Svadeni.cz | Balení v Čechách | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Balení v Čechách

Většina návodů k balení žen pochází z USA. Mezi naší zemí a Amerikou jsou však v sociální oblasti značné rozdíly, a proto není možné u nás s úspěchem aplikovat americký postup v nezměněné podobě. Balící techniky se musí upravit, přizpůsobit českým poměrům.

Kdo by chtěl u nás balit ženy pomocí metod, které prosazují američtí guru, měl by velký problém. Nedařilo by se mu. Americká a česká kultura jsou velmi rozdílné. Ty největší rozdíly, které brání aplikování metod v nezměněné podobě, si probereme.

Oslovování

Žádnou ženu nesbalíte, pokud ji neoslovíte. V Americe je oslovování neznámých lidí například v parku či v kavárně naprosto běžné. Dva lidi se pozdraví, popovídají si a jdou každý svoji cestou. Z tohoto důvodu se největší důraz klade především na to, abyste ženu dokázali zaujmout.

Češky musíte samozřejmě také zaujmout. Ale ještě předtím si musíte vyřešit dilema související s oslovením. V České republice není běžné oslovovat někoho na ulici. Dokonce není ani běžné vyzařovat pozitivní energii tím, že se budete smát. Většina lidí, kterou na ulici potkáte, se na vás bude mračit nebo bude mít neutrální výraz.

Vlivem tohoto zvyku u žen vyvolává již pouze oslovení automaticky obranné reakce. Čekají, co od nich budete chtít, s čím je budete chtít otravovat. (Vlivem zlodějů a bezdomovců si některé ženy při oslovení podvědomě přitáhnou kabelku více k tělu – všimněte si toho.)

Jak to překonat

Problém s oslovením lze překonat správnou oslovovací technikou. Ti nejlepší čeští svůdci neběhají celý den po městě s jednou větou. Cíleně oslovují pomocí soft directu (věta, která zdánlivě se ženou nesouvisí) či directu (přímé oslovení ženy). Doporučuji, abyste se prošli článek „Který typ oslovení je nejlepší“. V závěru článku jsou seřazeny typy oslovení podle účinnosti. Platí, že čím vyšší číslo u oslovení je, tím je pravděpodobnost vyvolání obranné reakce nižší.

Rande

Zvát ženu na „date“, v překladu „rande“, je v Americe zcela běžné. Ženy pod tímto pojmenováním vidí schůzku, na které si užijí legraci a poznají nového člověka.

Problém Češek spočívá v tom, že slovo „rande“ obsahuje vedlejší významy. Vedle hlavního významu, který je stejný jako v Americe, se u nás do slova „rande“ přimíchaly pojmy jako „láska“, „vztah“, „partner“ či „trapnost“.

Jednoduše lze říci, že když u nás pozvete ženu na rande, vybaví se jí kromě schůzky také vážný vztah, povinnosti a spoustu dalších věcí, které v konečném důsledku ženu od setkání odradí. Vypadá to jako maličkost, ale nejednoho člověka už slovo „rande“ stálo skutečné rande.

Jo, u nás to je zkrátka těžší...

Co s tím

Není nic jednoduššího, než používat slovo bez negativních konotací. Jedinou podmínkou je, aby bylo srozumitelné. Osobně jsem si oblíbil slovo „schůzka“, které vystihuje nezávazné setkání dvou lidí. Dobré také je nezvat na něco, ale někam.

Tedy, místo: „Půjdeme spolu na rande do kina.“, řekněte: „Půjdeme spolu do kina.“, popř. „Zajdeme si na film.“

Některé ženy se vás také budou snažit otestovat větou: „Mám to brát jako rande?“ Správná odpověď je: „Ber to, jak uznáš za vhodné.“ Proneste to nejlépe s úsměvem.

Internet

Americké ženy lépe rozeznávají mezi skutečným světem a světem internetovým. Proto tam mohou muži zvát ženu na schůzku například: „Neseď doma a pojď se bavit.“

U nás se ženy baví na internetu. Internetové seznamky neslouží k tomu, abyste poznali ženy, se kterými se posléze setkáte. Jejich funkcí je spíše ženu zabavit. České dívky tráví mnoho času na internetu či na chatu. Proto je velmi nevhodné říkat ženě, ať se jde bavit ven. Ona se již baví u počítače.

S tímto faktem toho moc neuděláte, pouze si na něj musíte dávat pozor. Nebo chcete skončit jako muži, se kterými je žena půl hodiny a pak se před nimi jde věnovat kamarádům na internetu?

Sebevědomí

Americké ženy se díky feministickým hnutím vyrovnaly se svým postavením ve společnosti. Jsou to ženy sebevědomé a tím i nepřístupné. Z tohoto faktu čerpá jedna z nejúčinnějších technik svádění – negování.

České ženy jsou poměrně dost zakomplexované. Neustále řeší svůj vzhled a své postavení, mají nízké sebevědomí. Z tohoto důvodu na ně nelze používat negování tak, jak je prezentováno. Česká žena se urazí a odejde.

Ale přesto…

…lze negování použít. Na webu Svadeni.cz jsme zavedli jeho upravenou verzi, kterou jsme nazvali škádlení. Jde v podstatě o používání negací, nicméně tyto negace jsou upravené tak, aby se snížila možnost, že se žena urazí. Takže prohlédněte „Tipy, triky svůdníka“ a „Škádlete ji!

Související články...
94%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 9 (poslední ze dne 10. 3. 2009 7:20:35)
posledni komentare  "Balení v Čechách"
Beduin 26.02.2009 04:11
Pochvala Lvíče 26.02.2009 11:20
Re: Pochvala 26.02.2009 16:15
aliadier 26.02.2009 14:08
Re: 26.02.2009 16:13
Re: Re: aliadier 26.02.2009 16:30
Pochvala Killer 27.02.2009 23:02
Pojmy a dojmy meteor 05.03.2009 22:40
usa misty 10.03.2009 07:20
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak