozumem, ne tím, že by mu to diktovaly jeho emoce. Když se poté dostane do vypjaté situace, jeho sebevědomí se zhroutí jako domeček z karet.

Ženy to vědí

Ženy podvědomě moc dobře vědí, že skutečný samec si nemůže ignorovat emoce. Proto nás testují. Chtějí vědět, zda to, co prezentujete, je skutečné, nebo je to jen slupka, která se zbortí při prvním silnějším zatlačení. Ženy nechtějí nestabilní muže. Nepotřebují je, protože mají samy dost starostí se svými výkyvy nálad. Chtějí někoho, kdo se nejenom hodnotně tváří, ale hlavně je hodnotný. A tak testují.

Upřímně řečeno, odpovědi na testy žen si můžete nacvičit. Dokonce si můžete nacvičit celý proces svádění, od oslovení po dostání ženy do postele. Pokud vám o to opravdu jde a budete tomu věnovat hodně času, vybudujete si natolik silné a přesvědčivé působení, že vám opravdu několik procent žen uvěří. A to vám bude stačit k tomu, abyste dostal minimálně jednou týdně nějakou do postele. Sice vám to bude trvat pár hodin, ale proč ne. Pokud vás to uspokojuje, jděte do toho.

Já se přiznám, že nacvičený postup nepraktikuji. Je to pro mě zbytečně namáhavé, koneckonců jsem pohodlný člověk. A hlavně se raději zlepšuji ve všem, ne pouze v balení žen. A víte co? Má cesta také funguje. Bez mnohahodinových investic každý týden, bez prudkých výkyv nálad, za to s nadbytkem žen okolo.

Přidej se k nám :)

Vyjadřujte své pocity

V čem tedy tkví kouzlo úspěchu? Nebojte se dávat najevo pocity, které ve vás žena či situace vyvolá. Chlap, který si na něco hraje, bude jen stát a předstírat, že se ho dění okolo něj netýká. Mně se ale týká, ve mně vyvolává emoce a pocity. Tak proč je v sobě dusit.

Některé ženy mají velmi silný pohled, doslova z nich sálá sexualita. A já se přiznám, že mě znervózňuje dlouhý pohled do takových očí, když to v nich vidím, a při tom jsem s dotyčnou ještě nikam nepostoupil. Žena samozřejmě ví, jak její oči působí. Tím, že vám dívá přímo do očí, zkoumá vaše reakce, je to její test. Možnosti:

 1. Submisivně sklopit oči.
 2. Držet pohled, dokud neuhne ona.
 3. Říci jí něco ve smyslu: „Máš krásný oči“.
 4. Sdělit jí vaše pocity.

První variantou se diskvalifikujete, neprošli jste. Druhá je znakem dominantních mužů, žena z ní získá pocit, že se jí nebojíte. Třetí varianta je podobná jako první, tohle jí řeklo už spousta chlapů před vámi.

A co čtvrtá varianta? Já jsem řekl: „Heh, ty máš teda silnej pohled. Chystáš se mě uhranout?“ Žena se zasmála, pohledem neuhnula, takže pokračuji: „Hm, no dobře. Musím říct, že mě tím trochu znervózňuješ, protože si připadám jak zákusek, na kterej se chystáš skočit.“ Žena se opět zasmála, přerušila oční kontakt a změnila téma.

Kouzlo toho, co jsem řekl, spočívá hned ve dvou věcech. Dotyčná ví, že se nebojím být upřímný, a zároveň jsem její test otočil proti ní. Řekl jsem jí, že ona je ta, která mě chce, tedy že já mám vyšší hodnotu a ona se musí snažit.

Vyjadřování vašich pocitů se hodí v situacích, kdy vás skutečně něco rozhazuje. Pokud se dostanete do situace, která by většinu rozhodila, ale vy jste naprosto klidní, nemá cenu se s tím detailněji zabývat. Tedy, nepředstírejte pocity, které necítíte. Pokud je žena na vás nevidí, mohla by to zbytečně začít rozebírat a vy byste se dostali do špatné pozice.

Nicméně pokud pocity skutečně máte, nebojte se je dát najevo.

Jistá žena neustále odmítala mé doteky. Doslova se po mě ohnala pokaždé, když jsem se jí jen trochu dotknul. To člověka samozřejmě moc nepovzbudí, takže jsem jí řekl: „Hele, ty seš hrozná s tím neustálým oháněním. Jestli ti vadí, že se tě chci dotýkat, tak to stačí říct.“ Nevadilo jí to, dělala to podvědomě. Když jsem jí to řekl, shodila obranné štíty, a už je znovu nezapnula.

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Emoční inteligence (1) - Změna ...
  Představujeme vám nový seriál, ve kterém se budeme zabývat jednou z nejdůležitějších součástí našeho života – emocemi. Jak dokazují výzkumy i denní praxe, schopnost efektivně ovlivňovat svůj ...

  Působte přirozeně
  Přečetli jste si spoustu článků a zjistili jste spoustu zajímavých informací a návodů. Je jich ale tolik, že ani nevíte, co vyzkoušet dříve. Nakonec si to nějak rozmyslíte a vyjdete lovit ženy s víceméně ...

92%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 6 (poslední ze dne 8. 7. 2011 21:53:16)
posledni komentare  "Dávejte najevo své pocity"
. polo 07.07.2011 02:21
Re: . 07.07.2011 10:52
Re: MenOrBoy 08.07.2011 01:55
re Fondil 08.07.2011 08:52
:) Arnall 08.07.2011 14:38
Re: :) 08.07.2011 21:53
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak