Svadeni.cz | Chceme být Někdo | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Chceme být Někdo

Naše přirozenost nám velí neustále hledat se s někým srovnávat či hledat vzory. Chceme být jako někdo známý, někdo úspěšný. Často si tímto postupem budujeme falešnou identitu namísto toho, abychom rozvíjeli sama sebe. Až se v naší falešné identitě objeví jednoho dne první trhliny, nebudeme daleko od zborcení celé naší osobnosti.

Já bych chtěl být tak úspěšný jako on!“, „On je tak úspěšný!“ Čas od času někoho obdivujeme, závidíme mu jeho úspěchy či mu prostě jen fandíme. Říkáme si, jaký má ten dotyčný člověk skvělý život, kolik musí mít peněz, žen či čehokoli jiného. Vidíme zkrátka pouze světlé stránky osobnosti, které nás natolik učarují, že se chceme dotyčnému podobat.

Proč si čtete tento článek? Troufám si tvrdit, že od něj očekáváte nějakou radu týkající se balení žen. Chcete návod, jak se zlepšit, jak něco dokázat. Jenže nikdo na světě vám nemůže dát takovou radu, která by vám vyhovovala, která by vás uspokojila, a díky které byste se stali nejúspěšnějšími svůdníky na zemi. Existuje pouze jediná rada, která do vašeho života může přinést úspěch.

Buďte sami sebou!

Chceme se stát alfa samcem, chceme se stát tak úspěšný jako jiný člověk. Čteme prapodivná fóra, blogy, weby či knížky, kde nám prapodivní lidé říkají, v čem tkví to tajemství úspěchu. A tak se pod vlivem všech informací začínáme pomalu měnit. Ženy, které nás mnohdy ani příliš nezajímaly, se stávají ústředním bodem našeho života. Jdeme po ulici a díváme se, který zadeček zaslouží naše oslovení. Hodnotíme ženy podle krásy od 1 do 10, abychom časem zjistili, že ty „obecně nejkrásnější“ se fakt pro vztah nemusí hodit vždy.

Tak kolik bodů dáváte?

Někteří lidé neváhají vyhodit tisíce korun, aby si zaplatili speciální kurzy pro svádění žen. Myslí si, že jeden konkrétní návod změní od základů jejich život. Jsi nesebevědomý? Zaplať mi deset tisíc, já na tebe budu pět hodin něco žbleptat, pak dám tisícovku holce z privátu, ona tě sbalí a oba budeme šťastní. Jsi ošklivý? Zaplať. Jsi homosexuál? Zaplať.

Problémy s naším sebezdokonalováním jsou v zásadě trojího rázu:

1. Lidé se nadhodnocují

Až budete číst něčí příhody o něčem, nečtěte pouze text a jeho prvotní význam. Podívejte se i na pozadí. Jaký měl autor zájem? Chtěl se jen chlubit? Tak v tom případě si téměř jistě přilepšil. Dával vám najevo, jak je úspěšný? Tak v tom případě si pouze masíruje ego. Zhodnotil své výsledky a poctivě napsal i chyby včetně možnosti zlepšení? Tak v tom případě udělal svojí osobní analýzu, která vám při nejlepší vůli může posloužit pouze jako inspirace.

Ničí zkušenosti nemohou být natolik obecné, abyste měli jistotu, že poslouží dobře i vám.

2. Chceme být někdo jiný

Necháme-li se unést něčí masáží, něčí na první pohled krásnou vizí, něčími úspěchy, máme tendenci přisvojit si také část těchto úspěchů. „Když se budu chovat jako on, budu mít také takové úspěchy.“ Jak jsem již psal v úvodu, toto myšlení směřuje v budování falešné identity, která se jednoho dne zbortí. Místo toho, abychom se bezhlavě pokoušeli někoho napodobit, bychom měli pracovat na poznání a zdokonalení našich vlastností.

Všichni nejsme od přírody alfa samci. Všichni neskotačíme v davu na diskotéce s ženami, všichni fakt nedokážeme být hodinu v kuse středem pozornosti. No a co?

Každý z nás má šanci na zlepšení! Všechny vlastnosti mají svoji dobrou a špatnou stránku. Budeme-li pracovat na té pro nás dobré stránce, zajistíme si kvalitnější život se ženou, kterou chceme. Tajemství tkví v tom nebát se objevovat.

Vezměme to například podle temperamentu. Snad všichni známe melancholika, sangvinika, cholerika či flegmatika. A většina z nás má na tyto druhy temperamentu nějaký svůj názor. Víte, jaký typ jste, a vnímáte především své nedostatky. Melancholik by pořád brečel, sangvinik nic nedokončí, cholerik by pořád nadával a flegmatikovi je to šumafuk. Jenže tyto druhy temperamentu mají stejně jako všechny jiné povahové vlastnosti svoji kladnou stránku. A právě tu byste se měli naučit rozvíjet.

Melancholik je velmi vnímavý a chytrý člověk. S trochou praxe dokáže velmi dobře číst v jiných lidech, rád čerpá nové informace. Vždyť to jsou přece úžasné vlastnosti. Rozvojem této části temperamentu dokážete v osobním i partnerském životě obrovských úspěchů, které vám ostatní mohou jen závidět.

Sangvinik je bavič společnosti. Má obrovské předpoklady pro to stát se skutečně úspěšným klubovým svůdcem. Rozvojem sangvinika docílíte toho, že vám nebude dělat problém připojit se k neznámé skupince a okamžitě ji ovládnout svým humorem. Troufám si tvrdit, že většina klubových svůdců jsou právě sangvinici. Mají k tomu předpoklady.

Cholerici se chytnou a nepustí. Když si něco usmyslí, tak to také udělají. Cholerici mají vrozené vůdčí schopnosti a nebojí se prosazovat. Rozvinutím tohoto vašeho temperamentu se stanete silnou rozhodnou osobností. Co více potřebujete pro to, abyste mohli s úspěchem balit ženy?

Flegmatici jdou na balení pomalu, ale jistě. Mají obrovskou duševní výdrž, takže je jen tak něco nerozhodí. Navíc se všemi dobře vychází, protože mají tendenci vidět hlavně to dobré. Rozvojem flegmatického temperamentu dosáhnete vyrovnanosti, pohody a společenského uznání. Budete mít spoustu známých ženského pohlaví.

Vidíte, že každý temperament má svojí vlastní cestu, jak se stát úspěšným. Každý má prostor na to stát se obdivovaným a obletovaným.

3. Čteme konkrétní návody místo obecných informací

Když jsme si ukázali rozdílnost lidí pouze na základě temperamentů, je vám nyní již jasné, že jeden konkrétní návod nemůže fungovat pro všechny. Když se přihlásíte na kurz, ve kterém vám naučí jednu konkrétní metodu balení žen bez ohledu na to, jaký temperament u vás převažuje, máte teoreticky 25 % šanci, že vám onen kurz za několik tisíc po stránce temperamentu sedne. Prakticky je většina metod šita na míru cholerikům a sangvinikům, takže jiné povahové rysy mají smůlu. Přínos pro ně bude pouze velmi omezený.

Kurz, který má být přínosný pro všechny, by musel být postavený na obecných pravidlech. Žádný konkrétní návod nemůže být přínosný pro všechny. A je jedno, zda bude z dílny Mysteryho, Styla, DocLove, Qarka, Generalissima, SomeonaCZ, M2F či RaSheCZ (pokud chcete do seznamu dopsat či se nechat vyjmout, stačí se mi ozvat). Všichni tito lidé detailně znají pouze svůj pohled na svět. Nemohou nikdy přijít na konkrétní návod, který by byl stejně dobrý pro všechny, i když se mu mohou blížit.

Každý z nás je totiž jedinečný. Ať už jsme alfa samci či beta samci, všichni máme šanci na to stát se úspěšnými svůdníky. Stačí jen být sami sebou a respektovat obecné informace, které můžete nalézt na tomto webu.

 

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Trvalé štěstí je nesnesitelné
  Všichni toužíme po tom být šťastní s úžasnou partnerkou nebo partnerem. Chceme nejlépe pořád zažívat úžasné pocity lásky a sexu, chceme život bez starostí. Jenže ono to není tak ...

  Vyjímečnost či zoufalství?
  Někdy chceme udělat něco, abychom se odlišili, byli výjimeční. Jenže když to s vyjímečností neumíme, staneme se lehce zoufalci snažící se odlišit od něčeho, co nám nevyhovuje. Kde je hranice mezi přitažlivou ...

  Balení s kamarádkou
  Při balení je výhodné mít s sebou druhou osobu. Většina mužů preferuje jiného muže – wingmana. Opravdu dobrý wingman je skutečně k nezaplacení. Když ale nechcete balit s mužem, můžete balit se ženou – pivotkou. ...

93%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 15 (poslední ze dne 18. 11. 2009 21:28:07)
posledni komentare  "Chceme být Někdo"
Životní zkušenost Rodrigo 17.11.2009 01:53
Re: Životní zkušenost 17.11.2009 08:51
Re: Životní zkušenost antioidipus 17.11.2009 09:41
Re: Re: Životní zkušenost Lvíče 17.11.2009 10:07
Re: Re: Re: Životní zkušenost antioidipus 17.11.2009 12:50
Re: Re: Re: Re: Životní zkušenost Killer 17.11.2009 13:05
Re: Životní zkušenost Luis 18.11.2009 21:28
Pekny Jiri 17.11.2009 13:34
Re: Pekny Jiri 17.11.2009 13:40
Re: Re: Pekny Killer 17.11.2009 13:52
Archeopteryx 17.11.2009 15:20
Krasny clanek 1.MAJ 17.11.2009 16:04
Hlemy 17.11.2009 16:46
ax 17.11.2009 18:20
Re: Hlemy 17.11.2009 20:01
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak